Хустська міська рада

Управління з питань майна комунальної власності

***

Інформація про результати конкурсу – відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності територіальної громади міста Хуст, який відбувся 21 липня 2023 року.

Інформуємо, що за результатами проведеного конкурсу по відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений для проведення незалежної оцінки нежитлового приміщення адміністративної будівлі, за адресою: с.Сокирниця, вул.Центральна, 98, загальною площею 23,50м.кв.; частини нежитлового приміщення першого поверху пологового будинку Хустської центральної лікарні, площею 5,00м.кв, за адресою: м. Хуст, вул. І. Франка, 113, та будівлі, комплексу будівель, за адресою: м.Хуст, вул.Волошина, 48, загальною площею 290,80м.кв.  – переможцем визначено ФОП «Деяк Н. В.» (ід.номер:3023802260) з запропонованою вартістю послуг у сумі 934 грн. 35 коп.

 

управління з питань майна комунальної

 власності виконавчого комітету Хустської міської ради

****

Хустська міська рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності Хустської міської територіальної громади з метою переоцінки основних засобів, для приведення балансової вартості у відповідність з їхньою ринковою ціною, а саме:

 • нежитлове приміщення адміністративної будівлі, за адресою: с.Сокирниця, вул.Центральна, 98, загальною площею 23,50м.кв.;
 • частина нежитлового приміщення першого поверху пологового будинку Хустської центральної лікарні площею 5,00м.кв, за адресою: м. Хуст, вул. І. Франка, 113;
 • будівля, комплекс будівель, за адресою: м.Хуст, вул.Волошина, 48 загальною площею 290,80м.кв.

Учасникам конкурсу необхідно подати до Хустської міської ради заяву на участь у конкурсі за встановленою формою.

До заяви учасник конкурсу подає два пакети документів у двох закритих конвертах.

У першому конверті з позначкою «Конкурсна документація» повинна міститися конкурсна документація, яка подається в письмовій формі за підписом уповноваженої посадової особи учасника, прошита, пронумерована та скріплена печаткою в запечатаному конверті та має містити:

– перелік наданих документів із зазначенням номерів сторінок (зміст);

– копію установчого документа претендента;

– копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки  й підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами;

– копію сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

– інформацію про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним із незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо);

Письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту з оцінки майна, завірені їхніми особистими підписами.

Конкурсна документація запечатується в одному конверті, який у місцях склеювання повинен містити відбиток печатки учасника конкурсного відбору.

На конверті має бути зазначено:

 1. Маркування «Конкурсна документація»
 2. повне найменування й місцезнаходження замовника.
 3. назва об’єкта оцінки.
 4. повне найменування (прізвище, і’мя, по батькові) учасника конкурсу, його місцезнаходження (місце проживання), ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

У другому конверті з позначкою «Конкурсна пропозиція» повинна міститися пропозиція щодо вартості виконання робіт, калькуляція витрат, пов’язаних із виконанням робіт, а також термін виконання робіт.

На конверті має бути зазначено:

 1. Маркування «Конкурсна пропозиція»;
 2. Не відкривати до 21.07.2023р.
 3. Повне найменування й місцезнаходження замовника;
 4. Назва об’єкта оцінки;
 5. Повне найменування (прізвище, і’мя, по батькові) учасника конкурсу, його місцезнаходження (місце проживання), ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

Термін виконання робіт –  до 2 календарних днів.

Очікувана найбільша ціна надання послуг з оцінки об’єкта – 1500 грн.

Строк виконання робіт у календарних днях, який обчислюється з дня укладання договору на проведення оцінки об’єкта –  до 3 календарних днів.

Укладання договору на проведення оцінки об’єкта з переможцем конкурсу у строк  – до 3 робочих днів з дня оприлюднення інформації  про результат конкурсу на офіційному веб-сайті Хустської міської ради. Переможець надсилає проєкт договору на вказану юридичну адресу Хустської міської ради.

У разі не укладання договору на проведення оцінки об’єкта переможцем конкурсу у строк вказаний в інформації про результат конкурсу, договір на проведення оцінки об’єкта укладається з претендентом з наступною за величиною ціновою пропозицією, а в разі відсутності такого претендента, рішенням комісії оголошується повторний конкурс.

Конкурс відбудеться 21 липня 2023 року о 10 годині в кабінеті №55 адмінбудівлі міської ради, за адресою: м. Хуст, вул. 900-річчя Хуста, 27.

Кінцевий термін подання документів для участі в конкурсі – не пізніше, ніж 4 робочі дні до дати проведення (включно) за адресою: м. Хуст, м. Хуст, вул. 900-річчя Хуста, 27 (перший поверх, №1).

Телефон для довідок: 523-91

***

Інформаційне повідомлення про продаж на електронному аукціоні об’єкта малої приватизації Хустської міської ради 

 

 • КОД, присвоєний об’єкту приватизації під час публікації в електронній торговій системі: RAS001-UA-20230425-78494
 1. Інформація про об’єкт приватизації:

 

Місцезнаходження об’єкта:  Закарпатська  обл., м.Хуст, вул.Волошина А., буд.48А

 

Найменування об’єкта: нежитлове приміщення, приміщення магазину загальною площею 82,5 м2

 

Опис об’єкта:нежитлове приміщення, приміщення магазину загальною площею 82,5 м2 – є вбудованим приміщенням одноповерхової будівлі.

Об’єкт в задовільному стані, внутрішні мережі – водопостачання, водовідведення, газопостачання, електропостачання;

Фундамент об’єкту – бутобетон, стіни – цегла керамічна, покрівля – черепиця, перекриття – дерево.

 

Балансоутримувач: управління з питань майна комунальної власності виконавчого комітету Хустської міської ради

Адреса балансоутримувача: 90400, Закарпатська область, м.Хуст, вул.900-річчя Хуста, 27

Телефон балансоутримувача: (03142) 5-23-91

Код за ЄДРПОУ балансоутримувача: 26212260

Електронна адреса: khust.upmkv @gmail.com

Дані про об’єкт:

Фотографічне зображення та технічна документація об’єкта додається.

 

 1. Інформація про електронний аукціон:

 

Спосіб проведення аукціону: аукціон з умовами.

Дата та час проведення аукціону: 16.05.2023 року, година, о котрій починається аукціон, встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 09-00 до 18-00 години дня.

Аукціон проводиться відповідно до ЗУ «Про приватизацію державного і комунального майна» та Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня № 432.

До участі в аукціоні не допускаються особи, на яких поширюються обмеження, визначені частиною другою статті 8 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».

Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні з умовами, аукціоні із зниженням стартової ціни (подання цінових аукціонних пропозицій) встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 19-30 до 20-30 години дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 16-15 до 16-45 години дня проведення електронного аукціону.

 

 1. Інформація про умови, на яких здійснюється приватизація об’єкта:

 

Розмір реєстраційного внеску: 1 340,00 грн.

 

Стартова ціна об’єкта (без ПДВ) для продажу на аукціоні з умовами: 821 427,75 (вісімсот двадцять одна тисяча чотириста двадцять сім гривень 75 коп.) грн. без урахування ПДВ.

Розмір гарантійного внеску:  164 285,55   грн. без ПДВ.

 

Стартова ціна об’єкта (без ПДВ) для продажу на аукціоні із зниженням на 50% від стартової ціни: 410 713,87 (чотириста десять тисяч сімсот тринадцять грн., 87 коп.) грн.

Розмір гарантійного внеску: 82 142,77 грн. без ПДВ.

 

Стартова ціна об’єкта (без ПДВ) для продажу на аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій: 410 713,87 (чотириста десять тисяч сімсот тринадцять грн., 87 коп.) грн.

Розмір гарантійного внеску: 82 142,77 грн. без ПДВ.

 

Період між аукціоном з умовами та аукціоном із зниженням стартової ціни та аукціоном за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій:

10-15 календарних днів від дати оголошення аукціону;

 

Крок аукціону на аукціоні з умовами: 8 214,27 (вісім тисяч двісті чотирнадцять  гривні, 27 коп.) грн (1% від стартової ціни аукціону).

 

Крок аукціону на аукціоні із зниженням стартової ціни та аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій: 4 107,14 (чотири тисячі сто сім  гривень, 14 коп.) грн. (1% від стартової ціни аукціону)

 

Загальна кількість кроків, на які знижується стартова ціна об’єкта на аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій, становить 10 кроків.

 

Умови продажу об’єкта приватизації:

– при укладенні договору купівлі-продажу, переможець аукціону додатково сплачує ПДВ у розмірі 20% від вартості придбаного лота;

– переможець електронного аукціону сплачує на відповідний рахунок ціну продажу об’єкта малої приватизації не пізніше ніж протягом 20 робочих днів з дня формування протоколу про результати електронного аукціону;

– договір купівлі-продажу об’єкта приватизації укладається після сплати в повному обсязі ціни продажу об’єкта приватизації протягом 25 робочих днів з дня формування протоколу про результати електронного аукціону;

 1. Час та місце ознайомлення з об’єктом: ознайомитися з об’єктом можна за місцем його розташування у робочі дні, попередньо узгодивши з представником виконавчого комітету Хустської міської ради годину огляду об’єкта за телефоном: (03142) 5-23-91, 0674917364 з 10.00 до 17.00 у робочі дні.

Адреса балансоутримувача: 90400, м.Хуст, вул.900-річчя Хуста, 27

Електронна адреса: khust.upmkv @gmail.com

 

 1. Організатор аукціону:виконавчий комітет Хустської міської ради Закарпатської області.

Адреса балансоутримувача: 90400, Закарпатська область, м.Хуст, вул.900-річчя Хуста, 27

Телефон балансоутримувача: (03142) 5-23-91

Код за ЄДРПОУ балансоутримувача: 26212260

Електронна адреса: khust.upmkv @gmail.com

Контактна особа: Жупан Сюзанна Золтанівна, тел.067-491-73-64.

 

 1. Засоби платежу:

Для участі в аукціоні з продажу об’єкта малої приватизації гарантійний та реєстраційний внески сплачуються на рахунок оператора електронного майданчика, через який подається заява на участь у приватизації.

Посилання на перелік авторизованих майданчиків та їх рахунки, відкриті для оплати потенційними покупцями гарантійних та реєстраційних внесків: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2

Покупці, які мають право брати участь у приватизації згідно із Законом України «Про приватизацію державного і комунального майна», вправі використовувати для придбання об’єктів приватизації кошти відповідно до валютного законодавства України.

Покупці – нерезиденти України набувають у власність майно, що приватизується, у процесі приватизації з оплатою його ціни у національній валюті або у вільно конвертованій валюті.

Переможець електронного аукціону:

– підписує протокол про результати електронного аукціону та надає його оператору електронного майданчика, через якого ним подано цінову пропозицію, протягом трьох робочих днів з дня, наступного за днем його формування електронною торговою системою:

– укладає договір купівлі-продажу об’єкта приватизації після сплати в повному обсязі ціни продажу об’єкта приватизації та протягом 25 робочих днів з дня формування протоколу про результати електронного аукціону.

Покупець сплачує на рахунок IBAN UA758201720355599015000705617 Казначейство України, отримувач: управління з питань майна комунальної власності виконавчого комітету Хустської міської ради (90400, Закарпатська область,  м.Хуст, вул. 900-річчя Хуста, 27), ЄДРПОУ 26212260, ціну продажу об’єкта приватизації не пізніше ніж протягом 20 робочих днів з дня формування протоколу про результати електронного аукціону.

Несплата коштів за об’єкт приватизації згідно з договором купівлі-продажу протягом 60 днів з дня укладення договору купівлі-продажу є підставою для розірвання такого договору відповідно до статті 30 Закону України «Про приватизацію державного та комунального майна».

У разі відмови переможця аукціону від укладення договору купівлі-продажу, що підтверджується відповідним актом, сплачена переможцем аукціону ціна продажу об’єкта приватизації, крім гарантійного внеску, повертається у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Оператор електронного майданчика перераховує на рахунок IBAN UA758201720355599015000705617 Казначейство України, отримувач: управління з питань майна комунальної власності виконавчого комітету Хустської міської ради (90400, Закарпатська область,  м.Хуст, вул. 900-річчя Хуста, 27), ЄДРПОУ 26212260, суми сплачені учасниками аукціону реєстраційних внесків протягом п’яти календарних днів з дня затвердження протоколу електронного аукціону.

Оператор електронного майданчика перераховує на рахунок IBAN UA758201720355599015000705617 Казначейство України, отримувач: управління з питань майна комунальної власності виконавчого комітету Хустської міської ради (90400, Закарпатська область,  м.Хуст, вул. 900-річчя Хуста, №27, ЄДРПОУ 26212260) суми сплачені учасниками аукціону гарантійних внесків протягом п’яти робочих днів з дня опублікування договору купівлі продажу об’єкта приватизації в електронній торговій системі в рахунок оплати ціни продажу об’єкта приватизації переможцем.

 

До заяви на участь у приватизації об’єкта малої приватизації подаються:

1) для потенційних покупців – фізичних осіб – громадян України – копія паспорта громадянина України;

2) для іноземних громадян – копія документа, що посвідчує особу;

3) для потенційних покупців – юридичних осіб:

витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань України – для юридичних осіб – резидентів;

документ про реєстрацію у державі її місцезнаходження (витяг із торговельного, банківського або судового реєстру тощо), засвідчений згідно із законодавством держави його видачі, перекладений українською мовою, – для юридичних осіб – нерезидентів;

інформація про кінцевого бенефіціарного власника. Якщо особа не має кінцевого бенефіціарного власника, зазначається інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності;

остання річна або квартальна фінансова звітність;

4) документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску, а також документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску в розмірі 20 відсотків стартової ціни з рахунка потенційного покупця, відкритого в українському або іноземному банку (крім банків держав, внесених FATF до списку держав, що не співпрацюють у сфері протидії відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом), на рахунок, визначений частиною одинадцятою цієї статті.

5) письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов’язань, визначених умовами продажу.

 

Посилання     на        перелік           авторизованих          майданчиків:

https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2

 

Технічні реквізити інформаційного повідомлення:

Рішення виконавчого комітету Хустської міської ради від 05.05.2023 №164

 

Єдине посилання на веб-сторінку адміністратора, на якій наводяться посилання на веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик і з якими адміністратор уклав відповідний договір: https://prozorro.sale/

***                                                                    

Хустська міська рада

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

по відбору суб’єкта оціночної діяльності на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок:

Адреса: Кадастровий номер: Площа, га Цільове призначення земельної ділянки: Нормативна г.о.
1 м. Хуст, вул. Садова,б/н 2110800000:01:079:0009 0,1500 Для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови 128968,58
2 м.Хуст,вул. Садова,б/н 2110800000:01:079:0008 0,4309 Для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови 370483,73
3 м. Хуст, вул. Сливова,34 2110800000:01:047:0061 0,2557 Для розміщення та експлуатації основних,підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості 823259,81
4 м. Хуст, ур.Бартуші,21 2110800000:01:070:0258 0,3300 Для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови 219974,83
5 м. Хуст, ур.Бартуші,20 2110800000:01:070:0229 0,2000 Для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови 133318,08

 

Умови проведення конкурсу:

До заяви учасник конкурсу подає два пакети документів у двох закритих конвертах.

У першому конверті з позначкою «Конкурсна документація з відбору виконавців послуг з виконання робіт з експертної грошової оцінки земель» повинна міститися конкурсна документація, яка подається в письмовій формі за підписом уповноваженої посадової особи учасника, прошита, пронумерована та скріплена печаткою в запечатаному конверті та має містити:

– перелік наданих документів із зазначенням номерів сторінок (зміст);

– копію установчих документів претендента;

– копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки  й підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами;

– інформацію про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним із незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо);

Письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту з оцінки майна, завірені їхніми особистими підписами.

Конкурсна документація запечатується в одному конверті, який у місцях склеювання повинен містити відбиток печатки учасника конкурсного відбору.

На конверті має бути зазначено:

Маркування «Конкурсна документація з відбору виконавців послуг з виконання робіт з експертної грошової оцінки земель»

повне найменування й місцезнаходження замовника;

назва об’єкта оцінки;

повне найменування (прізвище, ім’я, по батькові) учасника конкурсу, його місцезнаходження (місце проживання), ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

У другому конверті з позначкою «Конкурсна пропозиція» повинна міститися пропозиція щодо вартості виконання робіт, калькуляція витрат, пов’язаних із виконанням робіт, а також термін виконання робіт.

На конверті має бути зазначено:

Маркування «Конкурсна пропозиція»;

Повне найменування й місцезнаходження замовника;

Назва об’єкта оцінки;

Повне найменування (прізвище, ім’я, по батькові) учасника конкурсу, його місцезнаходження (місце проживання), ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

Очікувана найбільша ціна надання послуг з оцінки об’єкта – 2 000 грн.

Строк виконання робіт у календарних днях, який обчислюється з дня укладання договору на проведення оцінки об’єкта –  до 3 календарних днів.

Інформація про замовника: виконавчий комітет Хустської міської ради (90400, Закарпатська область, м. Хуст, вул. 900-річчя Хуста, 27).

Інформація про особу – платника робіт з оцінки :переможець аукціону.

Конкурсний відбір відбудеться 12 травня 2023 року в приміщенні Хустської міської ради (за адресою: 90400, Закарпатська область, м. Хуст, вул. 900-річчя Хуста, 27,) в каб. 55 о 11:00, телефон для довідок: +38 (03142) 4-37-06.

Документи приймаються за чотири робочі дні до дня проведення конкурсу.

***

Інформація про прийняття рішення щодо приватизації об’єкта комунальної власності Хустської міської територіальної громади

 

На засіданні ІV сесії VІІI скликання Хустської міської ради 21 квітня 2023 року прийнято рішення «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Хустської міської територіальної громади, що підлягають приватизації (продажу) шляхом проведення електронних аукціонів у 2023 році»:

 

Перелік об’єктів  комунальної

власності Хустської міської територіальної громади,

що підлягають приватизації (продажу) шляхом

проведення електронних аукціонів у 2023 році

 

Назва об’єкту Адреса, місце знаходження Площа,м2 Спосіб відчуження
1  

нежитлове приміщення,

приміщення магазину

 

Закарпатська  обл.,

М.Хуст

вул. Волошина. А., №48А

 

82,5 м2

 

аукціон

 

Інформаційне повідомлення про приватизацію комунального майна буде опублікована додатково.

 

Перелік операторів електронних майданчиків та їх банківські реквізити для сплати доступні за посиланням: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2

 

Інформація

про потенційні обєкти оренди, щодо яких прийнято рішення

про включення до Переліку першого типу         

 

Рішенням виконавчого комітету Хустської міської ради від 17.03.2023року №89 включено до Переліку першого типу наступні об’єкти комунальної власності Хустської міської територіальної громади для передачі майна в оренду: нежитлові приміщення третього поверху будівлі, за адресою: м. Хуст, вул.Шухевича Романа, 1/2; нежитлове приміщення адміністративної будівлі, за адресою: с. Липча, вул.Центральна, 35; нежитлові приміщення першого поверху будівлі, за адресою: с. Стеблівка, вул.Дружби, 5А;

 

Перелік операторів електронних майданчиків та їх банківські реквізити для сплати доступні за посиланням: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2

*** 

Хустська міська рада

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

по відбору суб’єкта оціночної діяльності на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки:

Адреса: Кадастровий номер: Площа, га Цільове призначення земельної ділянки: Нормативна г.о.
1 м. Хуст, вул. Заводська, 1 А 2110800000:01:075:0046 0,0137 Для розміщення та експлуатації основних,підсобних і допоміжних будівель і споруд підприємств переробної,машинобудівної та іншої промисловості 42574,73

Умови проведення конкурсу:

До заяви учасник конкурсу подає два пакети документів у двох закритих конвертах.

У першому конверті з позначкою «Конкурсна документація з відбору виконавців послуг з виконання робіт з експертної грошової оцінки земель» повинна міститися конкурсна документація, яка подається в письмовій формі за підписом уповноваженої посадової особи учасника, прошита, пронумерована та скріплена печаткою в запечатаному конверті та має містити:

– перелік наданих документів із зазначенням номерів сторінок (зміст);

– копію установчих документів претендента;

– копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки  й підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами;

– інформацію про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним із незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо);

Письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту з оцінки майна, завірені їхніми особистими підписами.

Конкурсна документація запечатується в одному конверті, який у місцях склеювання повинен містити відбиток печатки учасника конкурсного відбору.

На конверті має бути зазначено:

Маркування «Конкурсна документація з відбору виконавців послуг з виконання робіт з експертної грошової оцінки земель»

повне найменування й місцезнаходження замовника.

назва об’єкта оцінки.

повне найменування (прізвище, ім’я, по батькові) учасника конкурсу, його місцезнаходження (місце проживання), ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

У другому конверті з позначкою «Конкурсна пропозиція» повинна міститися пропозиція щодо вартості виконання робіт, калькуляція витрат, пов’язаних із виконанням робіт, а також термін виконання робіт.

На конверті має бути зазначено:

Маркування «Конкурсна пропозиція»;

Повне найменування й місцезнаходження замовника;

Назва об’єкта оцінки;

Повне найменування (прізвище, ім’я, по батькові) учасника конкурсу, його місцезнаходження (місце проживання), ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

Очікувана найбільша ціна надання послуг з оцінки об’єкта – 1500 грн.

Строк виконання робіт у календарних днях, який обчислюється з дня укладання договору на проведення оцінки об’єкта –  до 3 календарних днів.

Інформація про замовника та особу – платника робіт з оцінки – Виконавчий комітет Хустської міської ради (90400, Закарпатська область, м. Хуст, вул. 900-річчя Хуста, 27)

 

Конкурсний відбір відбудеться 26 січня 2023 року в приміщенні Хустської міської ради (за адресою: 90400, Закарпатська область, м. Хуст, вул. 900-річчя Хуста, 27,) в каб. 55 о 11:00, телефон для довідок: +38 (03142) 5-23-91.

Документи приймаються – до 20.01.2023.

***

Хустська міська рада

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

по відбору суб’єкта оціночної діяльності на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок:

Адреса: Кадастровий номер: Площа, га Цільове призначення земельної ділянки: Нормативна г.о.
1 С.Сокирниця, б/н, на території Хустської міської територіальної громади 2125387400:03:003:0026 5,1510 для розміщення та експлуатації будівель і споруд залізничного транспорту 4 918 087,54

Умови проведення конкурсу:

До заяви учасник конкурсу подає два пакети документів у двох закритих конвертах.

У першому конверті з позначкою «Конкурсна документація» повинна міститися конкурсна документація, яка подається в письмовій формі за підписом уповноваженої посадової особи учасника, прошита, пронумерована та скріплена печаткою в запечатаному конверті та має містити:

– перелік наданих документів із зазначенням номерів сторінок (зміст);

– копію установчого документа претендента;

– копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки  й підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами;

– копію сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

– інформацію про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним із незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо);

Письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту з оцінки майна, завірені їхніми особистими підписами.

Конкурсна документація запечатується в одному конверті, який у місцях склеювання повинен містити відбиток печатки учасника конкурсного відбору.

На конверті має бути зазначено:

Маркування «Конкурсна документація»

повне найменування й місцезнаходження замовника.

назва об’єкта оцінки.

повне найменування (прізвище, ім’я, по батькові) учасника конкурсу, його місцезнаходження (місце проживання), ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

У другому конверті з позначкою «Конкурсна пропозиція» повинна міститися пропозиція щодо вартості виконання робіт, калькуляція витрат, пов’язаних із виконанням робіт, а також термін виконання робіт.

На конверті має бути зазначено:

Маркування «Конкурсна пропозиція»;

Не відкривати до 15.11.2022р.

Повне найменування й місцезнаходження замовника;

Назва об’єкта оцінки;

Повне найменування (прізвище, і’мя, по батькові) учасника конкурсу, його місцезнаходження (місце проживання), ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

Очікувана найбільша ціна надання послуг з оцінки об’єкта – 1500 грн.

Строк виконання робіт у календарних днях, який обчислюється з дня укладання договору на проведення оцінки об’єкта –  до 3 календарних днів.

Укладання договору на проведення оцінки об’єкта з переможцем конкурсу у строк  – до 3 робочих днів з дня оприлюднення інформації  про результат конкурсу на офіційному веб-сайті Хустської міської ради. Переможець надсилає проєкт договору на вказану юридичну адресу Хустської міської ради.

У разі не укладання договору на проведення оцінки об’єкта переможцем конкурсу у строк вказаний в інформації про результат конкурсу, договір на проведення оцінки об’єкта укладається з претендентом з наступною за величиною ціновою пропозицією, а в разі відсутності такого претендента, рішенням комісії оголошується повторний конкурс.

 

Конкурсний відбір відбудеться 22 листопада 2022 року в приміщенні Хустської міської ради (за адресою: 90400, Закарпатська область, м. Хуст, вул. 900-річчя Хуста, 27,) в каб. 55 о 10:00, телефон для довідок: +38 (03142) 5-23-91.

Документи приймаються – до 17.11.2022.

 

***

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ  ХУСТСЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

           ОГОЛОШУЄ КОНКУРС з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності Хустської міської територіальної громади з метою визначення ринкової вартості майна для передачі у користування на умовах оренди, а саме:

 • вбудовані нежитлові приміщення першого поверху ІІ корпусу Рокосівського ЗЗСО за адресою: с.Рокосово, вул. Центральна, б/н, загальною площею – 17,6 м.кв;
 • вбудоване нежитлове приміщення другого поверху будинку культури за адресою: с.Сокирниця, вул.Михайлівська (Маяковського), № 3, загальною площею – 31,60 м.кв;
 • вбудовані нежитлові приміщення першого поверху будинку культури за адресою: с.Кошельово, вул. Мічуріна, 19, загальною площею – 60,40 м.кв;
 • вбудовані нежитлові приміщення першого поверху адміністративної будівлі за адресою: с.Копашново, вул. Центральна, 141, загальною площею – 20,00 м.кв;

Учасникам конкурсу необхідно подати до Хустської міської ради заяву на участь у конкурсі за встановленою формою.

До заяви учасник конкурсу подає два пакети документів у двох закритих конвертах.

У першому конверті з позначкою «Конкурсна документація» повинна міститися конкурсна документація, яка подається в письмовій формі за підписом уповноваженої посадової особи учасника, прошита, пронумерована та скріплена печаткою в запечатаному конверті та має містити:

– перелік наданих документів із зазначенням номерів сторінок (зміст);

– копію установчого документа претендента;

– копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки  й підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами;

– копію сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

– інформацію про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним із незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо);

Письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту з оцінки майна, завірені їхніми особистими підписами.

Конкурсна документація запечатується в одному конверті, який у місцях склеювання повинен містити відбиток печатки учасника конкурсного відбору.

На конверті має бути зазначено:

 1. Маркування «Конкурсна документація»
 2. повне найменування й місцезнаходження замовника.
 3. назва об’єкта оцінки.
 4. повне найменування (прізвище, ім’я, по батькові) учасника конкурсу, його місцезнаходження (місце проживання), ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

У другому конверті з позначкою «Конкурсна пропозиція» повинна міститися пропозиція щодо вартості виконання робіт, калькуляція витрат, пов’язаних із виконанням робіт, а також термін виконання робіт.

На конверті має бути зазначено:

 1. Маркування «Конкурсна пропозиція»;
 2. Не відкривати до 15.11.2022р.
 3. Повне найменування й місцезнаходження замовника;
 4. Назва об’єкта оцінки;
 5. Повне найменування (прізвище, і’мя, по батькові) учасника конкурсу, його місцезнаходження (місце проживання), ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

 

Очікувана найбільша ціна надання послуг з оцінки об’єкта – 1200 грн.

 

Строк виконання робіт у календарних днях, який обчислюється з дня укладання договору на проведення оцінки об’єкта –  до 3 календарних днів.

Укладання договору на проведення оцінки об’єкта з переможцем конкурсу у строк  – до 3 робочих днів з дня оприлюднення інформації  про результат конкурсу на офіційному веб-сайті Хустської міської ради. Переможець надсилає проєкт договору на вказану юридичну адресу Хустської міської ради.

У разі не укладання договору на проведення оцінки об’єкта переможцем конкурсу у строк вказаний в інформації про результат конкурсу, договір на проведення оцінки об’єкта укладається з претендентом з наступною за величиною ціновою пропозицією, а в разі відсутності такого претендента, рішенням комісії оголошується повторний конкурс.

 

Конкурс відбудеться 15 листопада 2022 року о 10 годині в кабінеті №55 адмінбудівлі міської ради, за адресою: м. Хуст, вул. 900-річчя Хуста, 27.

Кінцевий термін подання документів для участі в конкурсі – не пізніше, ніж 4 робочі дні до дати проведення (включно) за адресою: м. Хуст, м. Хуст, вул. 900-річчя Хуста, 27 (перший поверх, №1).

Телефон для довідок: 523-91

 

***

Хустська міська рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРС з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності Хустської міської територіальної громади з метою визначення ринкової вартості майна для передачі у користування на умовах оренди, а саме:

 • Частина вбудованого нежитлового приміщення будівлі Хустської центральної лікарні за адресою: м. Хуст, вул. І. Франка, 113, загальною площею – 2,00 м.кв;

Учасникам конкурсу необхідно подати до Хустської міської ради заяву на участь у конкурсі за встановленою формою.

До заяви учасник конкурсу подає два пакети документів у двох закритих конвертах.

У першому конверті з позначкою «Конкурсна документація» повинна міститися конкурсна документація, яка подається в письмовій формі за підписом уповноваженої посадової особи учасника, прошита, пронумерована та скріплена печаткою в запечатаному конверті та має містити:

– перелік наданих документів із зазначенням номерів сторінок (зміст);

– копію установчого документа претендента;

– копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки  й підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами;

– копію сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

– інформацію про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним із незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо);

Письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту з оцінки майна, завірені їхніми особистими підписами.

Конкурсна документація запечатується в одному конверті, який у місцях склеювання повинен містити відбиток печатки учасника конкурсного відбору.

На конверті має бути зазначено:

 1. Маркування «Конкурсна документація»
 2. повне найменування й місцезнаходження замовника.
 3. назва об’єкта оцінки.
 4. повне найменування (прізвище, і’мя, по батькові) учасника конкурсу, його місцезнаходження (місце проживання), ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

У другому конверті з позначкою «Конкурсна пропозиція» повинна міститися пропозиція щодо вартості виконання робіт, калькуляція витрат, пов’язаних із виконанням робіт, а також термін виконання робіт.

На конверті має бути зазначено:

 1. Маркування «Конкурсна пропозиція»;
 2. Не відкривати до 18.08.2022р.
 3. Повне найменування й місцезнаходження замовника;
 4. Назва об’єкта оцінки;
 5. Повне найменування (прізвище, і’мя, по батькові) учасника конкурсу, його місцезнаходження (місце проживання), ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

Термін виконання робіт –  до 2 календарних днів.

Очікувана найбільша ціна надання послуг з оцінки об’єкта – 1200 грн.

Конкурс відбудеться 18 серпня 2022 року о 10 годині в кабінеті №55 адмінбудівлі міської ради, за адресою : м. Хуст, вул. 900-річчя Хуста, 27.

Кінцевий термін подання документів для участі в конкурсі – не пізніше, ніж 4 робочі дні до дати проведення (включно) за адресою: м. Хуст, м. Хуст, вул. 900-річчя Хуста, 27 (перший поверх, №1).

Телефон для довідок: 523-91

 

***

Хустська міська рада

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

по відбору суб’єкта оціночної діяльності на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок:

 

Адреса: Кадастровий номер: Площа, га Цільове призначення земельної ділянки: Нормативна г.о.
1 м. Хуст, вул. Садова, б/н 2110800000:01:075:0049 0,0911 для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови

Умови проведення конкурсу:

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка “На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт з оцінки земель” із зазначенням дати проведення конкурсу.

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

До підтверджуючих документів належать:

 • Заява на участь у конкурсі;
 • Копії установчих документів учасника конкурсу;
 • Копії документів, що підтверджують кваліфікацію оцінювачів, які залучаються до виконання експертних оцінок;
 • Один конверт із зазначенням адреси учасника конкурсу;
 • Інформація про претендента, в якій зазначаються досвід роботи з виконання подібних робіт;
 • Пропозиції учасникаконкурсу щодо умов оплати відповідно до калькуляції витрат, та терміну виконання робіт. (Подається окремо, по кожній земельній ділянціучасниками в запечатаному конверті, скріпленому печаткою з позначкою «На конкурс по відбору суб’єкта оціночної діяльності на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок» які входять до складу основного запечатаного конверту з зазначенням дати проведення конкурсу).

 

Конкурсний відбір відбудеться 16 серпня 2022 року в приміщенні Хустської міської ради (за адресою: 90400, Закарпатська область, м. Хуст, вул. 900-річчя Хуста, 27,) в каб. 55 о 11:00, телефон для довідок: +38 (03142) 5-23-91.

Документи приймаються – до 11.08.2022.

 

***

Хустська міська рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРС з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності Хустської міської територіальної громади з метою визначення ринкової вартості майна для передачі у користування на умовах оренди, а саме:

 • Частина вбудованого нежитлового приміщення другого поверху адміністративної будівлі за адресою: м. Нанково, № 210А, загальною площею – 44,7 м.кв;
 • Частина вбудованого нежитлового приміщення другого поверху адміністративної будівлі за адресою: м. Нанково, № 210А, загальною площею – 62,9 м.кв;
 • Вбудоване нежитлове приміщення будівлі Хустської центральної лікарні за адресою: м. Хуст, вул. І. Франка, 113, загальною площею – 79,3 м.кв;

Учасникам конкурсу необхідно подати до Хустської міської ради заяву на участь у конкурсі за встановленою формою.

До заяви учасник конкурсу подає два пакети документів у двох закритих конвертах.

У першому конверті з позначкою «Конкурсна документація» повинна міститися конкурсна документація, яка подається в письмовій формі за підписом уповноваженої посадової особи учасника, прошита, пронумерована та скріплена печаткою в запечатаному конверті та має містити:

– перелік наданих документів із зазначенням номерів сторінок (зміст);

– копію установчого документа претендента;

– копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки  й підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами;

– копію сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

– інформацію про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним із незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо);

Письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту з оцінки майна, завірені їхніми особистими підписами.

Конкурсна документація запечатується в одному конверті, який у місцях склеювання повинен містити відбиток печатки учасника конкурсного відбору.

На конверті має бути зазначено:

 1. Маркування «Конкурсна документація»
 2. повне найменування й місцезнаходження замовника.
 3. назва об’єкта оцінки.
 4. повне найменування (прізвище, і’мя, по батькові) учасника конкурсу, його місцезнаходження (місце проживання), ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

У другому конверті з позначкою «Конкурсна пропозиція» повинна міститися пропозиція щодо вартості виконання робіт, калькуляція витрат, пов’язаних із виконанням робіт, а також термін виконання робіт.

На конверті має бути зазначено:

 1. Маркування «Конкурсна пропозиція»;
 2. Не відкривати до 01.08.2022р.
 3. Повне найменування й місцезнаходження замовника;
 4. Назва об’єкта оцінки;
 5. Повне найменування (прізвище, і’мя, по батькові) учасника конкурсу, його місцезнаходження (місце проживання), ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

Термін виконання робіт –  до 2 календарних днів.

Очікувана найбільша ціна надання послуг з оцінки об’єкта – 900 грн.

Конкурс відбудеться 01 серпня 2022 року о 10 годині в кабінеті №55 адмінбудівлі міської ради, за адресою : м. Хуст, вул. 900-річчя Хуста, 27.

Кінцевий термін подання документів для участі в конкурсі – не пізніше, ніж 4 робочі дні до дати проведення (включно) за адресою: м. Хуст, м. Хуст, вул. 900-річчя Хуста, 27 (перший поверх, №1).

Телефон для довідок: 523-91

 

***

Хустська міська рада

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

по відбору суб’єкта оціночної діяльності на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок:

Адреса: Кадастровий номер: Площа, га Цільове призначення земельної ділянки: Нормативна г.о.
1 м. Хуст, вул. Августина Волошина, 48 Д 2110800000:01:018:0127 0,0047 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі 7 942,94

Умови проведення конкурсу:

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт з оцінки земель” із зазначенням дати проведення конкурсу.

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

До підтверджуючих документів належать:

 • Заява на участь у конкурсі;
 • Копії установчих документів учасника конкурсу;
 • Копії документів, що підтверджують кваліфікацію оцінювачів, які залучаються до виконання експертних оцінок;
 • Один конверт із зазначенням адреси учасника конкурсу;
 • Інформація про претендента, в якій зазначаються досвід роботи з виконання подібних робіт;
 • Пропозиції учасника конкурсу щодо умов оплати відповідно до калькуляції витрат, та терміну виконання робіт. (Подається окремо, по кожній земельній ділянці, учасниками в запечатаному конверті, скріпленому печаткою з позначкою «На конкурс по відбору суб’єкта оціночної діяльності на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок» які входять до складу основного запечатаного конверту з зазначенням дати проведення конкурсу).

 

Конкурсний відбір відбудеться 26 липня 2022 року в приміщенні Хустської міської ради (за адресою: 90400, Закарпатська область, м. Хуст, вул. 900-річчя Хуста, 27,) в каб. 55 о 11:00, телефон для довідок: +38 (03142) 5-23-91.

Документи приймаються – до 20.07.2022.

 

***

Оголошення щодо аукціонів про передачу в оренду нерухомого майна

управління з питань майна комунальної власності виконавчого комітету Хустської міської ради повідомляє про оголошення аукціонів про передачу нерухомого майна в оренду через аукціон, а саме:

– нежитлові приміщення І поверху та підвальні приміщення будинку культури площею 124,00кв.м., розташованої за адресою: с.Нижнє Селище, вул.Центральна 84 (https://prozorro.sale/auction/ LLE001-UA-20210921-84870)

Строк оренди – 5 років.

Дата проведення аукціону:19.10.2021року

– нежитлові приміщення адміністративної будівлі стадіону «Карпати» площею 204,50кв.м., розташованої за адресою: м.Хуст, вул.Борканюка, 15 (https://prozorro.sale/auction/LLE001-UA-20210921-47001)

Строк оренди – 5 років.

Дата проведення аукціону: 17.10.2021 р.

 

Аукціони  проводяться відповідно до ЗУ «Про оренду державного та комунального майна» від 03.10.2019 № 157-ІХ та Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого Постановою КМУ від 03.06.2020р. № 483 в електронній торговій системі «ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ».

Перелік операторів електронних майданчиків та їх банківські реквізити для перерахування гарантійного та реєстраційного внеску доступні за посиланням: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2

Єдине посилання на веб-сторінку https://prozorro.sale/, на якій є посилання на веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик і з якими адміністратор уклав відповідний договір: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2

За детальною інформацією звертатися:  управління з питань майна комунальної власності виконавчого комітету Хустської міської ради, код ЄДРПОУ 26212260, Закарпатська область, м. Хуст, вул. 900-річчя Хуста, 27, електронна адреса: khust.upmkv@gmail.com.

***

Хустська міська рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРС з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності територіальної громади м. Хуст з метою визначення ринкової вартості майна для передачі у користування на умовах оренди, а саме:

– нежитлові вбудовані приміщення на першому поверху адміністративної будівлі стадіону «Карпати», за адресою: м.Хуст, вул. Борканюка, 15, загальною площею – 204,5 м.кв;

– нежитлові вбудовані приміщення будинку культури за адресою: с. Нижнє Селище, вул. Центральна, 84, загальною площею – 124,00 м.кв;

Учасникам конкурсу необхідно подати до Хустської міської ради заяву на участь у конкурсі за встановленою формою.

До заяви учасник конкурсу подає два пакети документів у двох закритих конвертах.

У першому конверті з позначкою «Конкурсна документація» повинна міститися конкурсна документація, яка подається в письмовій формі за підписом уповноваженої посадової особи учасника, прошита, пронумерована та скріплена печаткою в запечатаному конверті та має містити:

– перелік наданих документів із зазначенням номерів сторінок (зміст);

– копію установчого документа претендента;

– копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки  й підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами;

– копію сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

– інформацію про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним із незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо);

Письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту з оцінки майна, завірені їхніми особистими підписами.

Конкурсна документація запечатується в одному конверті, який у місцях склеювання повинен містити відбиток печатки учасника конкурсного відбору.

На конверті має бути зазначено:

 1. Маркування «Конкурсна документація»
 2. повне найменування й місцезнаходження замовника.
 3. назва об’єкта оцінки.
 4. повне найменування (прізвище, і’мя, по батькові) учасника конкурсу, його місцезнаходження (місце проживання), ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

У другому конверті з позначкою «Конкурсна пропозиція» повинна міститися пропозиція щодо вартості виконання робіт, калькуляція витрат, пов’язаних із виконанням робіт, а також термін виконання робіт.

На конверті має бути зазначено:

 1. Маркування «Конкурсна пропозиція»;
 2. Не відкривати до 09.08.2021р.
 3. Повне найменування й місцезнаходження замовника;
 4. Назва об’єкта оцінки;
 5. Повне найменування (прізвище, і’мя, по батькові) учасника конкурсу, його місцезнаходження (місце проживання), ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

Термін виконання робіт –  до 2 календарних днів.

Конкурс відбудеться 09 серпня 2021 року о 10 годині в малому залі міської ради :

м. Хуст, вул. 900-річчя Хуста, 27.

Кінцевий термін подання документів для участі в конкурсі – не пізніше, ніж 4 робочі дні до дати проведення (включно) за адресою: м. Хуст, м. Хуст, вул. 900-річчя Хуста, 27 (перший поверх, №1).

Телефон для довідок: 523-91

 

Хустська міська рада інформує

Про підсумки конкурсу по відбору виконавця земельних торгів,

 що відбувся 11.01.2021 року

Переможцем конкурсу по відбору виконавця земельних торгів  відповідно до прийнятого рішення №3050 від 30.11.2020 року позачергової сесії Хустської міської ради VII скликання визнано

ТзОВ «АРКЛАЙТ», код ЄДРПОУ – 38937617, юридична адреса: пл. Петефі, 31/1, м. Ужгород, Закарпатська область, Україна.

 

Хустська міська рада інформує

Про підсумки конкурсу по відбору виконавця земельних торгів,

 що відбувся 11.01.2021 року

Переможцем конкурсу по відбору виконавця земельних торгів  відповідно до прийнятого рішення №3182 від 30.11.2020 року позачергової сесії Хустської міської ради VII скликання визнано

ТзОВ «АРКЛАЙТ», код ЄДРПОУ – 38937617, юридична адреса: пл. Петефі, 31/1, м. Ужгород, Закарпатська область, Україна.

 

Хустська міська рада

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

по відбору виконавця земельних торгів відповідно до прийнятого рішення №3182  від 30.11.2020 року позачергової сесії VII скликання Хустської міської ради:

Адреса земельної ділянки: Орієнтовна площа, га Цільове призначення земельної ділянки: Умови продажу
1 м. Хуст, по вул. Володимира Великого, б/н , (біля земельної ділянки з кадастровим номером 2110800000:01:031:0099 0,0500 Для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури Продаж у власність

 

Умови проведення конкурсу:

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка “На конкурс з відбору виконавців земельних торгів» із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу.

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

До підтвердних документів належать:

заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з проведення земельних торгів .

– копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента – фізичної особи – підприємця);

згода на обробку персональних даних  (для претендента – фізичної особи – підприємця);

– копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента – юридичної особи);

– копії кваліфікаційних документів ліцитаторів претендента, яких буде залучено до проведення земельних торгів та підписання протоколу земельних торгів;

– інформація про продані лоти (кількість виготовленої документації із землеустрою та/або землеоціночних робіт).

Конкурсні пропозиції претендентів подаються в запечатаному конверті. Приймання заяв припиняється за п’ять робочих днів до дати проведення конкурсу.

Конверти претендентів з конкурсною пропозицією розпечатуються на засіданні комісії.

Конкурсний відбір відбудеться 11.01.2021 року в приміщенні Хустської міської ради (за адресою: 90400, Закарпатська область, м. Хуст, вул. 900-річчя Хуста, 27,) в каб. 58 о 10:00, телефон для довідок: +38 (03142) 5-23-91.

 

Хустська міська рада

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

по відбору виконавця земельних торгів відповідно до прийнятого рішення №3050 від 31.08.2020 року позачергової сесії VII скликання Хустської міської ради:

Адреса земельної ділянки: Орієнтовна площа, га Цільове призначення земельної ділянки: Умови продажу
1 м. Хуст, по вул. Івана Франка, б/н , кадастровий номер 2110800000:01:043:0069 0,0844 Для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій Продаж у власність

 

Умови проведення конкурсу:

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка “На конкурс з відбору виконавців земельних торгів» із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу.

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

До підтвердних документів належать:

заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з проведення земельних торгів .

– копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента – фізичної особи – підприємця);

згода на обробку персональних даних  (для претендента – фізичної особи – підприємця);

– копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента – юридичної особи);

– копії кваліфікаційних документів ліцитаторів претендента, яких буде залучено до проведення земельних торгів та підписання протоколу земельних торгів;

– інформація про продані лоти (кількість виготовленої документації із землеустрою та/або землеоціночних робіт).

Конкурсні пропозиції претендентів подаються в запечатаному конверті. Приймання заяв припиняється за п’ять робочих днів до дати проведення конкурсу.

Конверти претендентів з конкурсною пропозицією розпечатуються на засіданні комісії.

Конкурсний відбір відбудеться 11.01.2021 року в приміщенні Хустської міської ради (за адресою: 90400, Закарпатська область, м. Хуст, вул. 900-річчя Хуста, 27,) в каб. 58 о 10:00, телефон для довідок: +38 (03142) 5-23-91.

 

***

Конкурсна комісія Хустської міської ради ІНФОРМУЄ, за результатами конкурсу від 03.12.2020, суб’єктом оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки в м. Хуст за адресою: вул. Карпатської Січі, 41, визначено – ТзОВ «Хуст-Земля Карпат» код 33423205, юр. адреса м. Хуст, вул. Карпатської Січі, 38.

***

 

Хустська міська рада

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

по відбору суб’єкта оціночної діяльності на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок:

Адреса: Кадастровий номер: Площа, га Цільове призначення земельної ділянки: Нормативна г.о.
1 м. Хуст, вул. Карпатської Січі, 41 2110800000:01:003:0093 0,0539 для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови 132 765,59

 

Умови проведення конкурсу:

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка “На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт з оцінки земель” із зазначенням дати проведення конкурсу.

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

До підтверджуючих документів належать:

 • Заява на участь у конкурсі;
 • Копії установчих документів учасника конкурсу;
 • Нотаріально посвідчені копії ліцензії Державного комітету України по земельних ресурсах;
 • Копії документів, що підтверджують кваліфікацію оцінювачів, які залучаються до виконання експертних оцінок;
 • Один конверт із зазначенням адреси учасника конкурсу;
 • Інформація про претендента, в якій зазначаються досвід роботи з виконання подібних робіт;
 • Пропозиції учасника конкурсу щодо умов оплати відповідно до калькуляції витрат, та терміну виконання робіт. (Подається окремо, по кожній земельній ділянці, учасниками в запечатаному конверті, скріпленому печаткою).

 

Конкурсний відбір відбудеться 03 грудня 2020 року в приміщенні Хустської міської ради (за адресою: 90400, Закарпатська область, м. Хуст, вул. 900-річчя Хуста, 27,) в каб. 55 о 11:00, телефон для довідок: +38 (03142) 5-23-91.

Документи приймаються – до 30.11.2020.

 

Хустська міська рада інформує

Про підсумки конкурсу по відбору суб’єкта оціночної діяльності

на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок,

 що відбувся 22.10.2020 року

 

Переможцем конкурсу по відбору суб’єкта оціночної діяльності на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок визнано

ТОВ «Хуст-Земля Карпат»

Код ЄДРПОУ 33423205, Україна, м. Хуст, вул. Карпатської Січі, 38.

 

Хустська міська рада інформує

Про підсумки конкурсу по відбору суб’єкта оціночної діяльності

на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок,

 що відбувся 19.10.2020 року

 

Переможцем конкурсу по відбору суб’єкта оціночної діяльності на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок визнано

ТОВ «Хуст-Земля Карпат»

Код ЄДРПОУ 33423205, Україна, м. Хуст, вул. Карпатської Січі, 38.

 

Хустська міська рада інформує

Про підсумки конкурсу по відбору суб’єкта оціночної діяльності

на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок,

 що відбувся 13.10.2020 року

 

Переможцем конкурсу по відбору суб’єкта оціночної діяльності на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок визнано

ТОВ «Хуст-Земля Карпат»

Код ЄДРПОУ 33423205, Україна, м. Хуст, вул. Карпатської Січі, 38.

 

Хустська міська рада

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

по відбору суб’єкта оціночної діяльності на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок:

 

Адреса: Кадастровий номер: Площа, га Цільове призначення земельної ділянки: Нормативна г.о.
1 м. Хуст, вул. Німецька, б/н 2110800000:01:036:0051 0,6773 розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості 1 723 627,25

 

Умови проведення конкурсу:

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка “На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт з оцінки земель” із зазначенням дати проведення конкурсу.

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

До підтверджуючих документів належать:

 • Заява на участь у конкурсі;
 • Копії установчих документів учасника конкурсу;
 • Нотаріально посвідчені копії ліцензії Державного комітету України по земельних ресурсах;
 • Копії документів, що підтверджують кваліфікацію оцінювачів, які залучаються до виконання експертних оцінок;
 • Один конверт із зазначенням адреси учасника конкурсу;
 • Інформація про претендента, в якій зазначаються досвід роботи з виконання подібних робіт;
 • Пропозиції учасника конкурсу щодо умов оплати відповідно до калькуляції витрат, та терміну виконання робіт. (Подається окремо, по кожній земельній ділянці, учасниками в запечатаному конверті, скріпленому печаткою).

Прийняття документів припиняється за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно).

Конкурсний відбір відбудеться 22 жовтня 2020 року в приміщенні Хустської міської ради (за адресою: 90400, Закарпатська область, м. Хуст, вул. 900-річчя Хуста, 27,) в каб. 55 о 11:00, телефон для довідок: 5-23-91.

 

 

На виконання постанови КМУ від 03.06.2020 № 483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна» управління з питань майна комунальної власності виконавчого комітету Хустської міської ради публікує перелік об’єктів нерухомого майна комунальної власності територіальної громади м. Хуст, які перебувають в оренді: 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Фонду державного майна України

19.06.2020 №1056

 

Інформація про об’єкти, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду, які станом на 01.02.2020 перебували у  переліках цілісних майнових комплексів підприємств та їх структурних підрозділів і нерухомого майна, що може бути передано в оренду

 

Найменування органу управління Код органу управління Код за ЄДРПОУ балансоутримувача Найменування балансоутримувача Адреса балансоутримувача Контактний телефон балансоутримувача Вид потенційного об’єкта оренди 1 Назва потенційного об’єкта оренди 2 Місцезнаходження потенційного об’єкта оренди Регіон об’єкта оренди (область) Код за класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України для місцезнаходження потенційного об’єкта оренди 3 Пропозиції щодо використання об’єкта оренди 4 Характеристика об’єкта оренди 5 Площа об’єкта оренди, кв.м
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
ХМР 34005221 26212260 УПМКВ вул. 900-річчя Хуста, 27 5-23-91 нерухоме майно вбуд.нежитл.приміщ.І поверху вул. 900-річчя Хуста, 27 Закарпатська 2110800000 2,0
ХМР 34005221 26212260 УПМКВ вул. 900-річчя Хуста, 27 5-23-91 нерухоме майно нежитл.будівля (колишня котельня) вул. Київська Набережна, 2 К Закарпатська 2110800000 401,6
ХМР 34005221 26212260 УПМКВ вул. 900-річчя Хуста, 27 5-23-91 нерухоме майно частина нежитл.приміщ. І поверху вул. Борканюка, 15 Закарпатська 2110800000 204,5
ХМР 34005221 26212260 УПМКВ вул. 900-річчя Хуста, 27 5-23-91 нерухоме майно нежитл.приміщ.цокольн.поверху адмінбуд. ХМР вул. 900-річчя Хуста, 27 Закарпатська 2110800000 75,12
ХМР 34005221 26212260 УПМКВ вул. 900-річчя Хуста, 27 5-23-91 нерухоме майно нежитл.приміщ.ІІІ повер.адмінбуд. ХМР вул. 900-річчя Хуста, 27 Закарпатська 2110800000 94,7
ХМР 34005221 26212260 УПМКВ вул. 900-річчя Хуста, 27 5-23-91 нерухоме майно вбудов.нежитл.приміщ. ІІІ поверху вул. Поперечна, 2 Закарпатська 2110800000 28,2
ХМР 34005221 26212260 УПМКВ вул. 900-річчя Хуста, 27 5-23-91 нерухоме майно нежитлове вбудов.приміщ. вул. 900-річчя Хуста, 29 Закарпатська 2110800000 13,7
ХМР 34005221 26212260 УПМКВ вул. 900-річчя Хуста, 27 5-23-91 нерухоме майно нежитл.приміщ.цокольн.поверху адмінбудівлі вул. 900-річчя Хуста, 29 Закарпатська 2110800000 48,6
ХМР 34005221 26212260 УПМКВ вул. 900-річчя Хуста, 27 5-23-91 нерухоме майно нежитл.будівля-комплекс будів.та споруд вул. Волошина, 48 Закарпатська 2110800000 267,2
ХМР 34005221 26212260 УПМКВ вул. 900-річчя Хуста, 27 5-23-91 нерухоме майно частина вбудов.нежитл.приміщ. вул. 900-річчя Хуста, 27 Закарпатська 2110800000 3,0
ХМР 34005221 26212260 УПМКВ вул. 900-річчя Хуста, 27 5-23-91 нерухоме майно комплекс будівель та споруд вул. Сливова, 36 Закарпатська 2110800000 1168,3
ХМР 34005221 26212260 УПМКВ вул. 900-річчя Хуста, 27 5-23-91 нерухоме майно нежитлові приміщ. ІІ поверху майдан Незалежності, 1 Закарпатська 2110800000 217,0
ХМР 34005221 26212260 УПМКВ вул. 900-річчя Хуста, 27 5-23-91 нерухоме майно вбудов.нежитл.приміщ. ІІ-ІІІ поверху вул. Поперечна, 1 А Закарпатська 2110800000 556,3
ХМР 34005221 26212260 УПМКВ вул. 900-річчя Хуста, 27 5-23-91 нерухоме майно вбудов.нежитл.приміщ. ІІ поверху вул. Поперечна, 2 Закарпатська 2110800000 221,2
ХМР 34005221 26212260 УПМКВ вул. 900-річчя Хуста, 27 5-23-91 нерухоме майно нежитл.приміщ. ІІІ поверху адмінбудівлі вул. 900-річчя Хуста, 29 Закарпатська 2110800000 60,9
ХМР 34005221 26212260 УПМКВ вул. 900-річчя Хуста, 27 5-23-91 нерухоме майно частина нежитл.приміщ. ІІ-ІІІ поверху вул. 900-річчя Хуста, 29 Закарпатська 2110800000 186,8
ХМР 34005221 26212260 УПМКВ вул. 900-річчя Хуста, 27 5-23-91 нерухоме майно частина нежитл.приміщ. ІІІ поверху вул. 900-річчя Хуста, 29 Закарпатська 2110800000 14,6
ХМР 34005221 26212260 УПМКВ вул. 900-річчя Хуста, 27 5-23-91 нерухоме майно частина нежитл.приміщ. І поверху адмінбуд. ХМР вул. 900-річчя Хуста, 27, каб №2 Закарпатська 2110800000 20,4
ХМР 34005221 26212260 УПМКВ вул. 900-річчя Хуста, 27 5-23-91 нерухоме майно частина нежитл.приміщ. ІІІ поверху вул. 900-річчя Хуста, 27, каб №60 Закарпатська 2110800000 14,8
ХМР 34005221 26212260 УПМКВ вул. 900-річчя Хуста, 27 5-23-91 нерухоме майно частина нежитл.приміщ. ІІІ поверху вул. 900-річчя Хуста, 29 Закарпатська 2110800000 15,12
ХМР 34005221 26212260 УПМКВ вул. 900-річчя Хуста, 27 5-23-91 нерухоме майно вбудов.нежитл.приміщ. І поверху вул. 900-річчя Хуста, 27 Закарпатська 2110800000 84,2
ХМР 34005221 26212260 УПМКВ вул. 900-річчя Хуста, 27 5-23-91 нерухоме майно вбудов.приміщ.міськрай.газети Вісник Хустщини вул. Корятовича, 13 Закарпатська 2110800000 137,0
ХМР 34005221 26212260 УПМКВ вул. 900-річчя Хуста, 27 5-23-91 нерухоме майно нежитл.приміщ.(двоповерх.будівля) (гаражні бокси І поверху) вул. Сливова, 39 Закарпатська 2110800000 457,7
ХМР 34005221 26212260 УПМКВ вул. 900-річчя Хуста, 27 5-23-91 нерухоме майно Приміщ. ЦНАП ІІ поверх вул. 900-річчя Хуста, 27/2 Закарпатська 2110800000 183,8
ХМР 34005221 26212260 УПМКВ вул. 900-річчя Хуста, 27 5-23-91 нерухоме майно вбудов.нежитл.приміщ. ІІІ поверху вул. Поперечна, 2 Закарпатська 2110800000 73,4

 

1 – єдиний (цілісний) майновий комплекс, структурний підрозділ єдиного (цілісного) майнового комплексу або нерухоме майно

2- наприклад, склад, гараж, цех, магазин, тощо

3 – класифікатор доступний за посиланням: http://www.ukrstat.gov.ua/klasf/st_kls/op_koatuu_2016.htm

4 – носять рекомендаційний характер

5 – зазначаються інші істотні відомості про об’єкт

 

 

 

 

Начальник УПМКВ                                 /підпис/                                                      В. Гелеван

 

 

Любов Прокоп

(03142) 5-23-91

 

Хустська міська рада інформує

Про підсумки конкурсу по відбору суб’єкта оціночної діяльності,

 що відбувся 04.09.2020року

 • Переможцем конкурсу на проведення незалежної експертної оцінки майна комунальної власності територіальної громади міста Хуст
Нежитлова будівля складу                м. Хуст,вул. А.Волошина,48 «д» 38,5
Нежитлові приміщення        ІІІ- го поверху м. Хуст, вул. Р. Шухевича,2 «б»             478,2
Нежитлові приміщення
м. Хуст, вул. Р. Шухевича,2 «а» 132,8
 • визнано ПП КФ«Кіпріда» (код ЄДРПОУ 35952724), юридична адреса: 88005, Закарпатська область, м. Ужгород, пр. Свободи, 61/23.

 

 

Хустська міська рада

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

по відбору виконавців земельних торгів відповідно до прийнятого рішення №3003 від 31.07.2020 року Х сесії VII скликання Хустської міської ради:

 

Адреса земельної ділянки: Орієнтовна площа, га Цільове призначення земельної ділянки: Умови продажу
1  на території м. Хуст,в межах населеного  пункту,Закарпатської області 0,3759 Для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу Продаж у власність

 

Умови проведення конкурсу:

«Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка “На конкурс з відбору виконавців земельних торгів» із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу.

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

До підтвердних документів належать:

заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з проведення земельних торгів ;

– копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента – фізичної особи – підприємця);

згода на обробку персональних даних (додаток 2) (для претендента – фізичної особи – підприємця);

– копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента – юридичної особи);

– копії кваліфікаційних документів ліцитаторів претендента, яких буде залучено до проведення земельних торгів та підписання протоколу земельних торгів;

– копії кваліфікаційних документів інженерів-землевпорядників та інженерів геодезистів, яких буде залучено до робіт з підготовки лоту;

– інформація про продані лоти: кількість, стартова ціна, ціна їх продажу порівняно зі стартовою ціною, строки виконання робіт із землеустрою.

– інформація про підготовлені лоти (кількість виготовленої документації із землеустрою та/або землеоціночних робіт.

Конкурсні пропозиції претендентів подаються в запечатаному конверті. Приймання заяв припиняється за п’ять робочих днів до дати проведення конкурсу.

Конверти претендентів з конкурсною пропозицією розпечатуються на засіданні комісії.

Конкурсний відбір відбудеться 16.09.2020 року в приміщенні Хустської міської ради (за адресою: 90400, Закарпатська область, м. Хуст, вул. 900-річчя Хуста, 27,) в каб. 58 о 10:00, телефон для довідок: +38 (03142) 5-23-91.

 

        Хустська міська рада оголошує конкурс

з відбору суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної експертної оцінки ринкової вартості майна, яке перебуває на балансі міської ради

п/п

Об’єкт приватизації
Адреса розташування
Площа  (кв.м.)
1 2 3 4
1 Нежитлова будівля складу                м. Хуст,вул. А.Волошина,48 «д» 38,5
2 Нежитлові приміщення        ІІІ- го поверху м. Хуст, вул. Р. Шухевича,2 «б»          478,2
3
Нежитлові приміщення
м. Хуст, вул. Р. Шухевича,2 «а» 132,8

 

Мета проведення незалежної оцінки:електронний аукціон.

Балансоутримувач майна:Хустська міська рада.

Термін виконання робіт:3 календарні дні.

Претендентам на участь у конкурсі необхідно надати в УПМКВ (55-й кабінет) Хустської міської ради конкурсну документацію, яка складається з конкурсної пропозиції та підтвердних документів.

 • До підтвердних документів належать:
 • Заява на участь у конкурсі за встановленою формою;
 • Копія установчих документів претендента;
 • Копії документів, що підтверджують кваліфікацію оцінювачів, які залучаються до виконання експертних оцінок та їх письмова згода на виконання робіт;
 • Копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого Фондом державного майна України;
 • 1 конверт із зазначенням адреси учасника конкурсу;
 • Інформація про претендента, в якій зазначаються досвід роботи з виконання подібних робіт (проведення експертної оцінки державного та комунального майна).

Пропозиції учасника конкурсу щодо вартості виконання робіт, калькуляція витрат, пов’язаних з виконанням робіт та терміну виконання робіт подаються в запечатаному конверті.

Конкурсна документація приймається по 31.08.2020р. включно за адресою: м. Хуст, вул. 900-річчя Хуста, №27, каб. 55 (Хустська міська рада,   ІІІ-й поверх), тел. для довідок : 5-23-91.

Засідання конкурсної комісії – 04.09.2020р. о 10.00 год.

 

Хустська міська рада

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

по відбору виконавців земельних торгів відповідно до прийнятого рішення №2045 від 26.06.2020 року Х сесії VII скликання Хустської міської ради:

Адреса земельної ділянки: Орієнтовна площа, га Цільове призначення земельної ділянки: Умови продажу
1 по вул. Вербова, б/н , м. Хуст 0,2407 Для облаштування та догляду за прибережними захисними смугами Продаж права на земельну ділянку
2 по вул. Вокзальна, б/н в м. Хуст 0,0500 Для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови Продаж у власність
3 по вул. Львівська, б/н в м. Хуст 0,1770 Для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови Продаж права на земельну ділянку

 

Умови проведення конкурсу:

«Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка “На конкурс з відбору виконавців земельних торгів» із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу.

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

До підтвердних документів належать:

заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з проведення земельних торгів ;

– копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента – фізичної особи – підприємця);

згода на обробку персональних даних (додаток 2) (для претендента – фізичної особи – підприємця);

– копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента – юридичної особи);

– копії кваліфікаційних документів ліцитаторів претендента, яких буде залучено до проведення земельних торгів та підписання протоколу земельних торгів;

– копії кваліфікаційних документів інженерів-землевпорядників та інженерів геодезистів, яких буде залучено до робіт з підготовки лоту;

– інформація про продані лоти: кількість, стартова ціна, ціна їх продажу порівняно зі стартовою ціною, строки виконання робіт із землеустрою.

– інформація про підготовлені лоти (кількість виготовленої документації із землеустрою та/або землеоціночних робіт.

Конкурсні пропозиції претендентів подаються в запечатаному конверті. Приймання заяв припиняється за п’ять робочих днів до дати проведення конкурсу.

Конверти претендентів з конкурсною пропозицією розпечатуються на засіданні комісії.

Конкурсний відбір відбудеться 03.08.2020 року в приміщенні Хустської міської ради (за адресою: 90400, Закарпатська область, м. Хуст, вул. 900-річчя Хуста, 27,) в каб. 58 о 10:00, телефон для довідок: +38 (03142) 5-23-91.

 

Хустська міська рада повідомляє про прийняте рішення X сесією VII скликання №1964 Хустської міської ради від 08.05.2020 року «Про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Хуст, які визначені до відчуження в 2020 році» :

п/п

Об’єкт приватизації
Адреса розташування
Площа  (кв.м.) Спосіб відчуження
1

2

3

4

5

1
Нежитлові приміщення (вбудовані приміщення готелю «Хуст»)
вул. Р. Шухевича (Поперечна),2 1249,7 аукціон

 

Інформаційне повідомлення про продаж на електронному аукціоні об’єкта малої приватизації  комунальної власності

Хустської міської ради

 

 

 • Унікальний код   присвоєний об’єкту приватизації під час публікації  об’єктів, що підлягають приватизації в електронній торговій системі:

UA – AR-P-2020-05-12-000001-1

 

 1. 1. Інформація про об’єкт приватизації:

 

Місцезнаходження об’єкта: 90400, Закарпатська область, м.Хуст, вул. Р Шухевича (Поперечна),2

 

Найменування об’єкта: нежитлове приміщення(вбудовані приміщення готелю «Хуст»)

Опис об’єкта:  нежитлове приміщення(вбудовані приміщення готелю «Хуст»),  загальною площею 1249,7 кв.м.

Балансоутримувач: Управління з питань майна комунальної власності виконавчого комітету Хустської міської ради.

Адреса балансоутримувача: 90400, Закарпатська область, м.Хуст, вул.900-річчя Хуста,27

Телефон балансоутримувача: (096) 046 79 20

Код за ЄДРПОУ балансоутримувача: 26212260

Електронна адреса: khust.upmkv@gmail.com

Дані про об’єкт:

Фотографічне зображення та технічна документація об’єкта додається.

 

 1. 2. Інформація про електронний аукціон:

 

Спосіб проведення аукціону: аукціон з умовами.

 

Дата та час проведення аукціону: 01.07. 2020 року, година, о котрій починається аукціон, встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 09-00 до 18-00 години дня.

 

Аукціон проводиться відповідно до ЗУ «Про приватизацію державного і комунального майна» та Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня № 432.

До участі в аукціоні не допускаються особи, на яких поширюються обмеження, визначені частиною другою статті 8 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».

 

Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні з умовами, аукціоні із зниженням стартової ціни (подання цінових аукціонних пропозицій) встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 19-30 до 20-30 години дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

 

Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 16-15 до 16-45 години дня проведення електронного аукціону.

 

 

 1. 3. Інформація про умови, на яких здійснюється приватизація об’єкта:

 

Розмір реєстраційного внеску: 944 грн. 60 коп., що становить 0,2 мінімальної заробітної плати станом на 1 січня поточного року.

 

Стартова ціна об’єкта ( без ПДВ) для продажу на аукціоні з умовами:  4 554 400,00 ( чотири мільйони п’ятсот п’ятдесят чотири  тисячі чотириста гривень, 00 коп.) грн.

 

Розмір гарантійного внеску:  455 440,00 грн. без ПДВ.

 

Стартова ціна об’єкта ( без ПДВ) для продажу на аукціоні із зниженням на 50% від стартової ціни: 2 277 200,00 ( два мільйони двісті сімдесят сім тисяч двісті  гривень, 00 коп.) грн.

Розмір гарантійного внеску: 227 720,00грн. без ПДВ.

 

Стартова ціна об’єкта ( без ПДВ) для продажу на аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій: 2  277 200,00 ( два мільйони двісті сімдесят сім тисяч двісті  гривень, 00 коп.) грн.

Розмір гарантійного внеску: 227 720,00грн. без ПДВ.

 

 

Період між аукціоном з умовами та аукціоном із зниженням стартової ціни та аукціоном за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій:

21 календарний день від дати аукціону (опублікування інформаційного повідомлення про приватизацію об’єкта).

 

Крок аукціону на аукціоні з умовами: 45 544,00 ( сорок п’ять тисяч п’ятсот сорок чотири грн. 00 коп.) грн. (1% від стартової ціни аукціону).

 

Крок аукціону на аукціоні із зниженням стартової ціни та аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій: 22 772,00(двадцять дві тисячі сімсот сімдесят дві ) (1% від стартової ціни аукціону)

 

Загальна кількість кроків, на які знижується стартова ціна об’єкта на аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій, становить 10 кроків.

 

Умови продажу об’єкта приватизації:

 1. Продаж об’єкту на аукціоні з умовою збереження профілю діяльності.
 2. Переможець аукціону відшкодовує витрати, пов’язані з нотаріальним посвідченням договору купівлі-продажу майна.
 3. При укладанні договору купівлі – продажу, переможець аукціону сплачує ПДВ у розмірі 20% від вартості придбаного лота.
 4. Протягом 30 календарних днів з моменту нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу сплатити ціну об’єкта.
 5. У триденний термін після сплати в повному обсязі ціни продажу об’єкта, прийняти його за актом прийому – передачі.
 6. Не перешкоджати продавцю у здійсненні контролю за виконанням умов, надавати необхідні матеріали, відомості, документи про виконання умов до підписання акта підсумкової перевірки.
 7. У разі недотримання зазначених умов, Покупець залишає за собою право на розірвання договору купівлі-продажу у судовому порядку, у відповідності до частини третьої ст. 26 та ст. 30 Закону.

 

 1. 4. Час та місце ознайомлення з об’єктом: ознайомитися з об’єктом можна за місцем його розташування у робочі дні, попередньо узгодивши з представником Управління з питань майна комунальної власності виконавчого комітету Хустської міської ради годину огляду об’єкта за телефоном: (096) 046 79 20 з10.00 до 17.00 у робочі дні.

Адреса: 90400, м.Хуст, вул. Р. Шухевича(Поперечна) 2,

Електронна адреса: khust.upmkv@gmail.com

 

 

 1. 5. Організатор аукціону:Хустська міська рада

Адреса : 90400, Закарпатська область, м.Хуст, вул.900-річчя Хуста,27

Телефон: (03142) 4-37-06, 5-23-91

Код за ЄДРПОУ : 3400221

Електронна адреса: khust.upmkv@gmail.com

Контактна особа: Гелеван Вікторія Іванівна  тел. (096) 046 79 20

 

 1. 6. Засоби платежу:

Для участі в аукціоні з продажу об’єкта малої приватизації гарантійний та реєстраційний внески сплачуються на рахунок оператора електронного майданчика, через який подається заява на участь у приватизації.

Посилання на перелік авторизованих майданчиків та їх рахунки, відкриті для оплати потенційними покупцями гарантійних та реєстраційних внесків: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2

Покупці, які мають право брати участь у приватизації згідно із Законом України «Про приватизацію державного і комунального майна», вправі використовувати для придбання об’єктів приватизації кошти відповідно до валютного законодавства України.

Покупці – нерезиденти України набувають у власність майно, що приватизується, у процесі приватизації з оплатою його ціни у національній валюті або у вільно конвертованій валюті.

Переможець електронного аукціону:

– підписує протокол про результати електронного аукціону та надає його оператору електронного майданчика, через якого ним подано цінову пропозицію, протягом трьох робочих днів з дня, наступного за днем його формування електронною торговою системою:

укладає договір купівлі-продажу об’єкта приватизації з органом приватизації протягом 30 календарних днів з дня, наступного за днем формування протоколу про результати електронного аукціону.

 

Покупець, який підписав договір купівлі-продажу, сплачує на UA 058201720355550000000005617 отримувача: Управління з питань майна комунальної власності виконавчого комітету Хустської міської ради (90400, Закарпатська область,  м.Хуст, вул.900-річчя Хуста,27), ЄДРПОУ  26212260, МФО 820172 ціну продажу об’єкта приватизації не пізніше ніж протягом 30 днів з дня підписання договору купівлі-продажу.

У разі несплати коштів за об’єкт приватизації згідно з договором купівлі-продажу протягом 30 днів з дня укладення договору та його нотаріального посвідчення покупець сплачує на користь органу приватизації неустойку у розмірі 5 відсотків ціни продажу об’єкта. У разі несплати коштів згідно з договором купівлі-продажу протягом наступних 30 днів договір підлягає розірванню відповідно до статті 29 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».

Переможець електронного аукціону, який відмовився від підписання протоколу про результати електронного аукціону або договору купівлі-продажу, позбавляється права на участь у подальших аукціонах з продажу того самого об’єкта.

Оператор електронного майданчика перераховує на казначейський рахунок UA 058201720355550000000005617 в УДКСУ у Хустському районі код ЄДРПОУ 2612260, МФО 820172, суми сплачені учасниками аукціону реєстраційних внесків протягом п’яти календарних днів з дня затвердження протоколу електронного аукціону.

 

Оператор електронного майданчика перераховує на казначейський рахунок UA 058201720355550000000005617 в УДКСУ у Хустському районі код ЄДРПОУ 2612260, МФО 820172, суми сплачені учасниками аукціону гарантійних внесків протягом п’яти робочих днів з дня опублікування договору купівлі продажу об’єкта приватизації в електронній торговій системі в рахунок оплати ціни продажу об’єкта приватизації переможцем.

 

 1. 7. Перелік документів:

Фізичними та юридичними особами, які бажають взяти участь в електронному аукціоні, до заяви на участь у приватизації об’єкта малої приватизації подаються такі документи:

 • для потенційних покупців – фізичних осіб – громадян України – копія паспорта громадянина України;
 • для іноземних громадян – копія документа, що посвідчує особу;
 • для потенційних покупців – юридичних осіб:
 • витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань України – для юридичних осіб – резидентів;
 • документ про реєстрацію у державі її місцезнаходження (витяг із торговельного, банківського або судового реєстру тощо), засвідчений згідно із законодавством держави його видачі, перекладений українською мовою, – для юридичних осіб – нерезидентів;
 • інформація про кінцевого бенефіціарного власника. Якщо особа не має кінцевого бенефіціарного власника, зазначається інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності;
 • остання річна або квартальна фінансова звітність;
 1. документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску, а також документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску в розмірі 10 відсотків стартової ціни з рахунка потенційного покупця, відкритого в українському або іноземному банку (крім банків держав, внесених FATF до списку держав, що не співпрацюють у сфері протидії відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом), на рахунок оператора електронного майданчика, через який подається заява на участь у приватизації.

(Посилання  на      перелік       авторизованих    майданчиків:

https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2

 1. письмова згода довільної форми потенційного покупця щодо взяття на себе зобов’язань, визначених умовами продажу.

 

Технічні реквізити інформаційного повідомлення:

Рішення виконавчого комітету Хустської міської ради № 262 від 26.05.2020 «Про затвердження стартової ціни та умов продажу на аукціоні об’єкта малої приватизації – нежитлове приміщення(вбудовані приміщення готелю «Хуст») за адресою : м.Хуст, вул.Р.Шухевича (Поперечна),2».

 

Єдине посилання на веб-сторінку адміністратора, на якій наводяться посилання на веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик і з якими адміністратор уклав відповідний договір: https://prozorro.sale/.

 

Хустська міська рада

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

по відбору виконавців земельних торгів відповідно до прийнятого рішення №1833  від 10.02.2020 року Х сесії VII скликання Хустської міської ради:

Адреса земельної ділянки: Орієнтовна площа, га Цільове призначення земельної ділянки: Умови продажу
1 м. Хуст, по вул. Львівська, б/н , між АЗС «Мавекс» та земельною ділянкою кадастровий номер 2110800000:01:069:0075 0,0450 Для розміщення та експлуатація об’єктів дорожнього сервісу Продаж у власність
2 по вул. Садова, б/н в м. Хуст 0,2640 Для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови Продаж у власність
3 по вул. Садова, б/н в м. Хуст 0,3770 Для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови Продаж у власність
4 На майдані Незалежності,б/н в м.Хуст (на розі вул. Соборної України та майдану Незалежності) 0,0234 Для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови Продаж у власність
5 Діл №1 по вул.І.Франка,б/н , біля торгового комплексу «Зірка» 0,0856 Для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу Продаж права на земельну ділянку
6 Діл №2 по вул.І.Франка,б/н , біля торгового комплексу «Зірка» 0,0404 Для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу Продаж у власність

Умови проведення конкурсу:

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка “На конкурс з відбору виконавців земельних торгів» із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу.

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

До підтвердних документів належать:

заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з проведення земельних торгів .

копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента – фізичної особи – підприємця);

згода на обробку персональних даних  (для претендента – фізичної особи – підприємця);

копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента – юридичної особи);

копії кваліфікаційних документів ліцитаторів претендента, яких буде залучено до проведення земельних торгів та підписання протоколу земельних торгів;

інформація про продані лоти: кількість, стартова ціна, ціна їх продажу порівняно зі стартовою ціною, строки виконання робіт із землеустрою.

Конкурсні пропозиції претендентів подаються в запечатаному конверті. Приймання заяв припиняється за п’ять робочих днів до дати проведення конкурсу.

Конкурсний відбір відбудеться 16.03.2020 року в приміщенні Хустської міської ради (за адресою: 90400, Закарпатська область, м. Хуст, вул. 900-річчя Хуста, 27,) в каб. 58 о 10:00, телефон для довідок: +38 (03142) 5-23-91.

 

Про підсумки конкурсу по відбору суб’єкта оціночної діяльності,

 що відбувся 21.01.2020 року

Переможцем конкурсу на проведення незалежної експертної оцінки майна комунальної власності територіальної громади міста Хуст:

1) нежитлової будівлі (котельні) площею 411,6 кв.м. по вул.Київська набережна, 2 «К», з метою відчуження майна- приватизація способом викупу;

          2) приміщення готелю «Хуст» площею 1249,7 кв.м. по вул.Р.Шухевича (Поперечна), 2 , з метою відчуження майна – продаж на аукціоні;

          3) нежитлові приміщення площею 56,9 кв.м. в  с. Кіреші по вул. Івана Чендея, 68/І- секція «Г», з метою відчуження майна – продаж на аукціоні

визнано ФОП Когуч Василь Іванович (код РНОКПП 3130320336), юридична адреса: 88000, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Щедріна, 36/17.кв.22.

 

Про підсумки конкурсу по відбору суб’єкта оціночної діяльності,

 що відбувся 19.07.2019 року

1. Переможцем конкурсу на проведення незалежної експертної оцінки майна комунальної власності територіальної громади міста Хуст – нежитлового приміщення площею 14,8 кв. м по вул. Карпатської Січі, 26 в м. Хуст, визнано ПКП «Консульт» (код ЄДРПОУ 22080413), юридична адреса: 90400, Закарпатська область, м. Хуст, вул. Львівська, буд 145.

Інформація

про проведення 12.10.2018 конкурсу на право оренди

нерухомого майна комунальної власності територіальної громади

міста Хуст, відповідно до рішення  VIII  сесії VII скликання Хустської міської ради №1066 від 27.07.2018 р.

Умови конкурсу на право оренди нерухомого майна територіальної громади м. Хуст.

 1. Назва об’єкта та його місцезнаходження: нежитлової будівлі загальною площею 595,2 кв. м, що знаходиться за адресою: м.Хуст, вул. Пирогова, буд. 27«К».

Стан об’єкта: потребує проведення ремонтних робіт.

Ринкова вартість майна: визначена за незалежною експертною оцінкою затвердженою рішенням виконавчого комітету Хустської міської ради №355 від 22.08.2018 р- 324 000,00 грн.

 • Початковий розмір орендної плати (з врахуванням орендної ставки 15 %) без ПДВ –48 600,00 грн.
 1. Основні умови конкурсу:

– Найбільший запропонований розмір місячної орендної плати за використання об’єкта оренди порівняно з  початковим розміром.

–   Термін оренди – 2 роки 11 місяців.

–  Орендар отримує право  на викуп орендованого об’єкта у відповідності до вимог чинного законодавства України.

 1. Зобов’язання Орендаря:

–  Укласти договір оренди майна.

–  Застрахувати об’єкт оренди на користь орендодавця.

–  Укласти договір оренди землекористування.

–  Компенсувати  витрати,   пов’язані   з підготовкою  об’єкта  до конкурсу.

Переможцем конкурсу визначається Претендент, який запропонував найбільшу орендну плату  при забезпеченні виконання зазначених умов конкурсу.

Для участі в конкурсі учасник  подає на розгляд  конкурсної комісії :

а) юридична особа: заяву про участь у конкурсі, проект договору оренди,     зобов’язання (пропозиції) щодо виконання умов конкурсу (надається в конверті з надписом  «На конкурс», запечатаному печаткою учасника конкурсу); документи що посвідчують повноваження представника юридичної особи; посвідчені нотаріусом копії установчих документів; виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців;

б) фізична особа – підприємець: заяву про участь у конкурсі;  проект договору оренди,  зобов’язання (пропозиції) щодо виконання умов конкурсу (надається в конверті з надписом  «На конкурс»); копію документа, що посвідчує особу учасника конкурсу (паспортні дані)  або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи; виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

Заяви на участь в конкурсі  з пакетами  документів приймаються по 9 жовтня 2018 року за адресою: м. Хуст, вул. 900-річчя Хуста, 27( каб.42, тел.  5-23-91.).

Проведення конкурсу на право оренди нерухомого майна комунальної власності  призначено на 12 жовтня 2018 року об 14.00 год. за адресою: м. Хуст, вул. 900-річчя Хуста №27, каб. 58.

..

Інформація

про проведення 12.10 .2018 конкурсу на право оренди

нерухомого майна комунальної власності територіальної громади

міста Хуст, відповідно до рішення  VIII  сесії VII скликання Хустської міської ради №1066 від 27.07.2018 р.

Умови конкурсу на право оренди нерухомого майна територіальної громади м. Хуст.

 1. Назва об’єкта та його місцезнаходження: нежитлове вбудоване приміщення загальною площею 14,8 кв.м, що знаходиться за адресою: м.Хуст, вул. Карпатської Січі, буд. 26.
 • Стан об’єкта: потребує проведення ремонтних робіт.
 • Ринкова вартість майна: визначена за незалежною експертною оцінкою затвердженою рішенням виконавчого комітету Хустської міської ради №354 від 22.08.2018 р- 81 000,00 грн.
 • Початковий розмір орендної плати (з врахуванням орендної ставки 20 %) без ПДВ –16 200,00 грн.
 1. Основні умови конкурсу:

– Найбільший запропонований розмір місячної орендної плати за використання об’єкта оренди порівняно з  початковим розміром.

–   Термін оренди – 2 роки 11 місяців.

–  Орендар отримує право  на викуп орендованого об’єкта у відповідності до вимог чинного законодавства України.

 1. Зобов’язання Орендаря:

–  Укласти договір оренди майна.

–  Застрахувати об’єкт оренди на користь орендодавця.

–  Укласти договір сервітутного землекористування.

–  Компенсувати  витрати,   пов’язані   з підготовкою  об’єкта  до конкурсу.

Переможцем конкурсу визначається Претендент, який запропонував найбільшу орендну плату  при забезпеченні виконання зазначених умов конкурсу.

Для участі в конкурсі учасник  подає на розгляд  конкурсної комісії :

а) юридична особа: заяву про участь у конкурсі, проект договору оренди,     зобов’язання (пропозиції) щодо виконання умов конкурсу (надається в конверті з надписом  «На конкурс», запечатаному печаткою учасника конкурсу); документи що посвідчують повноваження представника юридичної особи; посвідчені нотаріусом копії установчих документів; виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців;

б) фізична особа – підприємець: заяву про участь у конкурсі;  проект договору оренди,  зобов’язання (пропозиції) щодо виконання умов конкурсу (надається в конверті з надписом  «На конкурс»); копію документа, що посвідчує особу учасника конкурсу (паспортні дані)  або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи; виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

Заяви на участь в конкурсі  з пакетами  документів приймаються по 9 жовтня 2018 року за адресою: м. Хуст, вул. 900-річчя Хуста, 27( каб.42, тел.  5-23-91.).

Проведення конкурсу на право оренди нерухомого майна комунальної власності  призначено на 12 жовтня 2018 року о 09.00 год. за адресою: м. Хуст, вул. 900-річчя Хуста №27, каб. 58.

Інформаційне повідомлення про аукціонний продаж  майна.

             Згідно  Рішень Виконавчого комітету Хустської міської ради №338, №339 від 11.09.2017 року, №670 від 22.09.2017 року та договору з виконавцем аукціону ТОВ «Бізнес-Консалтинг»

на аукціонні торги виставляється рухоме майно, а саме:

Лот №1:

Колісний транспортний засіб:  автомобіль марки ГАЗ 31029, 1993 року випуску, державний номерний знак 00030 РТ,ідентифікатор  № 053004Р0053348 .

Початкова ціна: 6048 гривень ( шість тисяч сорок вісім гривень), в т.ч. ПДВ (20%) – 1008 гривень.

Лот №2:

Колісний транспортний засіб:  автомобіль марки ВАЗ 2107, 1995 року випуску, державний номерний знак 55513 РТ,ідентифікатор  № ХТА210700S0896156.

Початкова ціна: 4579.20 гривень (чотири тисячі п’ятсот сімдесят дев’ять гривень 20 коп.), в т.ч. ПДВ (20%) – 763.20 гривень.

Згідно Рішення VI сесії VII скликання Хустської міської ради №549 від 20.04.2017 року на аукціонні торги виставляється об’єкт нерухомого майна, а саме:

Лот №3:

 нежитлові вбудовані приміщення загальною площею 21,6 кв.м, що знаходяться в частині будівлі (площею 118,2 кв.м), яка належить до нерухомого майна комунальної власності територіальної громади міста Хуст і розміщена за адресою: вул. Івана Чендея (Кірешська) № 68/І в, с. Кіреші.

Початкова ціна : 27230 гривень  ( двадцять сім тисяч двісті тридцять гривень) , в т.ч. ПДВ- 4538.33 гривень.

Приміщення знаходяться в стані незавершених ремонтних робіт. Міжповерхові перекриття – дерев’яні, стіни капітальні цегляні, підлога – цементна, дах – двоскатний із шиферним покриттям. Будівля-одноповерхова, розміщена поруч з об’єктами житлової та громадської забудови, в зоні розвинутої пішохідної та транспортної доступності.

Плата за землю під майном встановлюється на підставі укладеного договору про сервітутне землекористування.

Загальні умови продажу:

– найвища ціна;

– крок аукціону становить 10%.

Подальше використання майна визначає Покупець.

З моменту укладання договору купівлі-продажу майна, Покупець зобов’язаний:

в 10-денний термін:

–  в повному обсязі сплатити ПДВ за придбане майно;

– відшкодувати всі витрати , пов’язані з підготовкою майна до приватизації шляхом аукціону та проведення аукціону згідно наданих рахунків;

у встановлений договором строк:

– сплатити повну вартість майна відповідно до умов укладеного договору-купівлі продажу.

– прийняти об’єкт приватизації по акту приймання-передачі.

У  разі невиконання Покупцем  передбачених  договором купівлі-продажу зобов’язань  щодо  строку  внесення  коштів  у встановленому обсязі, він сплачує на користь місцевого бюджету м. Хуст пеню у розмірі 0,1 відсотка  від суми  не сплачених коштів  за кожний день прострочення платежу.

По Лоту №3:

У відповідності до ст. 93 Земельного кодексу України, з моменту переходу до Покупця права власності на майно, він зобов’язується в 15-ти денний термін оформити право користування земельною ділянкою під майном.

Невиконання Покупцем зазначених умов є підставою для розірвання договору купівлі-продажу майна. При цьому сплачені Покупцем грошові кошти за придбане нерухоме майно не повертаються.

Виконавцем по організації та проведенню аукціону є ТОВ «Бізнес-Консалтинг», його адреса: Закарпатська область, м.Мукачево, вул.Духновича, 93 (готельний комплекс «Інтурист», офіс ТОВ «Бізнес-Консалтинг»), тел./факс: (03131) 2-23-43.

Аукціон відбудеться за адресою: м. Хуст, вул. 900 річчя Хуста, 27 (малий зал, каб.№58 )

через 20 календарних днів від дати даної публікації в газеті «Вісник Хустщини» за 14.10.2017 року, а саме:  06 листопада 2017 року , час проведення-11.00 годин.  Згідно чинного законодавства прийом заяв закінчується за три  дні до дати проведення аукціону.  При подачі заяви потенційні покупці сплачують окремими платіжними дорученнями: гарантійний внесок в  розмірі 10% від початкової ціни відповідного Лота, реєстраційний збір –17 гривень на розрахунковий рахунок ТОВ «Бізнес-Консалтинг» р/р. №26003024000364 в ПАТ «КомінвестБанк», м.Ужгород, МФО 312248 , код ЄДРПОУ 22073488. Форми заяв та Угоди про умови участі в аукціоні видаються ТОВ «Бізнес-Консалтинг» .

За довідками звертатись з 10.00 год. до 17.00 год. за телефонами:

у м.Му­ка­че­во, Закарпатської області:  (03131) 2-23-43– ТОВ «Бізнес-Консалтинг», моб. тел. 0678117535, 0500793853 – директор ТОВ «Бізнес-Консалтинг» Кобака Георгій Андрійович.

З об’єктами продажу по Лотах №1 та №2  можна ознайомитись в робочі дні з 10 до 17 год. звернувшись за адресою Хустської міської ради: м. Хуст, вул. 900 річчя Хуста, 27 (тел. 5-23-91, каб.43),

по Лоту №3 – за місцем його розташування.

________________________________________________________________________________

Додаток 2

ІНФОРМАЦІЯ Хустскої міської ради

ПРО НАМІР ВИЗНАЧЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА ПРОВЕДЕННЯ АУКЦІОНІВ З ВІДЧУЖЕННЯ МАЙНА КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

Характеристика майна, продаж якого здійснюватиметься на аукціоні:
нежитлові вбудовані приміщення загальною площею 21,6 кв.м, що знаходяться в частині будівлі (площею 118,2 кв.м), яка належить до нерухомого майна комунальної власності територіальної громади міста Хуст і розміщена за адресою: вул. Івана Чендея (Кірешська) № 68/І в, с. Кіреші.

Будівля-одноповерхова, розміщена поруч з об’єктами житлової та громадської забудови, в зоні розвинутої пішохідної та транспортної доступності. Приміщення, що пропонуються до відчуження, знаходяться в стані незавершених ремонтних робіт. Міжповерхові перекриття – дерев’яні, стіни капітальні цегляні, підлога – цементна, дах – двоскатний із шиферним покриттям.

Більш детальну інформацію щодо складу та стану майна, продаж якого здійснюватиметься на аукціоні, можна отримати в управлінні з питань майна комунальної власності виконавчого комітету Хустської міської ради (каб.41, каб.43) за адресою: м. Хуст, вул.900-річчя Хуста,27.

Рухоме майно комунальної власності що знаходиться на балансі виконавчого комітету Хустської міської ради, а саме – транспортні засоби: автомобіль – ВАЗ 2107, 1995 року випуску, державний  номерний знак 55513 РТ та автомобіль  ГАЗ 31029, 1993 року випуску, держаний номерний знак 00030 РТ, зареєстрований за фінансовим управлінням Хустської міської ради.

Організатор аукціону повинен відповідати наступним вимогам:
– бути юридичною особою, зареєстрованою у встановленому законом порядку, що має право здійснювати продаж майна шляхом проведення аукціону;
– мати досвід проведення аукціонів не менше трьох років;
– мати технічні можливості для забезпечення продажу майна шляхом проведення аукціону;
– сума запропонованої організатором аукціону винагороди є найменшою.
Організатором аукціону не може бути заінтересована особа стосовно замовника.
Для визначення організатора аукціону претендентам необхідно надати наступні документи:
1) заяву про виконання функцій організатора аукціону, із зазначенням відомостей про заявника:
– повне найменування юридичної особи, ідентифікаційний код юридичної особи;
– організаційно-правова форма;
– місцезнаходження юридичної особи, номер телефону та інші засоби зв’язку, а також прізвище, ім’я, по батькові особи, яка уповноважена представляти юридичну особу у правовідносинах з третіми особами і має право вчиняти дії від імені юридичної особи, у тому числі підписувати договори;
– пропозиції щодо суми винагороди за проведення аукціону.
2) копії установчих та інших документів, відповідно до яких заявник має право проводити аукціони;
3) довідку, підписану керівником юридичної особи, що підтверджує технічні можливості заявника для забезпечення продажу майна шляхом проведення аукціону та перелік проведених заявником аукціонів, для підтвердження його досвіду у цій сфері не менше трьох років.
У разі подання неповного комплекту документів, чи подання документів після встановленого кінцевого терміну, або подання недостовірних відомостей, заява про виконання функцій організатора аукціону залишається без розгляду, про що замовник листом повідомляє заявника.
Кінцевий термін прийняття заяв та документів, що підтверджують відповідність встановленим вимогам юридичних осіб, що виявили намір виступити організатором аукціонів: по 11.08.2017р. включно за адресою: м. Хуст, вул. 900-річчя Хуста, №27, каб. 41 (Хустська міська рада,   ІІ-й поверх), тел. для довідок : 5-23-91, 5-22-43.

 • Єдина база даних електронних адрес, номерів факсів (телефаксів) суб’єктів владних повноважень: http://email.court.gov.ua/search

Перелік земельних ділянок, що пропонуються для здійснення забудови:

Поділитися