Хустська міська рада

Вітання міського голови

                                     Шановні юристи!

Прийміть сердечні вітання з нагоди Дня юриста!

Бути юристом – почесно і відповідально. На вас покладено місію знати право та захищати право. Обравши нелегкий шлях вартових законності, який вимагає кришталевої чесності, принциповості, неупередженості, об’єктивності, ви, присвятили своє життя служінню його величності Закону, високим принципам права.

Віддаючи шану служителям Феміди, бажаю творчої наснаги, нових успіхів та нових досягнень, витримки у складних ситуаціях і зважених рішень. Життєвої наснаги та невичерпної енергії у вашій благородній справі, мужності й непохитності. Нехай на вашому боці завжди будуть Закон, Правда та Справедливість. А у ваших родинах панує добробут, щастя, вдача та злагода.

З повагою, міський голова,

Заслужений юрист України В.Кащук

 

 Шановні освітяни!

        Щиро вітаю вас з професійним святом! Висловлюю вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю. Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою і милою приємністю. Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь з дітьми. Вам вірять, вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях. Сьогодні маємо нагоду низько вклонитися вчителям, вихователям, викладачам, зусиллями яких твориться майбутнє нашої держави.

Бажаю вам, дорогі вчителі, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті. Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!

З повагою, міський голова В.Кащук.

Шановні краяни!

Щиро вітаю усіх нас з Днем незалежності України!

       Цей день, що є результатом тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою державу, відзначається як найголовніше свято нашої країни. Ця знаменна дата навіки увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного відродження та духовної свободи.

Від усієї душі зичу вам та вашим рідним міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших перемог в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу. Цінуймо те, що маємо. Докладаймо зусиль і снаги, аби наблизити пору розквіту України. Творімо самі свою Україну. З Днем незалежності України!

Хустський міський голова Володимир Кащук.

 

Шановні працівники податкової служби !

 Щиро вітаю вас зі святом! Професія, якій ви присвятили своє життя – одна з найнеобхідніших в нашому суспільстві.

На сучасному етапі зростає роль податкової служби. Своєю помітною працею ви, податківці району, сприяєте зміцненню фінансової дисципліни, поступовому наведенню порядку в розрахунках і платежах.

Від вас значною мірою залежить наповнення державної казни, вирішення тих важливих соціально-економічних завдань, які стоять сьогодні перед державою.

Сподіваюся, що ваша сумлінна праця сприятиме утвердженню партнерських відносин з платниками податків, впровадженню сучасних ефективних методів господарювання, підвищенню добробуту наших громадян.

Бажаю вам і вашим рідним міцного здоров’я, сімейного затишку та світлого майбутнього.

Натхнення вам у роботі та примноження внеску у зміцнення позитивних тенденцій вітчизняної економіки, ще більшої наполегливості і безкомпромісності у наступі на “тіньову” економіку та корупцію.

 

З повагою,

Хустський міський голова

Володимир Кащук.

 

 

Шановні краяни! Щиро вітаю вас із знаменною датою в житті нашої держави — Днем Конституції України!

28 червня 1996 року був прийнятий Основний Закон держави. Парламент України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняв Основний Закон України – Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної української держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

Доля розпорядилася так, що саме ми стали свідками народження суверенної країни, здійснення одвічного права на самовизначення. Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність. Це сприяло підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

В день свята від імені Хустської міської ради, її виконавчого комітету та від себе особисто щиро бажаю вам міцного здоров’я, бадьорості духа та впевненості у краще майбутнє нашої держави. Щастя і достатку, любові, миру, натхненної праці і успіхів задля розбудови стабільної і процвітаючої України.

 

З повагою, міський голова Володимир Кащук.

Шановні журналісти!

Сердечно вітаю вас із професійними святом – Днем журналіста України.

У полі зору преси, радіо, телебачення – багатогранне життя народу у всіх його вимірах, ознаках, тенденціях. Завдяки вашій праці наші краяни мають можливість постійно відчувати пульс країни, області, району, найвіддаленіших куточків краю.

Діяльність працівників засобів масової інформації має винятково важливе значення у формуванні громадської думки. Кожне написане і мовлене слово несе у собі могутній заряд енергії – емоційної, духовної, творчої. Ви відтворюєте для майбутнього наш час у всіх його позитивних виявах, труднощах і суперечностях. Це покладає на вас велику відповідальність перед читачами, слухачами, глядачами.

Приємно відзначити, що журналісти нашого краю завжди були і залишаються на бистрині життя, у вирі всіх подій.

З нагоди професійного свята бажаю вам, шановні журналісти краю, міцного здоров`я, невичерпної наснаги,  натхнення, нових здобутків на творчій ниві!

 

З повагою Хустський міський голова

Володимир Кащук.

Шановні  краяни!  

У цю неділю християни відзначатимуть свято Трійці, що символізує сходження Святого Духа на апостолів.

Свято Трійці є торжеством віри в Бога, надає нам сили жити, бути впевненим, що правда завжди перемагає. Символізує оновлення світу, розквіт природи і життєвих сил,  бажання до творення  добра на рідній землі, яка купається в теплі літа.

В цей день людські серця наповнюються добром, любов’ю, щирістю і всепрощенням, а ми намагаємося дарувати увагу та душевне тепло всім, хто поряд. Віриться, що у цей день світ стає кращим, добрішим і світлішим.

Дорогі хустяни! Бажаю Вам зустріти Святу Трійцю у піднесеному настрої, зі світлими помислами та намірами. Нехай у Ваші родини з пишною зеленню прийде радість, спокій та Божа благодать. Зичу вам добра, благополуччя, сімейного затишку, любові та уваги від близьких. Хай Господь допоможе Вам у здійсненні світлих задумів, захистить від життєвих негараздів, дарує мир, добро та щастя на нашу землю.

Хустський міський голова Володимир Кащук.

Шановні охоронці державних рубежів!

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня прикордонника. Вартові державних рубежів завжди були у великій повазі і шані в українського народу. Прикордонні війська стали важливою ланкою в системі зміцнення національної безпеки, захисту політичних, економічних і військових інтересів незалежної України.

Ваші приклади професіоналізму, витримки й сміливості, Ваша стійкість та мужність, нелегка служба вдень і вночі, у спеку і холод є яскравим прикладом для підростаючих поколінь.

Впевнений, що українські прикордонники й надалі вірно служитимуть інтересам України та її громадян, з честю примножуватимуть славні традиції старшого покоління.

Цього святкового дня висловлюю глибоку вдячність вам, дорогі ветерани прикордонної служби, усім тим, хто нині сумлінно і самовіддано виконує почесний конституційний обов’язок щодо забезпечення недоторканності кордонів нашої Вітчизни.

Бажаю вам і вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, родинного миру і спокою. Нехай любов до України й людська шана надихають вас на нові звершення у благородній справі вірного служіння рідному народові.

Хустський міський голова В.Кащук

Привітання міського голови Володимира Кащука з нагоди свята

                       Воскресіння Христового  вірникам західного обряду.

 Дорогі краяни!

Згідно із церковним календарем, цієї неділі відзначатимуть Світле Воскресіння Христове вірники західного обряду. Та вже сьогодні серця всіх хустян сповнюють почуття радості, прагнення духовного очищення та поваги до ближнього. Cердечно вітаю вас із цим найвеличнішим та найсвітлішим з християнських свят.

Нехай же цей великий празник наповнить ваші серця вірою у завтрашній день, внесе спокій у ваші душі, а світлі Пасхальні дні хай стануть для всіх нас уособленням того, що тільки в єдності, злагоді, мирі та любові до ближнього можна досягти загального благоденства.

У повній мірі поділяючи з вами радість Пасхальних урочистостей, бажаю усім Великодніх дарунків Творця, щастя на життєвій дорозі, покликання творити добро ближнім, довгого віку та міцного здоров’я!

 

 

 

 

 

 

 

Христос воскрес!

Воістину воскрес!

                                                              Хустський міський голова В.Кащук

 

 

Ніжні матері, турботливі бабусі, любі сестри, кохані дружини, милі дочки й онучки!

Наші віддані і надійні друзі, близькі і рідні люди!

Сердечно вітаю вас із найпрекраснішим святом весни – Міжнародним жіночим днем 8 березня!

Добрі і ласкаві, мужні і ранимі, такі хоробрі і такі тендітні, ви – найдорожче, що є в житті чоловіків. Охоронниці домашнього вогнища, берегині роду людського, Ви народжуєте і виховуєте дітей, передаючи з покоління в покоління традиції високої духовності, культури, працьовитості. Щедрість ваших душ зігріває, сила духу – захоплює, а краса – вселяє віру в те, що світ буде врятований.

Від усієї душі бажаю Вам величезного жіночого щастя, любові і добра! Нехай поруч з Вами завжди будуть лише гідні люди, а серед них – чоловік, з яким будуть нестрашні будь-які негоди! Бажаю, щоб кожен прийдешній день Ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і щиросердечним спокоєм!

З повагою,

Міський голова В.Кащук

 

Зі святом Вас, захисники Вітчизни!

23 лютого народ України святкує День захисника Вітчизни. В цей урочистий день ми вшановуємо всіх, хто причетний до цього високого звання, звання єдиного для всіх: від вкритих сивиною і увінчаних нагородами фронтовиків, до молоді, яка лише нещодавно одягла військову форму. І цього зв’язку не порушать навіть найбільші зміни в сучасному світі. Ми були і є свідками радикальних змін, які відбуваються і в нас, і в усьому світі. В інших вимірах живе й наше суспільство. Але не можна забувати, відкидати все те, що цьому передувало. Священною є пам’ять про нашу перемогу і про тих, хто її виборював і платив найдорожчою ціною.

Всі ті, хто носить почесне звання захисника Вітчизни уособлюють всі етапи розвитку нашого славетного війська: ті хто вів смертельний двобій із фашизмом, брав участь у так званих локальних воєнних конфліктах, миротворчій діяльності, несе сьогодні нелегку військову службу.

Користуючись нагодою, хочу привітати Вас з Днем захисника Вітчизни, побажати міцного здоров’я, щастя, творчої наснаги і успіхів в нелегкій праці захисника Батьківщини.

 

З повагою,

Хустський міський голова                                 В.Кащук

_______________________________________________________________________________________

Привітання міського голови з Новим роком та Різдвом Христовим!

Відходить у історію ще один рік

Ми входимо у новий відлік часу й аналізуючи пройдене, з гордістю можемо заявити, що зміни відбулися, а запорукою цього є  співпраця і взаєморозуміння влади та народу, адже всі здобутки та досягнення можливі завдяки тільки Вашій щоденній праці!
              Вірю, що любов до рідного міста, прагнення зробити його найкращим будуть головною нашою опорою у 2012 році, незважаючи на те, що цей рік буде дуже складним у фінансово-економічному плані.
                  Новий рік і Різдво –  традиційно родинні свята.
                  Нехай вони стануть початком нового успішного року, який буде для нас таким же щедрим на  добрі справи та здобутки.
                  Нехай сьогодні звучать найкращі побажання, а новорічне диво стане частиною вашого  доброго настрою на увесь рік.
                  Нехай Різдвяна зоря об`єднає  усіх нас – і тих, хто зустрічає ці свята в колі найближчих і найдорожчих людей, і тих, хто далеко від рідної домівки  та благословляє наші помисли, слова і діла. В цей день звідусіль з’їжджаються до рідної домівки рідні та близькі, навстіж відчинені ворота кожної оселі в очікуванні добра, щастя, міцного здоров’я, оберегом горять на святковому столі вогні – так було з прадавніх часів і буде завжди, поки живуть в серці почуття великої родини, любові до ближнього, єднання і злагоди.
              Тож хай об’єднаються в році новому всі добрі починання і звершення заради майбуття нашого міста, краю, держави!
                 Міцного вам здоров`я, достатку, сімейного благополуччя, тепла та любові у душах і серцях.!
                 Миру і Божої благодаті в кожен наш дім!
                  З Новим роком та з Різдвом Христовим!
                 Щасливих вам, добрих і веселих свят!
З повагою,
Хустський міський голова                                                              В. Кащук

_______________________________________________________________________________________

Привітання міського голови до Дня енергетика!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня енергетика!

Символічно, що саме взимку, коли всі особливо потребують затишку в домівках, служителі енергії, вершителі світла і тепла відзначають своє свято.

Напевно, важко знайти більш важливу галузь, ніж енергетична. Від неї залежить світло та тепло в наших оселях, стабільне функціонування промисловості, транспорту, зв’язку та соціальної сфери. Саме це робить професію енергетика однією з найнеобхідніших та найпрестижніших.

Хочеться вірити, що славні трудові традиції українських енергетиків передаватимуться наступному поколінню, стануть запорукою надійного функціонування паливно-енергетичного комплексу нашої держави в майбутньому та виведуть українську енергетику на якісно новий рівень.

Люди, які присвятили себе енергетиці – стійкі характером, мужні і віддані обраній професії. Нехай завжди їм світить родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги і любові!

Бажаємо всім працівникам енергетичної галузі нових творчих злетів і здобутків, стабільної частоти в електромережах. Нехай мудрість та наснага енергетиків і в подальшому примножує могутність нашої незалежної держави, ім’я якій Україна! Зичу Вам великого людського щастя, впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров’я, добра, успіхів та благополуччя Вам та Вашим сім’ям!

З повагою,

Хустський міський голова                               В. Кащук

_______________________________________________________________________________________

Привітання міського голови до Дня міліції!

Шановні працівники та ветерани органів внутрішніх справ!

Від імені Хустської міської ради щиро вітаю Вас із святом — Днем міліції!

На міліцію покладено виключно відповідальне і благородне завдання — захист життя і здоров’я людей, прав і свобод громадянина, інтересів держави і суспільства від протиправних посягань, ведення боротьби із злочинністю, охорона громадського порядку, забезпечення громадської безпеки.

Працівники органів внутрішніх справ демонструють високий професіоналізм та мужність, не шкодуючи сил і здоров’я, нерідко ризикуючи власним життям заради життя інших, сумлінно виконують свій громадянський обов’язок.

Завдяки відповідальному ставленню до службових обов’язків, вмінню долати труднощі та за умови всебічної підтримки з боку суспільства працівники міліції з честю виконають поставлені завдання із зміцнення законності і правопорядку в Україні.

У цей день висловлюю щиру вдячність всім працівникам та ветеранам міліції за самовіддану працю, бажаю і надалі мужності, витримки й наснаги, нехай удача та професійні успіхи будуть Вашими постійними супутниками у житті.

Від щирого серця зичу всім Вам родинного добробуту, міцного здоров’я і щастя!

З повагою,

Міський голова                                                                  В.Кащук

_______________________________________________________________________________________

Привітання міського голови до Дня місцевого самоврядування!

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування,  депутати рад,  активісти самоврядних органів!

Сердечно вітаю Вас з Днем місцевого самоврядування!
День місцевого самоврядування стоїть в ряду дат, пов’язаних із здобуттям Україною Незалежності і розбудовою власної державності та демократії. Він об’єднав людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, організаторів втілення в життя їх волі.
Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, добра, творчої сили та нових звершень на ниві зміцнення державності. Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення і наполегливості у справі подальшого розвитку територіальних громад, відродженню нашого міста, зміцненню авторитету нашої держави в європейській спільноті і у всьому демократичному світі!

Хустський міський голова Володимир Кащук

_______________________________________________________________________________________

Привітання міського голови до Дня Збройних Сил України!

Дорогі захисники Української держави! Солдати, прапорщики, офіцери!

    6 грудня – День Збройних Сил України. Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до Великої Вітчизняної війни. І сьогодні солдати і офіцери Збройних Сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків. Не всі нині, на превеликий жаль, розуміють значення власної армії, призначення якої захищати суверенітет та незалежність держави від зазіхань зовнішніх агресорів. Бажаєш жити в мирі – готуйся до війни, говорить мудре народне прислів’я. Армія — це один з основних елементів стабільного і впевненого розвитку Української держави.  Щиро вітаю всіх військовослужбовців з Днем Збройних Сил України та бажаю Вам усім незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх ваших мрій і побажань.

Хустський міський голова Володимир Кащук

_______________________________________________________________________________________

Привітання міського голови до Дня працівників статистики

Шановні працівники управління   статистики в Хустському районі!

             Хустська міська  рада сердечно вітає Вас з професійним святом – Днем працівника статистики. З нагоди свята шлемо найкращі вітання усім працівникам за сумлінну та невтомну працю. Нехай у ваших домівках завжди панують щастя і мир. Міцного здоров’я, сімейного благополуччя, добра, достатку вам і вашим родинам, успіхів на професійній ниві!

Хустський міський голова Володимир Кащук

_______________________________________________________________________________________

Привітання міського голови до Дня працівників органів прокуратури!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників прокуратури! Встановлене Указом Президента України у 2000 році це свято підтверджує важливість функціонування інституту прокуратури на сучасному етапі розвитку України. Воно є проявом шани та поваги з боку держави до всіх, хто стоїть на сторожі конституційних прав та свобод громадян, виконує особливі функції, спрямовані на зміцнення державності й законності в країні. З перших днів незалежності України, ви активно втілюєте в життя принципи верховенства права, міцно стоїте на варті Закону в усіх сферах суспільного життя, координуєте роботу правоохоронних органів у боротьбі з корупцією і організованою злочинністю, приймаєте участь у вдосконаленні умов щодо збереження в нашій державі політичної стабільності, громадянського миру і спокою, зміцнення правопорядку. Хустяни вдячні вам за високий професіоналізм, справедливість і чутливе ставлення до людських проблем та очікують ефективних результатів вашої діяльності.
Впевнений, що ви й надалі будете гідно виконувати покладені на вас повноваження, сприяючи розвитку України як демократичної й правової держави.
Бажаю вам міцного здоров’я, щастя і благополуччя, творчої наснаги та наполегливості в досягненні благородної мети – забезпечення панування Права і Закону в ім’я Людини і зміцнення авторитету України.

Хустський міський голова – Володимир Кащук

_______________________________________________________________________________________

Привітання міського голови до Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята. Ми вдячні вам, адже щоденно приходите в кожну оселю, розповідаючи про перебіг подій у світі, допомагаючи людям відчути причетність до процесів сьогодення, відкриваючи широкі можливості для людських контактів та спілкування.
Бурхливий розвиток засобів комунікації та інформаційних технологій, телебачення і радіо — невід’ємна складова сучасності. Нині й у житті держави, й у житті кожної людини роль електронних засобів масової інформації та зв’язку стрімко зростає. Без них неможливий суспільний прогрес, економічне зростання, просування до європейських та світових стандартів демократії.
Вагомою суспільно необхідною є творча праця теле- та радіожурналістів, а також тих, хто працює разом з ними, залишаючись поза кадром чи радіоефіром. Віримо, що й надалі працівники радіо, телебачення та зв’язку докладатимуть усіх зусиль для забезпечення об’єктивного інформування наших громадян про суспільно-політичні, економічні та культурні події, для побудови в Україні інформаційного суспільства.
Бажаємо Вам професійного успіху, втілення нових цікавих ідей, невтомного творчого пошуку, вірних друзів, надійних партнерів та колег. Щастя, радості, міцного здоров’я вам і вашим родинам!

Хустський міський голова В.Кащук

_______________________________________________________________________________________

Привітання міського голови до Дня юриста

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста, яке об’єднує усіх, хто стоїть в обороні конституційних прав та свобод наших громадян, сприяє розбудові демократичної, правової Української держави – держави для людей.

Бути юристом почесно і відповідально. Сьогодні немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б обходилися без консультації юриста. Щодня до правників за порадою та допомогою звертаються тисячі громадян. Рівнем вашого професіоналізму та принциповості визначаються не лише стан правової культури суспільства, а і його стабільність, моральний мікроклімат.

Впевнений, що юристи України, яким властиве усвідомлене почуття відповідальності, й надалі вірно служитимуть інтересам України та її громадян, з честю примножуватимуть славні традиції своєї професії, докладатимуть зусиль задля утвердження на теренах краю ідеалів верховенства права та справедливості.

Прийміть слова глибокої вдячності за високий професіоналізм, активну участь у поширенні правових знань та посиленні соціального захисту наших громадян.

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, благополуччя та нових професійних перемог!

Заслужений юрист України,

міський голова В.Кащук

_______________________________________________________________________________________

Привітання міського голови до Дня працівників освіти

Велике щастя мати вчителя доброго, щирого, який навчає бути Людиною.
Велике щастя мати мудрого, талановитого вчителя, який уміло передає нам свої знання та вміння.
А найбільше щастя для вчителя – бачити у своїх учнях продовження себе.
Вчитель пройшов крізь час, а час крізь нього.
Чого вчив він нас? Як добрим бути і вдячним за добро, за хліб людський…
І співчуття нас, і людяності вчив, хоча за людяність не платять.
Ліниві хитруни ще й поглузують з доброти.
Будь сильним, але й мудрим; багатим, але й щедрим будь, він учив.

Сьогодні ваше свято. Свято скромних, але достойних людей, свято добра, мудрості та любові. Як би не вирували політичні пристрасті в країні, куди б не закинула нас доля, є в житті речі, які ніколи не знецінюються, не тьмяніють, не забуваються. Це – Рідна Земля, Мамина Любов, Погляд Першої Вчительки.

Отож, дозвольте привітати всіх освітян міста з Вашим професійним святом! Бажаю всім Вам щастя, радості від того, чим ви займаєтеся, натхнення для подальших успіхів, домашнього затишку та відчуття того, що Ви найголовніші в житті кожного з нас.

Хустський міський голова Кащук В.П.

_______________________________________________________________________________________

Привітання міського голови з нагоди  відкриття

  V Міжнародного пленеру « ХустАрт-2011»

   27 вересня 2011 року вп’яте в нашому місті  відкриється художній пленер «ХустАРТ». Відрадно, що коло його учасників розширюється з кожним роком – як із числа українських митців, так і з інших країн.

   Цього року крім учасників зі Словаччини, Польщі, Молдови, Білорусії, Латвії, Швеції, Південної Кореї, що традиційно приймали участь у наших пленерах, виявили бажання приїхати до нас і митці з Угорщини, Німеччини, Фінляндії, Боснії та Герцеговини. Це, безперечно, лише підвищує престиж пленеру.

   Звичайно, найважливіше у проведенні наших пленерів – це творчі здобутки, виражені у художніх полотнах, скульптурі, які залишаються у нас, і з кожним роком поповнюють картинний та скульптурний фонд галереї.  З цими мистецькими надбаннями і новими художніми проектами гості та мешканці нашого міста в подальшому матимуть можливість ознайомлюватися в Хустській картинній галереї, яка за останні роки набула нового сучасного вигляду.

   Думаю, що та дружня атмосфера, що пануватиме під час роботи пленеру в Хусті, сприятиме новому імпульсу для розвитку мистецтва, збагачуватиме світобачення його шанувальників, створюватиме нові контакти між митцями різних європейських країн.

   Тож, вітаю всіх гостей та учасників П’ятого Міжнародного пленеру  «ХустАрт-2011»! Бажаю творчих успіхів  всім митцям, а всіх хустян вітаю з черговим святом мистецтва у нашому місті.

Міський голова Кащук В. П.

___________________________________________________________________________________

Вітання зі світлим святом Воскресіння Христового

Шановні Хустяни!

     Вітаю Вас зі світлим і радісним святом – Великоднем!
Воскресіння Христа – це торжество справедливості і перемоги добра над злом!
Воскресіння Ісуса – це утвердження віри і надії у серці кожного християнина, це великий дарунок Господньої любові.
Нехай ця радісна подія утверджує наші переконання про те, що достойні терпіння нагороджуються перемогою, а чесне життя увінчується славою.
Прошу у Господа мудрості для єднання сердець і помислів, бажань і праці. Здоров’я, миру, поміркованості Вам і Вашій родині у поступах на життєвих дорогах. Нехай господня ласка Вас зігріває і навчає щастя. Нехай любов Господня з ясних високостей в оселю Вашу зійде світлим гостем!

Христос воскрес!

                                                       Воістину воскрес!

Міський голова В.Кащук

Поділитися