Хустська міська рада

ФЕСТИВАЛІ, КОНКУРСИ, МИСТЕЦЬКІ ПРОЕКТИ

Шановні майстри жанру авторської пісні та співаної поезії

1З метою розвитку жанру авторської пісні та співаної поезії, виявлення талановитих дітей та молоді, примноження скарбниці пісенної творчості юних композиторів, поширення в Україні авторської пісні, згуртування її творців та ентузіастів у творчому середовищі виконавчий комітет Хустської міської ради запрошує майстрів авторської пісні та співаної поезії взяти участь у відкритому фестивалі бардівської та авторської пісні «Ватра дружби за єдність України», який відбудеться 23-24 липня 2016 року у  місті Хуст. Детальна інформація про фестиваль у Положенні, що додається.

__________________________________________________________________________________

1426883692_278cbad2-54f3-46c9-819f-50b07a00ee51Запрошуємо на відкритий фестиваль-конкурс традиційного мистецтва «БІЛІ НАРЦИСИ» 

Положення про відкритий фестиваль конкурс народного мистецтва Білі Нарциси

 

 

__________________________________________________________________________________

OLYMPUS DIGITAL CAMERAУ квітні в Хусті відбудеться поетичний фестиваль «Яблуневий цвіт»

24 квітня у рамках офіційного відкриття парку відпочинку, в місті над Тисою вперше пройде відкритий фестиваль-конкурс молодої української поезії та авторської пісні «Яблуневий  цвіт». Організаторами заходу є управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради та міськрайонна газета «Наш Хуст».

До участі запрошується молоді автори з усіх куточків області та України, віком від 15 до 28 років, які пишуть поезію, або пісні. Тематика творів – «Мій рідний край».

Роботи оцінюватиме компетентне журі у складі членів Національної спілки письменників та спілки композиторів України.

Журі  конкурсу  не розглядатиме твори, які носять антиукраїнський характер; мають антирелігійне, шовіністичне чи антисемітське спрямування; пропагують насильство, расизм; містять ненормативну лексику або написані суржиком.

За плагіат учасники зніматимуться з конкурсу!

Спеціальні призи у номінації «Поезія» учасники зможуть отримати за найкраще висвітлення екологічних проблем та за найцікавіші патріотичні вірші. А серед тих, хто змагатиметься у номінації «Авторська пісня» окрему нагороду можна вибороти за написання найкреативнішого твору та однієї чи декількох пісень на слова закарпатських поетів.

Рукописи приймаються до 11 квітня 2016 року. Твори можна надсилати на e-mail оргкомітету: khust_ukmis@ukr.net, або подавати особисто: 90400, м. Хуст, вул. 900-річчя Хуста, управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради (каб. 28).

Додаткову інформацію можна знайти у вкладеному файлі:Положення про відкритий фестиваль- конкурс молодої української поезії та авторської пісні Яблуневий-

__________________________________________________________________________________

Запрошуємо на фестиваль бардівської пісні “Ватра дружби за єдність України”

bardi-gitara-300x193Хустян та гостей міста запрошуємо, у неділю, 12 липня, на перший фестиваль бардівської пісні «Ватра дружби за єдність України».

Організатори свята, управління культури, молоді та спорту виконавчого комітету Хустської міської ради запрошують усіх, хто вважає себе бардом, взяти участь у фестивалі, тим самим  відродити бардівське мистецтво, і в першу чергу, підтримати  воїнів, які захищають нашу державу у зоні АТО.

Телефон для довідок : 0677099254

__________________________________________________________________________________

 

 • запрошення2,3
  І-й Міжнародний фольклорний фестиваль «БІЛІ НАРЦИСИ»

   

  реалізується у рамках проекту
  «Сніна – Хуст – разом задля розвитку туризму Карпатського біосферного ареалу»
  за сприяння програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна

  Проводиться фестиваль 11-12 травня 2013 року в місті Хусті Закарпатської області, неподалік заповідного масиву «Долини нарцисів» Карпатського біосферного заповідника міжнародної мережі біосферних резервів ЮНЕСКО, що розташований в урочищі Кіреші на висоті 180-200 метрів над рівнем моря.Разом з величезним науковим значенням «Долина нарцисів» становить і значну естетичну цінність. У період масового цвітіння (друга – початок третьої декади травня) «Долина» вкривається майже суцільним білим килимом квітучих нарцисів, помилуватися яким приїжджають звідусіль. .Цей унікальний ботанічний об’єкт приваблює широку громадськість не тільки нашого краю, але й закордонних туристів.

   

  Фестиваль передбачає: урочисте відкриття, презентації колективів, майстер-класи для дітей, виставку-продаж робіт народних майстрів і умільців, роботу екологічного намету, гала-концерт, спортивні розваги, екскурсії для гостей фестивалю.

   

  Засновником фестивалю є Хустська міська рада, організаторами фестивалю є Хустський міськвиконком, управління культури, молоді і спорту та управління освіти, релігій та у справах національностей Хустського міськвиконкому.

   

  Головною метою І-го Міжнародного фольклорного фестивалю є популяризація пам’ятки природи «Долини нарцисів».

   

  Основним завданням – підвищення соціального і мистецького статусу автентичного фольклору, виявлення джерел виникнення і розвитку самобутнього народного мистецтва етнічних груп українців Карпатського регіону, відновлення моральних та естетичних цінностей народу.

   

  У цьому мистецькому творчому змаганні братимуть участь самобутні аматорські вокальні та фольклорні ансамблі різних форм, оркестри народних інструментів, троїсті музики, танцювальні колективи, окремі виконавці народно-обрядових пісень з нашої області, інших областей України та зарубіжних держав. Вік виконавців не обмежений.

 • фестиваль
 • 16-17 березня 2013 року в місті Хусті в рамках святкування 74-ій річниці проголошення державної незалежності Карпатської України відбудетьсяV відкритий фестиваль-конкурс стрілецької пісні “Красне поле”.   Завантажити детальнішу інформацію.
 • І Міжнародний фестиваль  “ОЛІМП ЗБИРАЄ ТАЛАНТИ” 2013
I Международный фестиваль – конкурс народного творчества
“ОЛИМП СОБИРАЕТ ТАЛАНТЫ” 2013
I International festival-competition of folk art
“OLYMP GATHERS TALENTS” 2013

ГРЕЦИЯ 25/03/13 – 30/03/13
image
ПриглашениеФестиваль состоится в городе Салоники, республика Греция, на берегу Термического залива в Эгейском море.Как известно в Греции есть все. Мы уверены, что особая атмосфера легкости, непринужденности и изобилия поможет раскрыться и расцвести новым талантам.На фестиваль также приглашаются и дети с ограниченными возможностями с целью стимулирования развития художественного творчества, как средства их реабилитации и социальной адаптации. Гостеприимная Греческая земля приглашает всех на праздник искусств.Все участники мероприятия получат дипломы за участие, победители и финалисты – дипломы и призы от спонсоров фестиваля, руководители коллективов – дипломы-благодарности за свою работу.Ежегодные международные фестивали и конкурсы – это познание нового творческого пути, международный обмен идеями и опытом, укрепление дружеских связей детей и молодежи.Ну, а для тех кто просто приехал «поболеть» за своих ребят, Фестиваль конкурс «ОЛИМП СОБИРАЕТ ТАЛАНТЫ» останется ярким, красочным, неповторимым праздником наступающего лета!

Все о Фестивале

 

Фестиваль Салоники Греция
ЦЕНА 270 €
+30 € фестивальный сбор

Действует система бонусов для руководителей творческих коллективов

Больше информации
Андрей Гавришкевич
Председатель организационного комитета фестиваля-конкурса
ОЛИМП СОБИРАЕТ ТАЛАНТЫТел:  +38 (098) 292 20 55
+38 (032) 225 72 70
+38 (093) 658 70 67
факс 
+38 (032) 225 72 55Тамара Дроздова
Арт. Директор международного фестиваля-конкурса
ОЛИМП СОБИРАЕТ ТАЛАНТЫТел:  +38 (098) 1942683
+38 (050) 034 41 85
+38 (093) 458 93 86
© 2013 Украина, 79008, г. Львов ул. Братьев Рогатинцев, 12/10
тел.: (032) 225-72-70 тел./факс: (032) 225-72-55
office@gal-cruise.com.ua
http://www.gal-cruise.com.ua
Лицензия на туроператорскую деятельность № 566545

 

 • З 12 по 16 грудня 2012 року в селі Жобрин Рівненської області  (санаторій «Червона калина») відбудетьсяІІ Всеукраїнський фестиваль патріотичної творчості «Червона Калина». До участі у фестивалі запрошуються професійні та аматорські майстри народної творчості, які беруть участь у номінаціях: «фольклорна (народна) пісня», «фольклорний (народний) танець», «сучасна популярна пісня» та «розмовний жанр». Додаткова інформація про фестиваль на сайті: www.kalinafest.org.ua
 •  З  2 по 3 квітня 2013 року на базі Сумського вищого училища мистецтв і культури відбудеться VІІ Всеукраїнський відкритий конкурс читців імені видатного українського письменника-гумориста Остапа Вишні. До участі у конкурсі запрошуються студенти мистецьких навчальних закладів України та зарубіжних країн. Учасники конкурсу повинні виконати два твори або уривки із творів: перший – Остапа Вишні, другий – автора або за вибором. Тривалість виступу – до 15 хв. Телефони для довідок: (0542)22-32-28; 22-50-63; факс: 22-11-39,  заст. директора училища – Проців Галина Зінов’ївна (0953138031). e-mail:svumik@ukr.net
 • НАША ЗЕМЛЯ УКРАЇНА”– XIV Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацької творчості – 2012. Завантажити детальнішу інформацію.
 • Фестивалi i творчi подорожi пiд час канiкул. Завантажити детальнішу інформацію.
 • 6 березня 2012 року (вівторок) у Школі мистецтв відбудеться міський відбірковий тур всеукраїнського фестивалю «Таланти багатодітної родини». Початок о 9.30 год.
 • 10-11 березня 2012 року в рамках святкування 73-ї річниці Карпатської України в місті Хусті відбудеться IV відкритий фестиваль–конкурс стрілецької пісні “Красне поле”.Програма проведення фестивалю-конкурсу:10 березня (субота) у 11.00 год. в Хустському районному будинку культури – урочисте відкриття та конкурсні виступи.11 березня (неділя) о 14.00 год. в Хустському районному будинку культури – Гала-концерт та нагородження переможців за участі гостей – популярного українського квартету «Гетьман» з м. Києва.
 • 15-20 травня 2012 року та 25-30 вересня 2012 року INTERNATIONAL CHILDREN´S FOLK – DANCE FESTIVAL „HANIOTI“ – GREECE.  Завантажити детальнішу інформацію.
 • 10 березня 2012 року в м. Маріуполь, в БК «Іскра» о 15.00год. відбудеться міжнародний фестиваль «Майбутнє країни» – конкурс «Принцеса та Принц країни-2012» і “Beauty Star Donbass-2012”. Продюсерский центр «Майбутнє країни». +38 067 762 52 52, +38 099 085 04 31http://www.majbutnje.com.ua/
  http://vk.com/id126745951
  http://www.odnoklassniki.ru/?ffsputnik=1#/profile/480055770334
  http://foto.mail.ru/mail/majbutnje/231
  majbutnje@mail.ru
 • 26-28 березня 2012 року в м. Черкаси, в палаці культури «Дружба Народів» відбудеться ІІІ-й Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячого та юнацького мистецтва «Штурм». Завантажити детальнішу інформацію.
 • Запрошуємо взяти участь у літніх конкурсних фестивалях і творчих подорожах. Інформація про фестивальний рух України на сайті www.fdo.org.ua
  Координатори міжнародних програм: Леся Пасько (0667377611), Павло Белінський (0633677591). Контактні телефони в Києві: 044 2342101, 2348082. Завантажити детальнішу інформацію.
 • З 24 лютого до 30 червня 2012 року пройде Всеукраїнський дитячий конкурс «Welcome to Ukraine! Вітаємо в Україні!». Завантажити детальнішу інформацію.
 • 27 квітня 2012 року у м. Ужгороді проходитиме обласний фестиваль ігрових програм ,, Грайлик-2012 ”.  Завантажити детальнішу інформацію.
 • Завітайте до мальовничого «Артеку», бо саме тут в серпні 2012 року відбудеться XIV Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацької творчості «Наша земля – Україна».  Завантажити детальнішу інформацію.
 • Центр дитячої творчості та фестивального руху запрошує взяти участь у Міжнародному конкурсному фестивалі в одному з кращих турецьких курортів Бодрум! Дитяче свято на честь Ата Тюрка, конкурс танцювальних колективів, концертні площадки, урочисті прийоми, екскурсії позитивно виділяють цей фестиваль з переліку багаточисельних фестивалів у Турції. По дорозі – зупинки з нічлігом в Болгарії, екскурсійний день в Стамбулі. Кординатор міжнародних програм – Леся Пасько, контактний телефон +38 066 737 76 11.  Завантажити детальнішу інформацію.
 • 6 травня 2012 року в місті Виноградові відбудеться ІХ традиційний фестиваль виноградарів-виноробів «Уґочанська лоза», який започаткований Виноградівською районною державною адміністрацією і покликаний сприяти популяризації туристичного потенціалу, відновленню традицій виноградарства та виноробства, розвитку народного мистецтва краю. Контактні телефони: (03143)21758, 22773. Завантажити детальнішу інформацію.
 • 14-16 травня 2012 року в м. Луцьку (Палац культури) пройде Всеукраїнський вокально-хореографічний конкурс «Твій Шанс». В журі конкурсу: Дмитрій Монатік, Наталка Карпа, Влад Яма та Оксана Білозір. Гран-прі – грошова винагорода в сумі 3000грн. Окрема премія для керівника (викладача) – 1000грн. Заявки приймаються до 31 квітня. Директор Продюсерського центру “Шанс” м. Луцьк Тимощук Анастасія Василівна тел.0662281735 Завантажити детальнішу інформацію.
 • 4-5 травня 2012 року Готельно-туристичний комплекс “Дубки”, урочище Дубки, с. Оноківці Ужгородського району запрошує на Туристичний фестиваль “Євро Карпати – 2012”. У програмі:
  – презентація туристичного продукту літнього сезону 2012 року;
  – показові виступи зі спортивного туризму;
  – дегустація закарпатських страв, вина та меду;
  – спортивні змагання;
  – великий вибір сувенірної продукції;
  – культурно-розважальна програма.
  Початок у 10.00год. Доїзд до місця проведення фестивалю безкоштовно автобусом з м. Ужгороду, вул.П.Мирного (Держказначейство).Час відправлення автобусів:10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00год.
 • 3 червня 2012 року (неділя) в с. Липча відбудеться
  фестиваль «Липчанські вечорниці». Початок о 15.00год.
 • 4 червня 2012 року (понеділок) в с. Драгово відбудеться
  фестиваль «Відлуння Менчула». Початок о 15.00год.
 • 10 червня 2012 року (неділя) в с. Велятино відбудеться
  фестиваль «Велятинські косарі». Початок о 15.00год.
 • З 28 червня по 7 липня 2012 р. в м. Ялта АР Крим відбудеться ІХ Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячого, юнацького і молодіжного мистецтва „Ялтинське літо – 2012”. Заявки на участь у фестивалі-конкурсі надсилати за адресою вул.. Хрещатик, 22. а/с В-393, м.Київ – 1, Україна, 010001; довідки за телефоном: (050)3586778, 0957940352; тел./факс (044)2396951, (044) 4198171. e-mail: estrada@estrada.org.ua
 • З 3 липня по 25 серпня 2012 р. у м. Феодосія АР Крим (заїзди з 3, 14, 25 липня, 5, 16 серпня) відбуватимуться конкурсні прослуховування і перегляди І Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв „Салют, Кіммеріє! – Феодосія– 2012”. Заявки на участь у фестивалі-конкурсі надсилати за адресою вул. Хрещатик, 22. а/с В-393, м.Київ – 1, Україна, 010001; довідки за телефоном: (050)3586778, 0957940352; тел./факс (044)2396951, (044) 4198171. e-mail: estrada@estrada.org.ua
 • З 14 по 19 серпня 2012 р. в с. Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області відбудеться Всеукраїнський конкурс фольклорних колективів в рамках Фестивалю народної творчості. Кількість учасників з супроводжуючими особами не повинна перевищувати 15 осіб. Організатори забезпечують: зустріч колективів, надання концертних майданчиків для виступів колективу, безкоштовне проживання. Заявки подаються не пізніше 5 серпня 2012 року. Будь-яка додаткова інформація, зауваження та пропозиції за адресою: 36039, м.Полтава, вул..Лідова,12/9; телефони +38 (0532) 508212, 612692. www.yarmarok.poltava.ua, yarmarok@kot.poltava.ua, armarok@rambler.ru. До участі у фестивалі необхідно подати заявку та склад колективу згідно додатків 1,2.
 • 14-16 вересня 2012 р. на базі оздоровчого комплексу „Лісова казка” в Миколаївській області (с.Миролюбівка, Братський район ЗАТ „Добробут”) відбудеться ІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс авторської творчості „Мій рідний край”. До участі у фестивалі запрошуються як професійні виконавці так і аматори – композитори, поети-піснярі, солісти-вокалісти, гурти за жанрами: сучасна естрадна пісня, танцювальна (дискотечна) музика, джаз, акустична музика, бардівська пісня та співана поезія. Вік учасників від 18 років. Витрати на відрядження за рахунок відряджуючої сторони. Проживання та харчування – за рахунок приймаючої сторони. Для участі у фестивалі-конкурс кожен учасник (окремі виконавці, гурти) повинен подати заявку до 25 серпня 2012 року в Миколаївський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи (54001, м.Миколаїв, вул..Адміральська,41; факс (0512) 375935, електронна пошта:ocnt1494@gmail.com) наступні матеріали: анкету-заявку, фото (в електронному вигляді) для виготовлення буклету, фудфщ-запис, нотний та поетичний текст творів для попереднього конкурсного відбору та виготовлення нотної збірки „Мій рідний край”. Довідки за телефонами: (0512)479107 (Дорож Анжела Іванівна – гол.спец. управління культури ОДА); (0512)375928; (097)1488877; (093)5020204 – музичний сектор (Стрелецька Галина Петрівна); тел./факс (0512)375935 – обласний центру народної творчості та культурно-освітньої роботи.
 • 29 липня 2012 року на території села Чабанівка Ужгородського району Закарпатської області відбудеться регіональний фестиваль молодіжного мистецтва «CHABANIVKA-FEST – Молода Ужгородщина-2012». Завантажити детальнішу інформацію.
 • 15 липня 2012 року в селі Горінчеві Хустського району відбудеться фольклорне театралізоване дійство «Петрівські гуляння», за мотивами казок Андрія Калина. Під запальні мелодії гурту «Свіжа копійка» відбудуться конкурси казкарів і на найкращий костюм казкового персонажу. На святі на вас чекає концертна програма за участі фольклорних колективів, талановитих зірок Хустщини та народного артиста України – Івана Поповича.
  Для дітей – атракціони, ігри, забави, веселий настрій та багато сюрпризів, а ще – святковий феєрверк на згадку.
 • 21 вересня 2012 року в м. Вінниці відбудеться фінал Другого Всеукраїнського дитячого джазового конкурсу.
  До участі у конкурсі запрошуються діти у номінації:
  – вокал: а) сольний спів (під фонограму «-», або в інструментальному супроводі); б) вокальна група до 6 осіб (ансамблі а сареlla, під фонограму «-», або в інструментальному супроводі).
  В кожній віковій категорії окремо.
  – інструментальна музика:
  а) соліст ( в інструментальному супроводі або під фонограму «-»);
  б) інструментальна група (до 4 осіб).
  В кожній віковій категорії окремо.
  Ві
  кові категорії:
  1 вікова категорія – молодша – діти до 15 років;
  2 вікова категорія – середня – від 16 до 21 року.

  Заявки на участь у конкурсі та матеріали необхідно надіслати до 10.08.2012 року на адресу Оргкомітету з позначкою «Всеукраїнський дитячий джазовий конкурс. Для Оргкомітету».
  Адреса Оргкомітету: департамент культури Вінницької міської ради, вул.Соборна, 59, м.Вінниця, 21050Е-mail: vinjazz@ukr/net
  Контактні телефони: (0432)595175, (0432)595247, (0432)595053 Завантажити детальнішу інформацію.
 • Управління культури Закарпатської облдержадміністрації повідомляє, що відповідно до плану роботи облдержадміністрації на 2012 рік, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 26.12.11 №841, 13 жовтня 2012 року в приміщенні обласного укрмуздрамтеатру відбудеться обласний відбірковий тур ХІІІ-го Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики “Червона рута”.Заявки на участь відбірковому турі подавати за адресою: вул.Волошина, 18, м.Ужгород, Обласний організаційно-методичний центр культури.Завантажити детальнішу інформацію.
 • 1-2 вересня 2012 року в м. Рахові відбудеться ХІІI-й фестиваль–ярмарок “Гуцульська бриндзя”.

 У програмі:

 • 1 вересня 2012 року, субота
  10.00-16.00 – заїзд гостей та учасників фестивалю
  11.00-18.00 – виставка художника Рахівщини Доробана І.В. (зал райдержадміністрації)
  16.00 – зустріч керівництва районної державної адміністрації та районної ради з офіційними делегаціями
 • 2 вересня 2012 року, неділя
  8.00-12.00 – розгортання експозицій виставок фестивалю – ярмарку, вул. Буркут, амфітеатр “Буркут”
  11.30-12.15 – хід святкової колони від площі міста до амфітеатру “Буркут”
  12.15-12.55 – урочисте відкриття фестивалю-ярмарку “Гуцульська бринза”; запалення полонинської ватри
  12.55-14.00 – огляд експозицій виставок населених пунктів; конкурси на кращих: трембітаря, сопілкаря, коломийкаря; змагання по приготуванню гуцульських страв
  14.00-17.00 – гала-концерт фестивалю
  17.00-24.00 – концертно-розважальна програма, масові гуляння, святковий феєрверк

 

 • 7 жовтня 2012 року (неділя) у селі Новоселиці Виноградівського району вшосте пройде традиційний фольклорний фестиваль «Волоські страви». На фесті відбудуться конкурси на найкращі волоські страви, напої, танці та співанку, а також визначатимуть “найсильнішого” хлопа, найбільшу та найменшу талію. Початок конкурсу о 14-й годині.
 
 • 13 жовтня 2012 року (субота) в с. Мужієво, Берегівського району, Закарпатської області пройде Третій Закарпатський гастрономічний фестиваль-ярмарок “Золотий гуляш 2012″. Гості свята матимуть можливість побачити процес приготування та відчути смак традиційного угорського гуляша, а також поласувати різноманітні страви та випічки господинь, продегустувати кращі вина з місцевих виноробів. Протягом дня, гості свята відчують та зануряться у атмосферу угорських народних традицій, на сцені виступатимуть фольклорні колективи, а народні умільці покажуть свою майстерність та продукцію народних промислів. Початок о 10.00год., офіційне відкриття фестивалю о 13.00год. У селі Мужієво можна побачити: біля в’їзду в село Мужієво з напряму міста Берегово, з правого боку за 200 м. від шосе знаходяться руїни готичного костелу Іоанна Хрестителя (1117 рік); у центрі села Мужієво, на схилі гори, стоїть ще один костел XIV—XV століть і поруч з ним дерев’яна дзвіниця; Мужіївське золоторудне родовище.

 •  Центр дитячої творчості і фестивального руху Федерації дитячих організацій України запрошує до співпраці та пропонує взяти участь у творчих мандрівках і фестивалях. По всіх питаннях звертайтесь по тел. 044 – 2342101, 2348082 Леся Пасько. З програмками знайомтесь в прикріплених файлах, або на сайті ФДО України: fdo.org.ua. Завантажити прикріплені файли.

 

 

/strong/a

Поділитися