Збори співробітників житлово-комунального господарства
Сьогодні, 16 березня, у приміщенні Хустської міської ради в малому сесійному залі напередодні професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення – відбулися традиційні урочисті збори співробітників. Були запрошені керівники всіх комунальних підприємств міста Хуст.
З вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Володимир Павлович Кащук, секретар ради Ерфан Володимир Іванович та Аннишинець Микола Васильович – заступник міського голови. Міський голова подякував працівникам за їхню кропітку та відповідальну роботу, адже саме від неї залежить добробут і чистота нашого міста і наголосив на нагальних проблемах, які обов’язково потрібно виконати в дальнійшому.
З нагоди свята, керівництво відзначило кращих працівників комунальних підприємств.
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/6692cc3da7bef__20240712132916-300x169.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)