Зустрічі з внутрішньо переміщеними особами
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/TSentr-zajnyatosti-300x169.jpg)
З метою ознайомлення із сучасним комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості та підвищення рівня доступності інформації, отримання правових консультацій, 31 березня та 1 квітня 2022 року, фахівці Хустської міськрайонної філії Закарпатського обласного центру зайнятості разом з соціальними партнерами – представником центру безоплатної вторинної правової допомоги та представником відділу державних соціальних допомог Управління соціального захисту населення Хустської міської ради провели виїзні заходи для внутрішньо переміщених осіб в місцях компактного поселення таких осіб: в учнівському гуртожитку Хустського професійного ліцею сфери послуг та в Сокирницькому ДНЗ.
Присутні отримали інформацію про основні послуги державної служби зайнятості та електронні сервіси, актуальні вакансії регіону, а також ознайомились із послугами, які надає безоплатна вторинна правова допомога і видами грошових допомог для внутрішньо переміщених осіб та процедурами їх отримання в Управлінні соціального захисту населення.
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450529830_492033896813182_2119636541274643559_n-300x184.jpg)