Звернення Хустського міського голови до власників бізнесу територіальної громади
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/900111_news-1-300x156.png)
Шановні власники бізнесу Хустської міської територіальної громади!
В цей буремний та надзвичайно складний час для нашої Держави України, коли ЗСУ боронять державу, а люди покидають домівки та стають на захист своєї Батьківщини, коли ворог намагається зломити нас морально, фізично та психологічно – вкрай важливо триматись разом та підтримувати один одного.
Тому з великою надією на порозуміння звертаюсь до Вас з проханням не підвищувати безпідставно ціни на продукти харчування та проживання, не наживатись на нашій спільній біді. Мир та спокій починається з кожного з нас. Хай слова Вінстона Черчилля завжди будуть нашим спільним дороговказом : «Якщо країна між війною та ганьбою обирає ганьбу, то в решті вона отримає і ганьбу, і війну».
Саме зараз час для єднання та прояву свого громадянського обов’язку. Будьмо свідомими та небайдужими.
Миру нам та ясного неба!
Слава Україні ! Героям Слава!
Спасибі за підтримку та розуміння!
Міський голова Володимир КАЩУК
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452142640_496981322985106_986522662494273337_n-1-300x171.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/news_1626712178_60f5a872b2491-300x184.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/451581861_496916836324888_827683365815998922_n-1-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/forum-foto-300x300.jpg)