Закриття Міжнародного турніру з футболу серед учнівських команд “EUROPEAN SCHOOL FOOTBALL CUP КHUST 2021 U15” та церемонія нагородження
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/DSC_0762-300x200.jpg)
Третій день поспіль у спортивному комплексі “Карпати” триває запекла боротьба між учнівськими командами. Сьогодні, 29 жовтня, підбито підсумки Міжнародного турніру з футболу “EUROPEAN SCHOOL FOOTBALL CUP КHUST 2021 U15” та нагороджено кращих. Омріяна перемога дісталася юнакам АФ “Мункач”, а серед дівчат кращими стали хустянки.
У середу, 27 жовтня, на стадіоні “Карпати” стартували чергові міжнародні змагання з футболу. А нині відбулися заключні матчі та церемонія нагородження.
ВІДЕО “М-студіо”:
Міжнародний турнір з футболу серед учнівських команд “EUROPEAN SCHOOL FOOTBALL CUP КHUST 2021 U15” проводиться Всеукраїнською футбольною асоціацією студентів спільно з Українською федерацією учнівського спорту та за підтримки Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Української асоціації футболу. А також безпосереднього сприяння Хустського міського голови Володимира Кащука та народного депутата України, президента Всеукраїнської футбольної асоціації студентів Івана Крулька.
Пресслужба Хустської міської ради
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/2sport-300x170.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/DSC_0460-1-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/DSC_0799-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/DSC_0607-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/20230520_094539-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/DSC_1130-300x200.jpg)