Хустська міська рада

Життя дитячого садочку №4 “Пролісок”

В серпні 2011року між ДНЗ(ясла-садком)№4 «Пролісок» та загальноосвітньою школою І-ІІІ ст. №5 була підписана угода про співпрацю, угоду було підписано керівниками закладів: Синьо Н.Й., Шеверя Л.І.

Серпнева конференція, на якій ДНЗ(ясла-садок) №4 «Пролісок», був відзначений грамотою управління освіти, релігії  та у справах національностей виконавчого комітету Хустської міської ради Закарпатської області, «За якісну підготовку закладу до нового навчального року 2011-2012».

Згідно плану співпраці дошкільники ДНЗ (ясла-садка) №4 «Пролісок» відвідали загальноосвітню школу І-ІІІ ст.№5.

До 20 річниці незалежності в садочку було проведено святковий ранок.

Відповідно до річного плану освітньої роботи ДНЗ були проведені колективні перегляди: Усенко Руслана Василівна, вихователь старшої групи «Бджілка», провела інтегроване заняття «Оживимо казки», поділилася досвідом роботи проведення заняття з елементами інтегрування видів діяльності.

Булавська Наталія Володимирівна провела заняття з безпеки життєдіяльності, в середній груп “Ромашка” “Небезпечні предмети”.

В рамках фізкультурно-оздоровчої роботи  в ДНЗ були проведені розваги.

Середня група «Калинка», вихователь Буркуш Тетяна Іванівна, провела спортивну розвагу «Вмілі та спритні».

Величко Світлана Юріївна, вихователь молодшої групи «Малятко», провела спортивну розвагу «Дружньо в коло всі ставайте»

Вихователь групи «Бджілка» Комар Анжеліка Володимирівна провела спортивне шоу «Веселі старти».

Згідно запланованого відбувся семінар-практикум вихователем Бобітою Оксаною Іванівною на тему: «Розвиток творчих здібностей у процесі образотворчої діяльності. Робота з папером».

День дошкільника , був відзначений урочистостями на міському рівні, ДНЗ (ясла-садка) №4 «Пролісок», був  нагороджений, управлінням освіти, релігій та у справах національностей виконавчого комітету Хустської міської ради , подякою колективу закладу за активну участь у міському конкурсі «Кращий дошкільний заклад-2011». Вихованці хореографічного гуртка, під керівництвом Кораби Інни Миколаївни, виконали «Урочистий вальс».

Вихователі порадували своїх вихованців у ці святкові дні театралізованою постановкою «Здрастуй свято Миколая».В якому брали участь музичний керівник Калініна Г.А.,вихователі: Булавська Н.В., Бобіта О.І., Галай О.М., Шпірь М.І.,Фетько Н.М.

Також на захід було запрошено православного священика о. Василя,який розповів дітям про свято Миколая його першооснову та звичай дарувати подарунки на це свято.

Неначе в казці побували вихованці садочка в грудневі дні. До свята Миколая учні 5-А, 6-А класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№5 під керівництвом завуча по виховній роботі – Фекете Алли Михайлівни та педагога-організатора  – Чизмар Вікторії Михайлівни, підготували та показали театралізоване дійство «Святий Миколай у родині». В ролі св.. Миколая – учень 10-А класу – Гомечко Мирослав, музичний супровід – Брода Олена Дмитрівна.

 

 

Поділитися