Зі Старим Новим роком! – привітання громаді від міського голови
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/Staryy-NR-300x143.jpg)
Дорога громадо, вітаю зі Старим Новим роком, Щедрим вечором, Святом Маланки та Василя Великого!
Кожне свято – це чудова нагода зібратися у колі найближчих, привітати одне одного, заколядувати та насолодитися домашнім затишком і атмосферою, адже впевнений, що кожен з нас переосмислив усі життєві цінності та по-новому розставив пріоритети спочатку під час пандемії, а далі й війни.
Нехай усі проблеми та труднощі залишаться у старій, давній історії, а ми нумо писати нову – ту, де всі здорові, щасливі, усміхнені, з добрими намірами та чудовими можливостями у мирі та зі світлом.
Щиро бажаю кожному жителю Хустської МТГ усього того, чого прагне серце – ПЕРЕМОГИ!
Підтримуймо й надалі наші українські звичаї, хай наша культура стає ще цікавішою для інших народів, та нехай ще більше набирає популярності серед підростаючого покоління!
Володимир КАЩУК,
міський голова
Опубліковано: 13.01.2023 1668 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/0ffb16f8-7351-4201-96e2-5ce0ed77b930-scaled-e1704461595642-300x158.jpeg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/d7jqqn-c1200x630x50px50p-up-84a28796d7ca845e02a764abcea5d7be-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/61c2c451dc601889571474-300x141.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/thumbnail-s-201612191258002321-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/150035-300x158.jpg)