Хустська міська рада

Життя дитячого садочку №2

Зима – найочікуваніша пора року, як для дорослих, так і для малечі. Адже саме зимою одне за одним наступають свята, що приносять нам радість, сподівання, позитивні емоції та справжні дива.
Малята дошкільного навчального закладу (ясел-садка) №2 «СОНЕЧКО» також побували в полоні святкової атмосфери, бо окрім традиційних Новорічних ранків-карнавалів, діти груп з угорською мовою навчання відмічали угорське Різдво. Так вихованці старшої групи «Ластівка» підготували музично-театральне дійство «Вертеп» з елементами звичаїв та традицій угорського народу. Гості свята могли згадати старовинні угорські колядки, спостерігати за полілогом пастирів з господарями, поринути в минуле. Нікого не залишив байдужим танець янголів, який малята виконали у сяйві запалених різдвяних свічок. Завершила свято старовинна пісня Франца Грубера «Тиха ніч», які виконали дошкільнята разом з дорослими.
Особливу подяку педагогічний колектив закладу висловлює небайдужим батькам, які прийняли активну участь у підготовці свята, Степану Деркачу та партії «Єдиний центр» за солодкі подарунки для наших вихованців.
Музичний керівник ДНЗ,
Устюжанінова А.С.

Фотогалерея:

 

Поділитися