РЕЗОЛЮЦІЯ громадських обговорень «Концепції реконструкції центральної частини міста Хуст» від 31.05.2013 року
Учасниками громадського слухання, 31.05.2013 року в приміщенні сесійної зали Хустської міської ради, обговорено питання щодо врахування громадських інтересів у концепції реконструкції центральної частини міста.
За підсумками громадського обговорення вирішили:
І. Замовнику проекту спільно з розробником проекту врахувати пропозиції громадськості, які відповідають законодавчим та нормативно-правовим актам, державним будівельним нормам, стандартам і правилам.
ІІ . Дану резолюцію оприлюднити у місцевих ЗМІ та на офіційному веб – сайті Хустської міської ради.
Координатор
Громадських слухань М.Рівіс
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/Druhe-hromads-ke-obhovorennia-Derzhavnoi-antykoruptsiynoi-prohramy-perenosyt-sia-na-18-zhovtnia-300x134.jpeg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/01/unnamed-2-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/01/unnamed-2-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/01/unnamed-2-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/01/unnamed-2-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/01/unnamed-2-300x200.jpg)