ЗІ СВЯТОМ! 13 СІЧНЯ – ЩЕДРИЙ ВЕЧІР ТА СВЯТО МЕЛАНКИ
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/01/912672-300x169.png)
За тиждень після коляди, напередодні Нового Року (за старим стилем), – Щедрий Вечір.
Це – залишок стародавнього, імовірно, дохристиянського звичаю. А за християнським календарем – це день преподобної Меланії. В народній традиції обидва свята об’єднались, і тепер маємо Щедрий Вечір, або свято Меланки.
Дорогі краяни!
Ось й настало ще одне чудове свято — Старий Новий рік. А відтак і ще один привід побажати один одному всього найкращого в житті, проводити старі думки, старий настрій і відкрити своє серце для нового, для чогось прийдешнього і майбутнього! Нехай 2021 рік буде легким, яскравим, приємним, але не порожнім! Нехай принесе у ваш дім все те, про що ви мрієте: міцне здоров’я, щастя, добро і благополуччя. А ще – мир та спокій в Україні!
З повагою Володимир Кащук, міський голова
Опубліковано: 13.01.2021 3000 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/0ffb16f8-7351-4201-96e2-5ce0ed77b930-scaled-e1704461595642-300x158.jpeg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/d7jqqn-c1200x630x50px50p-up-84a28796d7ca845e02a764abcea5d7be-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/61c2c451dc601889571474-300x141.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/thumbnail-s-201612191258002321-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/150035-300x158.jpg)