Хустська міська рада

Доступ до публічної інформації

Звіт про опрацювання запитів про надання публічної інформації, що надходили у виконавчий комітет Хустської міської ради за 12 місяців 2015 року

 У період з 01.01.2015 року по 31.12.2015 року у відділі звернень громадян виконавчого комітету Хустської міської ради зареєстровано 28 інформаційних запитів, які надійшли від запитувачів у письмовому вигляді(поштою) та по e-mail.

За результатами опрацювання інформаційних запитів відповіді надавались вчасно та без додаткового опрацювання запиту. У порівнянні з минулим роком кількість запитів збільшилась.

 

Звіт про опрацювання запитів про надання публічної інформації, що надходили у виконавчий комітет Хустської міської ради за 12 місяців 2012 року

 

У період з 01.01.2012 року по 31.12.2012 року у відділі звернень громадян виконавчого комітету Хустської міської ради зареєстровано 19 інформаційних запитів, які надійшли від запитувачів у письмовому вигляді(поштою) та по e-mail.

За результатами опрацювання інформаційних запитів відповіді надавались вчасно та без додаткового опрацювання запиту.

Про доступ до публічної інформації

 

Згідно із Законом України «Про доступ до публічної інформації», Указом Президента України «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» з метою забезпечення прозорості та відкритості міської влади, реалізації права кожного на доступ до публічної інформації, виконавчий комітет Хустської міської ради надає публічну інформацію у відповідь на інформаційний запит.

Публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації.

Відповідно до розпорядження міського голови № 99 від 21.07.11 р. «Про організацію роботи виконавчих органів влади відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації”», для оформлення інформаційного запиту Ви можете звернутись до спеціальних структурних підрозділів, які в установленому порядку доступ до публічної інформації, відповідають за реєстрацію, облік, систематизацію, контроль та надання відповідей на запити на інформацію, що надходять до міської ради та її виконавчих органів, а також надають консультації під час оформлення таких запитів:

Запит від особи на отримання інформації можна подати у довільній формі. При цьому необхідно обов’язково вказати:

1) ім’я та прізвище запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону;

2) опис інформації, яку запитувач хотів би отримати. (Вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит)

3) підпис і дату.

Для оформлення інформаційного запиту Ви можете звернутися:

Усно: за телефонами
(03143) 4-40-67
Письмово: вул.900-річчя Хуста,27, м. Хуст, Україна, 90400
(на конверті вказувати “Публічна інформація“);
Факсом: (03143) 4-37-06
(на листі вказувати “Публічна інформація“);
Електронною поштою: khust.miskrada@i.ua 
Поділитися