Фінал Кубка Хустського району з футболу
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/07/IMG-06d314dcdaefb14f8b1e3d15683c5362-V-300x300.jpg)
Цієї неділі, 5 липня, на міському стадіоні «Карпати» у Хусті відбувся фінальний матч Кубку Хустського району з футболу, у якому зустрілися ФК «Хуст» та ФК «Ільмова» (Кошелево). Власне, професіонали – команда з Хуста не залишила жодного шансу на перемогу супернику і виграла фінал з рахунком 9:1.
Загалом у Кубку Хустщини взяло участь 11 команд. Тому ФК «Ільмова» теж варто відзначити, адже потрапити у фінал і випередити решту учасників вже велике досягнення. Про це якраз і йшлося після матчу, на підбитті підсумків – під час церемонії нагородження. До слова, у ній взяли участь: Хустський міський голова Володимир Кащук та голова Хустської районної федерації з футболу Василь Ізай. Так, хустян-переможців нагородили кубком, золотими медалями та грамотами, а кошелівчанам за друге місце вручили срібні медалі та грамоти.
Крім того, на відкритті – перед матчем і опісля привітання учасників із тим, що їм вдалося потрапити до фіналу, міський голова вручив почесну грамоту та цінний подарунок Івану Рогачу, президенту «Ільмови», за вагомий внесок у розвиток футболу у Хустському районі та з нагоди 60-річчя з дня народження; а з нагоди 35-річчя – грамотою ради нагородив й помічника головного тренера ФК «Хуст» Ігора Маслея.
Пресслужба Хустської міської ради
Опубліковано: 06.07.2020 2077 Переглядів
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/2sport-300x170.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/DSC_0460-1-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/DSC_0799-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/DSC_0607-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/20230520_094539-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/DSC_1130-300x200.jpg)