Хустська міська рада

З життя загальноосвітньої школи №5

Протягом грудня в Хустській ЗОШ І-ІІІ ст. №5 проходила благодійна акція «Подаруй дитині іграшку», в якій міг взяти участь кожен бажаючий школяр. В період Різдвяних свят під час зимових канікул учні в супроводі дирекції школи відвідали Вільшанський дитячий будинок-інтернат, в якому виховуються 174 дітей-інвалідів.

      Працівники і вихованці закладу влаштували нам теплий прийом, а учні школи , в свою чергу, передали дітям іграшки, теплий одяг, солодощі та фрукти, які були придбані на зібрані під час акції кошти.

Справжнім відкриттям стало для нас знайомство з талановитою п’ятнадцятирічною вихованкою дитячого будинку Аліною, яка поділилася з присутніми своєю майстерністю у ткацькому ремеслі, а також Едітою, яка зустріла гостей чудовою колядкою. Обидві сторони отримали неабияке задоволення від зустрічі.

        На жаль, ми зараз живемо у важкий час змін, коли милосердя, добро, бажання допомогти часто відходять на другий план, поступаючись місцем діловій хватці, вмінню дістати прибуток та турботі насамперед про себе. В погоні за матеріальними цінностями забуваємо, що є люди, яким пощастило набагато менше за нас. І вони мріють зовсім не про новий iPhone чи поїздку за кордон, а про Неї: таку лагідну, милу, добру, люблячу та турботливу. Вони мріють про маму… Але так склалося, що це маленьке чудове створіння залишилося без материнської ласки та родинного тепла у вирі жорстокості та байдужості сучасного світу.

       Саме колектив закладу, який очолює директор Кикина Б.М., віддає все родинне тепло своїм вихованцям. Хочеться побажати цьому дружньому колективу вихователів і медпрацівників сили, здоров’я, терпіння, всіх Божих ласк у їх нелегкій, але благородній справі.

 _________________________________________________________________________________________________________________

24 лютого  у школі пройшов семінар практичних психологів  ЗНЗ та ДНЗ за темою «Порушення пізнавальної  діяльності в учнів середньої школи», при проведенні якого практичний психолог нашої школи Роман Наталія Іванівна (кваліфікаційна категорія «спеціаліст») провела  годину психолога з учнями 5-А класу. А також презентувала свій досвід роботи.

 


Після заходів були підведені підсумки семінарів, вироблено рекомендації. Усі учасники семінару з позитивними емоціями, новою інформацією та  рекомендаціями повернулися  додому.

_________________________________________________________________________________________________________________

 

        23 лютого  на базі нашої школи пройшов міський  семінар вчителів математики  на тему: «Розвиток інноваційної особистості учня за допомогою новітніх технологій»,  в  рамках якого було проведено відкритий урок з геометрії в 11-А  класі на тему : «Геометричний та алгебраїчний способи обчислення об’ємів тіл обертання » .

Вчитель  Рожій Н.І. (спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання  «Старший вчитель») показала високий професійний рівень, удосконалюючи уміння і навички учнів під час  розв’язування задач на обчислення тіл обертання різними способами, використовуючи  ІКТ (інформаційно-комунікаційні технології)

Після уроку геометрії гості семінару відвідали цікавий  позакласний захід з використанням ІКТ  на тему:  « Математична Масляна » , підготовлений вчителями математики Андрейко М.М. ( кваліфікаційна категорія  «Спеціаліст вищої категорії» пед.. звання «Старший вчитель») та Місарош М.М. (кваліфікаційна категорія « Спеціаліст ІІ категорії»)

Згідно плану проведення міського семінару учителів математики Теличко Світлана Іванівна, методист методкабінету при управлінні освіти виступила перед учителями з питанням  про використання електронних тестувальних програм (ТЕСТ -W) для моніторингу якості знань учнів з математики.    Семінар пройшов на належному рівні ,  що й було відзначено при обговоренні учасниками семінару.

Поділитися