Хустська міська рада

Доступ до публічної інформації

Для оформлення інформаційного запиту Ви можете звернутись

 

Усно За телефоном ( 03142) 4-40-67
Письмово вул.. 900-річчя Хуста, 27. м. Хуст 90400 (на конверті вказувати «Публічна інформація»
Факсом За телефоном (03142) 4-37-06, 4-40-67 ( на листі вказувати) «Публічна інформація»
Електронною поштою  info@khustmiskrada.gov.ua

*************************************************************************************************************

2022 рік

*************************************************************************************************************

Звіт про опрацювання запитів про надання публічної інформації, що надійшли  у виконавчий комітет Хустської міської ради у січні місяці 2022 року.

У січні  місяці 2022 року було отримано 2 запити. Запити були надіслані електронною поштою. Один запит стосувався надання інформації щодо виділення земельної ділянки, а інший щодо міжнародних проектів. За результатами опрацювання інформаційних запитів відповіді були  надані вчасно згідно Закону України  “Про доступ до публічної інформації»

 

Звіт про опрацювання запитів про надання публічної інформації, що надійшли у виконавчий комітет Хустської міської ради за лютий – квітень місяці 2022 року.

У період за лютий, березень, квітень 2022 року було отримано 8 запитів. Запити були надіслані електронною поштою та через відділення «Укрпошти». За результатами опрацювання інформаційних запитів відповіді були надані вчасно згідно Закону України  “Про доступ до публічної інформації»

*************************************************************************************************************

2021 рік

*************************************************************************************************************

Звіт про опрацювання запитів про надання публічної

інформації, що надходили у виконавчий комітет Хустської

міської ради у 2021 році

 

За 2021 року було отримано 57 запитів громадян згідно Закону України «Про доступ до публічної інформації». Запити надходили через поштове відділення, через електронну пошту або були доставлені нарочно. Деякі запити були надіслані на розгляд за належністю згідно Закону України «Про до публічної інформації» розпорядникам інформації. За результатами опрацювання інформаційних запитів відповіді надавались із дотриманням Закону України «Про доступ до публічної інформації».

***

Звіт про опрацювання запитів про надання публічної інформації, що надходили у виконавчий комітет Хустської міської ради за січень місяць 2021 року.

За січень місяць 2021 року було отримано 4 запити. За результатами опрацювання інформаційних  запитів  відповіді були  надані вчасно.

 

Звіт про опрацювання запитів про надання публічної інформації, що надходили у виконавчий комітет Хустської міської ради за лютий-квітень місяці 2021 року.

За вказаний період 2021 року виконавчим комітетом  було отримано 16 запитів. За результатами опрацювання інформаційних  запитів  відповіді були  надані вчасно, деякі з них з додатковим опрацюванням в строк згідно чинного законодавства.

 

Звіт про опрацювання запитів про надання публічної інформації, що надходили у виконавчий комітет Хустської міської ради за травень місяць 2021 року.

За травень місяць 2021 року було отримано 4 запити, які надійшли через поштове відділення. За результатами опрацювання інформаційного запиту відповідь була  надана вчасно згідно Закону України “Про доступ до публічної інформації».

 

Звіт про опрацювання запитів про надання публічної інформації, що надходили у виконавчий комітет Хустської міської ради за червень місяць 2021 року.

За червень місяць 2021 року було отримано 1 запит. За результатами опрацювання інформаційного запиту відповідь була  надана вчасно згідно Закону України “Про доступ до публічної інформації».

 

Звіт про опрацювання запитів про надання публічної інформації, що надходили у виконавчий комітет Хустської міської ради за липень місяць 2021 року.

За липень місяць 2021 року було отримано 10 запитів. За результатами опрацювання інформаційних  запитів  відповіді були  надані вчасно згідно Закону України “Про доступ до публічної інформації».

 

Звіт про опрацювання запитів про надання публічної інформації, що надходили у виконавчий комітет Хустської міської ради за серпень місяць 2021 року.

За серпень місяць 2021 року було отримано 4 запити. За результатами опрацювання інформаційних  запитів  відповіді були  надані вчасно згідно Закону України “Про доступ до публічної інформації».

 

Звіт про опрацювання запитів про надання публічної інформації, що надходили у виконавчий комітет Хустської міської ради за вересень місяць 2021 року.

За вересень місяць 2021 року було отримано 4 запити. За результатами опрацювання інформаційних  запитів  відповіді були  надані вчасно згідно Закону України “Про доступ до публічної інформації».

 

Звіт про опрацювання запитів про надання публічної інформації, що надходили у виконавчий комітет Хустської міської ради за жовтень місяць 2021 року.

За жовтень місяць 2021 року було отримано 1 запит. За результатами опрацювання інформаційних  запитів  відповіді були  надані вчасно згідно Закону України “Про доступ до публічної інформації».

 

Звіт про опрацювання запитів про надання публічної інформації, що надходили у виконавчий комітет Хустської міської ради за листопад місяць 2021 року.

За листопад місяць 2021 року було отримано 5 запитів. За результатами опрацювання інформаційних  запитів  відповіді були  надані вчасно згідно Закону України “Про доступ до публічної інформації».

 

Звіт про опрацювання запитів про надання публічної інформації, що надходили у виконавчий комітет Хустської міської ради за грудень місяць 2021 року.

За грудень місяць 2021 року було отримано 7 запитів. За результатами опрацювання інформаційних  запитів  відповіді були  надані вчасно згідно Закону України “Про доступ до публічної інформації».

**********************************************************************************************************

2020 рік

**********************************************************************************************************

Звіт про опрацювання запитів про надання публічної інформації, що надходили у виконавчий комітет Хустської міської ради за січень місяць 2020 року.

За січень місяць 2020 року було отримано 5 запитів, 3 з яких надійшли поштою, 2 надійшли через електронну пошту. За результатами опрацювання інформаційних запитів відповіді надавались вчасно і без додаткового опрацювання в строк згідно чинного законодавства.

 

Звіт про опрацювання запитів про надання публічної інформації, що надходили у виконавчий комітет Хустської міської ради за лютий місяць 2020 року.

За лютий місяць 2020 року було отримано 9 запитів, всі запити надійшли електронною поштою. За результатами опрацювання інформаційних запитів відповіді були надані вчасно без додаткового опрацювання в строк згідно чинного законодавства.

 

Звіт про опрацювання запитів про надання публічної інформації, що надходили у виконавчий комітет Хустської міської ради за березень місяць 2020 року.

За березень місяць 2020 року було отримано 6 запитів, 1 запит був переданий особисто, 4 запити через електронну пошту і 1 запит через СЕД. За результатами опрацювання інформаційних запитів відповіді були надані вчасно без додаткового опрацювання в строк згідно чинного законодавства.

 

Звіт про опрацювання запитів про надання публічної інформації, що надходили у виконавчий комітет Хустської міської ради за квітень місяць 2020 року.

За квітень місяць 2020 року було отримано 6 запитів, 4 запити надійшли через електронну пошту і 2 запит через пошту. За результатами опрацювання інформаційних запитів відповіді були надані вчасно без додаткового опрацювання в строк згідно чинного законодавства.

 

Звіт про опрацювання запитів про надання публічної інформації, що надходили у виконавчий комітет Хустської міської ради за травень місяць 2020 року.

За травень місяць 2020 року було отримано 4 запити , 2 запити надійшли через електронну пошту і 2 запит через СЕД. За результатами опрацювання інформаційних запитів відповіді були надані вчасно без додаткового опрацювання в строк згідно чинного законодавства.

 

Звіт про опрацювання запитів про надання публічної інформації, що надходили у виконавчий комітет Хустської міської ради за червень місяць 2020 року.

За червень місяць 2020 року було отримано 1 запит. Запити був переданий особисто від запитувача. За результатами опрацювання інформаційних запитів відповіді були надані вчасно без додаткового опрацювання в строк згідно чинного законодавства.

 

Звіт про опрацювання запитів про надання публічної інформації, що надходили у виконавчий комітет хустської міської ради за липень місяць 2020 року.

За липень місяць 2020 року було отримано 25 запитів, 17 з яких надійшли поштою, 8 надійшли через електронну пошту.  За результатами опрацювання інформаційних запитів відповіді надавались вчасно, деякі з них з  додатковим опрацюванням в строк згідно чинного законодавства.

 

Звіт про опрацювання запитів про надання публічної інформації, що надходили у виконавчий комітет Хустської міської ради за серпень місяць 2020 року.

За серпень місяць 2020 року було отримано 2 запити, один з яких надійшов через СЕД, інший був поданий особисто. За результатами опрацювання інформаційних запитів відповіді надавались з  додатковим опрацюванням в строк згідно чинного законодавства.

 

Звіт про опрацювання запитів про надання публічної інформації, що надходили у виконавчий комітет Хустської міської ради за вересень місяць 2020 року.

За вересень місяць 2020 року було отримано 1 запит, який надійшов через поштове відділення. За результатами опрацювання інформаційного запиту відповідь була  надана вчасно.

 

Звіт про опрацювання запитів про надання публічної інформації, що надходили у виконавчий комітет Хустської міської ради за жовтень місяць 2020 року.

За жовтень місяць 2020 року було отримано 2 запити, один з них був поданий особисто, інший через засоби електронного зв’язку. За результатами опрацювання інформаційного запиту відповідь була  надана вчасно.

 

Звіт про опрацювання запитів про надання публічної інформації, що надходили у виконавчий комітет Хустської міської ради за листопад місяць 2020 року.

За листопад місяць 2020 року було отримано 7 запитів. За результатами опрацювання інформаційних  запитів  відповіді були  надані вчасно.

 

Звіт про опрацювання запитів про надання публічної інформації, що надходили у виконавчий комітет Хустської міської ради за грудень місяць 2020 року.

За грудень місяць 2020 року було отримано 5 запитів. За результатами опрацювання інформаційних  запитів  відповіді були  надані вчасно.

**************

Про доступ до публічної інформації

Згідно із Законом України «Про доступ до публічної інформації», Указом Президента України «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» з метою забезпечення прозорості та відкритості міської влади, реалізації права кожного на доступ до публічної інформації, виконавчий комітет Хустської міської ради надає публічну інформацію у відповідь на інформаційний запит.

Публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації.

Відповідно до розпорядження міського голови № 99 від 21.07.11 р. «Про організацію роботи виконавчих органів влади відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації”», для оформлення інформаційного запиту Ви можете звернутись до спеціальних структурних підрозділів, які в установленому порядку доступ до публічної інформації, відповідають за реєстрацію, облік, систематизацію, контроль та надання відповідей на запити на інформацію, що надходять до міської ради та її виконавчих органів, а також надають консультації під час оформлення таких запитів.

Запит від особи на отримання інформації можна подати у довільній формі. При цьому необхідно обов’язково вказати:

1) ім’я та прізвище запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону;

2) опис інформації, яку запитувач хотів би отримати. (Вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит)

3) підпис і дату.

Зразок запиту на публічну інформацію

**********************************

 

 

Поділитися