Хустська міська рада

Депутатські комісії

Постійні депутатські комісії

Хустської міської ради VIII скликання

 

Комісія ПІБ Посада Фракція
1. Комісія із гуманітарних питань: освіти, науки, культури, молоді і спорту, охорони здоров’я, материнства, дитинства, сім’ї, соціального захисту населення, міжнаціональних, міжнародних, міжконфесійних відносин, законності, правопорядку, регламенту, депутатської етики та врегулювання конфлікту інтересів Чегіль Володимир Іванович Голова Слуга Народу
Дулкай Юрій Ілліч Заступник Рідне Закарпаття
Сарвадій Мирослава Василівна Секретар Рідне Закарпаття
Калинич Олеся Василівна Член Батьківщина
Кричфалушій Володимир Васильович Член Рідне Закарпаття
Шпірь Ольга Омелянівна Член За майбутнє
2. Постійна депутатська комісія з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету, фінансів, розвитку підприємництва, автотранспорту, зв’язку, промисловості та торгівлі Лунченко Валерій Дмитрович Голова Рідне Закарпаття
Аннишинець Микола Васильович Заступник Справедливість
Чепка Мирослав Антонович Секретар Сила і Честь
Білецький Дмитро Мирославович Член Рідне Закарпаття
Величко Дмитрій Миколайович Член Радикальна партія
Волощук Володимир Дмитрович Член ОПЗЖ
Дулкай Віталій Юрійович Член За майбутнє
Драгуський Олександр Васильович Член Слуга народу
Лукач Василь Васильович Член Справедливість
Мондич Михайло Михайлович Член Батьківщина
Сабадош Віктор Михайлович Член Слуга Народу
Якубець Василь Юрійович Член За майбутнє
3. Комісія з питань контролю за проведенням управлінням комунальної власності, житлово-комунального господарства та містобудування Джуга Павло Іванович Голова Рідне Закарпаття
Величко Денис Миколайович Заступник Радикальна партія
Лепей Руслана Володимирівна Секретар Справедливість
Бринзей Олег Васильович Член ОПЗЖ
Гриньо Євген Матвійович Член Сила і честь
Михей Вікторія Віталіївна Член Рідне Закарпаття
Сочка Олександр Андрійович Член Радикальна партія
4. Комісія з питань землекористування та охорони

навколишнього середовища

Шегута Ярослав Федорович Голова Справедливість
Гук В’ячеслав Степанович Заступник ОПЗЖ
Шимоня Володимир Янович Секретар Батьківщина
Грабарь Михайло Михайлович Член Справедливість
Малета Іван Юрійович Член Слуга Народу
Кемінь Василь Васильович Член За майбутнє
Ковач Андрій Васильович Член Слуга Народу
Маханець Василь Васильович Член Справедливість
Подолей Іван Васильович Член Рідне Закарпаття
Росоха Іван Іванович Член За майбутнє
Рівіс Михайло Михайлович Член Сила і Честь
Сабов Сергій Йосипович Член Рідне Закарпаття

Поділитися