Суботня ранкова руханка: Як у Хустській міській територіальній громаді пропагують здоровий спосіб життя (ФОТО/ВІДЕО)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/20230520_094539-300x225.jpg)
Суботня ранкова руханка на міському стадіоні “Карпати” зібрала усіх тих, хто за здоровий і активний початок нового дня. Спільне заняття, зініційоване управлінням культури, молоді і спорту Хустської міської ради та командою фітнес-центру “Dream Gym”, розпочалося о 9-ій ранку. Незважаючи на ранішню пору та вихідний день, бажаючих долучилося понад трьох сотень. Серед них і представники влади, які завжди підтримують подібні ініціативи хустян. Основна вимога заходу – гарний настрій та бадьорий дух.
Привести тіло в тонус та набратися бадьорості на увесь день мали змогу учасники акції «Ранкова міська зарядка», яка відбулася у суботу, 20 травня, на міському стадіоні. Цілий комплекс оздоровчих вправ під супроводом кваліфікованих інструкторів фітнес-центру “Dream Gym” чекав на кожного, аби дати поштовх до занять спортом навіть тим, хто ніколи раніше ним не займався. Стартували ж із бігу.
Після двох кіл пробіжки, коли розігріті м’язи, перейшли до вправ. Як правильно їх виконувати – демонстрували тренери.
Увага! Подібні руханки проводитимуться систематично. Кожної суботи буде у кожного охочого можливість почати день активно та з користю!
ВІДЕО телеканалу “Перший кабельний”:
Пресслужба Хустської міської ради
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/2sport-300x170.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/DSC_0460-1-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/DSC_0799-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/DSC_0607-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/DSC_1130-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/DSC_0716-300x200.jpg)