Хустська міська рада

Будівництво спортивного 25-тиметрового басейну: Презентація ескізного проєкту

Сьогодні, 18 червня, вчергове засідав виконавчий комітет Хустської міської ради. У ході засідання й презентували ескізний проєкт басейну. Відтак відбулося воно за безпосередньої участі групи проєктантів, які познайомили присутніх з розробкою нового водного об’єкта.

 

Нагадаємо, ще на початку року у Хустській міській раді відбулась робоча нарада щодо розробки проєкту «Нове будівництво спортивного 25-тиметрового басейну у м. Хуст». Тоді таких нарад відбулося кілька, адже рада, як замовник, шукала проєктанта, який би спроєктував басейн згідно з вимогами постанови КабМіну з надання відповідної державної субвенції на реалізацію.

«Чому в нас виникла така ідея? – В державному бюджеті на поточний рік закладено 200 млн. грн. для будівництва спортивних басейнів. А це, погодьтеся, чудова можливість продовжувати розвивати наше місто у спортивному напрямку. Було б гріх не скористатися такою можливістю. Тому ще в січні ми зібрали нараду, створили відповідну комісію і стартували у пошуках проєктанта. Цього року ми маємо максимально попрацювати, аби дати хід будівництву. А це розробка проєктно-кошторисної документації, ескпертиза, тендер і початок будівельних робіт», – зауважив Володимир Кащук, Хустський міський голова.

Власне, побудувати спортивний 25-тиметровий басейн на 6 доріжок планують на базі Хустської СШ І-ІІІ ст. №3.

«На мою думку необхідність реалізації проєкту неабияка, починаючи з спортивного розвитку, продовжуючи відпочинком. Відтак басейн матиме дві зони: спортивну та рекреаційно-розважальну. У першій спроєктовано великий басейн для плавання та дитячий, навчальний. Друга ж складається власне, із самих басейнів, гірки для спуску, як атракції, гідро-масажних ванн, спа – зони із джакузі та саунами, кав’ярні і т.д.. Загальна площа будівлі складає 2,5 тис. кв. м.. Крім того, під усією будівлею знаходиться ще й підвальний, технічний поверх, де розташуємо все обладнання, як для фільтрації води, так її обігріву тощо. Варто відмітити, що земельна ділянка під басейном складає близько трьох гектарів, з яких більше одного гектару –  територія басейну в межах проєктування», – відмітила Ольга Кий, проєктантка.

Також вона у своєму виступі зазначила, що спроєктована й трибуна для сотні глядачів, адже розрахований басейн не лише для занять плаванням, а й змагань різного рівня. Тому не менш важливі й зручні під’їзди до об’єкта, й парковка для відвідувачів, що теж, без сумніву, враховані, як і вимоги по інклюзії, тобто розраховані парко-місця для інвалідів, мало мобільних груп населення.

«Об’єкт не є типовим, бо раніше зазвичай проєктувалися або розважальні, або спортивні басейни. А це таке собі поєднання. І, як на мене, дуже вдале. Адже врахована й комерційна складова, що дозволить басейну й заробляти собі на утримання», – додала Ольга Кий.

Зрештою як сама ідея, так ескізний варіант проєкту знайшли підтримку у членів міськвиконкому. Щоправда вони по черзі вносили й свої доповнення до вже запланованого. Відтак міський голова підсумував зустріч:

«Максимально врахуємо і сьогоднішні пропозиції, слушні та раціональні, а це до всього вищеперерахованого спроєктуємо і соляну кімнату, і більше відпочинкових місць. Останнє, тому що Хуст географічно розміщений по середині Закарпаття і відвідувати басейн зможуть не лише хустяни, а й будь-хто із закарпатців, маючи рівний доступ. А це не лише активний відпочинок наших краян, а й їх здоров’я.»

Наразі орієнтована ціна такого басейну сягає близько 65 млн. грн.. Щодо проєктних робіт, то їх кошторисна вартість становить майже 950 тис. грн..

Пресслужба Хустської міської ради

Опубліковано: 18.06.2020 3115 Переглядів

Поділитися

Також може бути цікавим

Фінал Кубка Хустського району з футболу
Цієї неділі, 5 липня, на міському стадіоні «Карпати» у Хусті відбувся фінальний матч Кубку Хустського району з футболу, у якому зустрілися ФК «Хуст» та ФК «Ільмова» (Кошелево). Власне, професіонали – команда з Хуста не залишила жодного шансу на перемогу супернику і виграла фінал з рахунком 9:1. Загалом у Кубку Хустщини взяло участь 11 команд. Тому… ...
Новий тренд «плогінг», що шириться Європою, стартує і в місті Хуст
Саме цей фітнес-тренд спрямований на порятунок як планети, бо зробить її чистішою, так вашої фігури, тому що триматиме вас у формі. Так, вже цієї суботи, 20 червня, фітнес-центр «Viper Gym» організовує у Хусті нову акцію «за чистоту» – плогінг.         Ініціатор – Віталій Русин, директор центру. Підтримка – Хустська міська рада. Старт… ...
Хустський спорткомплекс «Карпати» на ранкову пробіжку і розминку зібрав кілька сотень хустян
Сьогодні, 13 червня, на міському стадіоні відбулася запланована масова ранкова гімнастика, яка просто вразила своїми масштабами. І все це завдяки організатору – потужній спортивній команді «Viper Gym». Однак головним партнером заходу виступила таки погода, про що у своєму привітанні підкреслив його ініціатор, директор фітнес-центру Віталій Русин. Відтак ні сьома ранку, ні вихідний, ані мінливість погоди,… ...
Почни день правильно: Хуст закликають підтримати шлях до здоров’я
Вже 7 років поспіль команда «Viper Gym» працює на теренах Хуста над формуванням у місцевих культури здорового способу життя, а відтак над покращенням рівня їх життя у цілому. Поза як добре розуміє, що якщо є здоров’я, то і все решта буде. У стінах фітнес – центру доволі звужена пропаганда цієї любові до спорту і не… ...
На розвиток спорту – Мільйон гривень та Максимум зусиль
Сьогодні, 26 лютого, Хустською міською радою зініційовано зустріч із шкільними вчителями фізкультури та тренерами з різних видів спорту, директорами тутешніх ДЮСШ і стадіону, а також представниками громадських організацій задля розвитку спорту серед учнівської молоді. Мета заходу: не лише популяризувати спорт як такий, а й розробити конкретну стратегію його розвитку. Власне, нарада відбулася за участі Хустського… ...
Вихідні з футболом!
У суботу, 8 лютого, ФК «Хуст» проведе свій другий матч у рамках Зимової першості Закарпатської області з футболу. Суперником хустян стане Міжгірський клуб «Верховина». Гра відбудеться у Хусті на стадіоні «Карпати» о 15:00 год. за к.ч.. Запрошуються вболівальники, адже вкрай важлива підтримка своєї команди!   Крім того, на хустському футбольному полі цього ж дня зустрінуться… ...