Хустська міська рада

З життя загальноосвітньої школи №2

Відкрита виховна година у 8-А класі на тему «Мертві не простять, живі не забудуть…»

Народна пам’ять – найдостовірніше історичне джерело.

Страшні трагічні роки ХХ століття. Людям довелося пройти через зраду країни і близьких, злидні й постійний страх. Щоб вижити, їли абсолютно все: траву, землю, собак, їжаків, мишей, птахів, отруйні гриби, розривали скотомогильники – і вже падалицю – брали й варили, щоб отримати навар.

Голод охопив територію з населенням 60 тис. осіб, а кількість жертв досягла, за різними джерелами, від 7,5 млн. до10 млн. осіб, а іноземні дослідники називають навіть цифру 25 мільйонів осіб.

Тому в ці дні ми згадуємо тих, хто став невинною жертвою голодомору 1932-1933 років. У Хустській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2 протягом тижня були організовані й проведені виховні години, бесіди, виставки дитячих малюнків, приурочені цій трагічній даті. Одним з таких заходів була відкрита виховна година у 8-А класі на тему «Мертві не простять, живі не забудуть…», яку провела класний керівник Мар’яна Ісак. Головним завданням для нас має бути усвідомлення того, що ми ніколи не повинні забувати тих чорних, трагічних і болючих сторінок історії нашого народу. В кінці уроку в німій тиші учні й учителі запалили свічки і хвилиною мовчання вшанували пам’ять жертв сталінського голодомору, а Мар’яна Миколаївна висловила віру кожного, говорячи словами О. Міщенка: «Мертвим нікому довіритися, крім живих, – і нам треба так жити тепер, щоб смерть наших людей була виправдана щасливою і вільною долею нашого народу і тим була виправдана їх погибель!»

Педагог-організатор Хустської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Заяць Т.В.

_________________________________________________________________________________________

Новорічне свято у школі

 Новий Рік найзагадковіше свято. Воно сповнене таємницями та казковими героями. Не минуло це свято і Хустську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 2.

З цього приводу було організовано ранки та вечори для учнів 1 – 11 класів. Важко уявити Новорічну казку без ялинки. Наші  свята також прикрашала лісова красуня, яку для дітей подарував голова Ради школи, депутат Хустської міської ради  Євген Матвійович Гриньо.

Свято було сповнене піснями, хороводами, виступами учнівських колективів та сяяло найрізноманітнішими карнавальними костюмами.

Під час проведення новорічних ранків та вечорів святковий настрій створювали Дід Мороз та Снігурка, які роздавали дітям подарунки, щедро надані депутатом Закарпатської обласної ради Степаном Тиберійовичем Деркачем.

Колектив школи, батьки та учні щиро вдячні Степану Тиберійовичу та Євгену Матвійовичу за турботу та створення святково-новорічного настрою.

Дирекція школи радо вітає  педагогічний колектив, батьків та учнів з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим.

Хай Новий Рік принесе щастя та радість у кожну домівку!

 Фотогалерея:

Поділитися