Торік травневий, а цьогоріч серпневий. Вдруге в історії Хуста відбувся напівмарафон, який через коронавірус перенесли (ФОТОРЕПОРТАЖ)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/08/DSC_0832-300x200.jpg)
Саме завдяки спільним зусиллям всіх небайдужих до здорового способу життя й вдалося заповітне реалізувати і в черговий раз організувати насправді грандіозне спортивне дійство. Тим самим зробити місту і його жителям гарний подарунок на день народження. Адже неважливо коли, головне – як, переконаний ініціатор і головний організатор Андрій Козир. Відтак й цього року «Khust Half Marathon» зібрав близько трьох сотень учасників різного віку з різних куточків і майже сотню місцевих малюків, а благодійний забіг об’єднав півтори сотні тих, кому небайдуже чуже горе.
Нагадаємо, «Біжи за тих, хто не може!» – гасло благодійного забігу, зібрані кошти з якого спрямовані на лікування хустянина Йосипка Лемка. До слова, хлопчик зустрічав кожного фінішера особисто, чим і подякував за підтримку.
«Радий, що вдруге нас разом зібрала єдина мета – любов до здорового способу життя і допомога дитині у подужанні хвороби», – зазначив міський голова Володимир Кащук.
Пресслужба Хустської міської ради
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/2sport-300x170.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/DSC_0460-1-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/DSC_0799-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/DSC_0607-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/20230520_094539-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/DSC_1130-300x200.jpg)