ФК “Хуст” – чемпіони Закарпаття! (ФОТО, ВІДЕО)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/IMG_20211010_165300-300x225.jpg)
У неділю, 10 жовтня, відбувся заключний тур Чемпіонату області з футболу у вищій лізі, як серед юнаків, так серед дорослих. На полі зустрілися ФК “Хуст” та ФК “Поляна”.
У результаті поєдинку хустські юнаки перемогли з рахунком 2:0, а вже досвідчені футболісти забили три переможних голи у ворота суперників і на табло висвітилися тріумфальні 3:0.
Це була неабияка перемога господарів, вболівальники шаленіли від побаченого результату і були у захваті від самої гри. До слова, авторами голів стали – Владислав Микуляк, Микола Ількович та Микола Пилип.
Щирі вітання переможцям Чемпіонату – ФК “Хуст”!
Без перебільшень, перемога рідної команди знакова в історії хустського футболу. Адже востаннє Хуст був чемпіоном області ще понад 30 років тому – у 1987 році.
Пресслужба Хустської міської ради
Опубліковано: 11.10.2021 1896 Переглядів
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/2sport-300x170.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/DSC_0460-1-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/DSC_0799-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/DSC_0607-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/20230520_094539-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/DSC_1130-300x200.jpg)