Запрошення до участі в 81-у Міжнародному Ізмірському ярмарку (Туреччина) та Осінньому міжнародному Загребському ярмарку.
Управління економіки міської ради доводить до Вашого відома, що у період з 31.08 по 09.09. 2012 року в м. Ізмір (Туреччина) відбудеться 81-й Міжнародний Ізмірський ярмарок, а з 19 по 23 вересня 2012 року в м. Загреб (Хорватія) відбудеться Осінній міжнародний Загребський ярмарок.
Передбачається, що національна експозиція України буде сформована за галузево-регіональним принципом і представлятиме економічний та інвестиційний потенціал регіонів України, демонструватиме можливості вітчизняних підприємств агропромислового комплексу, металургійної, енергетичної, машинобудівної і медичних сфер, а також наукової розробки провідних наукових інститутів України.
З метою підтримки вітчизняних товаровиробників Мінекономрозвитку за рахунок коштів Державного бюджету України на 2012 рік частково здійснюватиме оплату оренди виставкових площ, будівництво національного стенду, а також перевезення виставкового вантажу.
Витрати, пов’язані з відрядженням учасників ярмарку до м. Загреб та м. Ізмір (проїзд, проживання, добові) здійснюються за власний рахунок.
За більш детальною інформацією просимо звертатись до структурного підрозділу облдержадміністрації-головного управління з питань європейської інтеграції, зовнішньоекономічних зв’язків та туризму за тел.: 3-41-49, 3-71-85, факс: 3-42-71, E-mail: email@uzez.gov.ua.
Пропонуємо співпрацю з суб»єктами господарювання Республіки Білорусь!
З метою активізації торговельно-економічного співробітництва між Республікою Білорусь та Закарпатською областю інформуємо, що Посольство України в Республіці Білорусь готове надавати необхідну допомогу представникам ділових кіл області в розширенні поставок продукції на ринки Білорусі.
Разом з тим просимо надати управлінню економіки міськвиконкому, щодо проблемних питань, які виникають у налагодженні співпраці з державними структурами і суб’єктами господарювання Республіки Білорусь, а також щодо умов та перспектив діяльності підприємств, організацій міста, які вже мають економічні зв’язки з білоруськими партнерами або планують їх налагодити.
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452142640_496981322985106_986522662494273337_n-1-300x171.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/news_1626712178_60f5a872b2491-300x184.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/451581861_496916836324888_827683365815998922_n-1-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/forum-foto-300x300.jpg)