Хустська міська рада

Доступ до публічної інформації

Для оформлення інформаційного запиту Ви можете звернутись

 

Усно За телефоном ( 03142) 4-40-67
Письмово вул.. 900-річчя Хуста, 27. м. Хуст 90400 (на конверті вказувати «Публічна інформація»
Факсом За телефоном (03142) 4-37-06, 4-40-67 ( на листі вказувати) «Публічна інформація»
Електронною поштою  info@khustmiskrada.gov.ua

 

*************************************************************************************************************

2021 рік

*************************************************************************************************************

Звіт про опрацювання запитів про надання публічної інформації, що надходили у виконавчий комітет Хустської міської ради за січень місяць 2021 року.

За січень місяць 2021 року було отримано 4 запити. За результатами опрацювання інформаційних  запитів  відповіді були  надані вчасно.

 

Звіт про опрацювання запитів про надання публічної інформації, що надходили у виконавчий комітет Хустської міської ради за лютий-квітень місяці 2021 року.

За вказаний період 2021 року виконавчим комітетом  було отримано 16 запитів. За результатами опрацювання інформаційних  запитів  відповіді були  надані вчасно, деякі з них з додатковим опрацюванням в строк згідно чинного законодавства.

 

 

**********************************************************************************************************

2020 рік

**********************************************************************************************************

Звіт про опрацювання запитів про надання публічної інформації, що надходили у виконавчий комітет Хустської міської ради за січень місяць 2020 року.

За січень місяць 2020 року було отримано 5 запитів, 3 з яких надійшли поштою, 2 надійшли через електронну пошту. За результатами опрацювання інформаційних запитів відповіді надавались вчасно і без додаткового опрацювання в строк згідно чинного законодавства.

 

Звіт про опрацювання запитів про надання публічної інформації, що надходили у виконавчий комітет Хустської міської ради за лютий місяць 2020 року.

За лютий місяць 2020 року було отримано 9 запитів, всі запити надійшли електронною поштою. За результатами опрацювання інформаційних запитів відповіді були надані вчасно без додаткового опрацювання в строк згідно чинного законодавства.

 

Звіт про опрацювання запитів про надання публічної інформації, що надходили у виконавчий комітет Хустської міської ради за березень місяць 2020 року.

За березень місяць 2020 року було отримано 6 запитів, 1 запит був переданий особисто, 4 запити через електронну пошту і 1 запит через СЕД. За результатами опрацювання інформаційних запитів відповіді були надані вчасно без додаткового опрацювання в строк згідно чинного законодавства.

 

Звіт про опрацювання запитів про надання публічної інформації, що надходили у виконавчий комітет Хустської міської ради за квітень місяць 2020 року.

За квітень місяць 2020 року було отримано 6 запитів, 4 запити надійшли через електронну пошту і 2 запит через пошту. За результатами опрацювання інформаційних запитів відповіді були надані вчасно без додаткового опрацювання в строк згідно чинного законодавства.

 

Звіт про опрацювання запитів про надання публічної інформації, що надходили у виконавчий комітет Хустської міської ради за травень місяць 2020 року.

За травень місяць 2020 року було отримано 4 запити , 2 запити надійшли через електронну пошту і 2 запит через СЕД. За результатами опрацювання інформаційних запитів відповіді були надані вчасно без додаткового опрацювання в строк згідно чинного законодавства.

 

Звіт про опрацювання запитів про надання публічної інформації, що надходили у виконавчий комітет Хустської міської ради за червень місяць 2020 року.

За червень місяць 2020 року було отримано 1 запит. Запити був переданий особисто від запитувача. За результатами опрацювання інформаційних запитів відповіді були надані вчасно без додаткового опрацювання в строк згідно чинного законодавства.

 

Звіт про опрацювання запитів про надання публічної інформації, що надходили у виконавчий комітет хустської міської ради за липень місяць 2020 року.

За липень місяць 2020 року було отримано 25 запитів, 17 з яких надійшли поштою, 8 надійшли через електронну пошту.  За результатами опрацювання інформаційних запитів відповіді надавались вчасно, деякі з них з  додатковим опрацюванням в строк згідно чинного законодавства.

 

Звіт про опрацювання запитів про надання публічної інформації, що надходили у виконавчий комітет Хустської міської ради за серпень місяць 2020 року.

За серпень місяць 2020 року було отримано 2 запити, один з яких надійшов через СЕД, інший був поданий особисто. За результатами опрацювання інформаційних запитів відповіді надавались з  додатковим опрацюванням в строк згідно чинного законодавства.

 

Звіт про опрацювання запитів про надання публічної інформації, що надходили у виконавчий комітет Хустської міської ради за вересень місяць 2020 року.

За вересень місяць 2020 року було отримано 1 запит, який надійшов через поштове відділення. За результатами опрацювання інформаційного запиту відповідь була  надана вчасно.

 

Звіт про опрацювання запитів про надання публічної інформації, що надходили у виконавчий комітет Хустської міської ради за жовтень місяць 2020 року.

За жовтень місяць 2020 року було отримано 2 запити, один з них був поданий особисто, інший через засоби електронного зв’язку. За результатами опрацювання інформаційного запиту відповідь була  надана вчасно.

 

Звіт про опрацювання запитів про надання публічної інформації, що надходили у виконавчий комітет Хустської міської ради за листопад місяць 2020 року.

За листопад місяць 2020 року було отримано 7 запитів. За результатами опрацювання інформаційних  запитів  відповіді були  надані вчасно.

 

Звіт про опрацювання запитів про надання публічної інформації, що надходили у виконавчий комітет Хустської міської ради за грудень місяць 2020 року.

За грудень місяць 2020 року було отримано 5 запитів. За результатами опрацювання інформаційних  запитів  відповіді були  надані вчасно.

**************

Про доступ до публічної інформації

Згідно із Законом України «Про доступ до публічної інформації», Указом Президента України «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» з метою забезпечення прозорості та відкритості міської влади, реалізації права кожного на доступ до публічної інформації, виконавчий комітет Хустської міської ради надає публічну інформацію у відповідь на інформаційний запит.

Публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації.

Відповідно до розпорядження міського голови № 99 від 21.07.11 р. «Про організацію роботи виконавчих органів влади відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації”», для оформлення інформаційного запиту Ви можете звернутись до спеціальних структурних підрозділів, які в установленому порядку доступ до публічної інформації, відповідають за реєстрацію, облік, систематизацію, контроль та надання відповідей на запити на інформацію, що надходять до міської ради та її виконавчих органів, а також надають консультації під час оформлення таких запитів.

Запит від особи на отримання інформації можна подати у довільній формі. При цьому необхідно обов’язково вказати:

1) ім’я та прізвище запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону;

2) опис інформації, яку запитувач хотів би отримати. (Вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит)

3) підпис і дату.

Зразок запиту на публічну інформацію

**********************************

 

 

Поділитися