Хустська міська рада

Заходи з протидії поширення коронавірусу

Продовжуємо оприлюднювати для широкого загалу розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації:

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ№ 39

КЕРІВНИКА РОБІТ З ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ

 

18 листопада 2020 року                                                                                         м.  Хуст

 

Про необхідність оновлення Плану

перепрофілювання ліжкового фонду у

закладах охорони здоров’я, які внесені до

Переліку закладів охорони здоров’я, що

визначені для госпіталізації пацієнтів з

гострою респіраторною хворобою COVID-19,

у зв’язку з подальшим погіршенням

епідемічної ситуації

Відповідно до ст. 75 Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (зі змінами та доповненнями)», розпорядження керівника з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Закарпатської обласної державної адміністрації від 16.11.2020р. № 60 та у зв’язку з подальшим погіршенням епідемічної ситуації в області та дотримання карантинних вимог на території міста Хуст:

1. Дотримуватись вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 зі змінами затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2020 року № 1100 та розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня, пов’язаної з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 від 15 листопада 2020 року № 138.

2. Керівнику робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Хустської міської ради, рекомендувати керівнику КНП «Хустська центральна районна лікарня ім. Віцинського О.П.»:

2.1. Оснастити щонайменше 80 відсотків визначеного ліжкового фонду для госпіталізації хворих на COVID-19, матеріально-технічним обладнанням для постачання кисню в палатах (централізовано та/чи кисневими концентраторами).

2.2. Забезпечити дотримання оптимальних маршрутів пацієнта при наданні медичної допомоги хворим на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, на всіх її рівнях.

2.3.   Забезпечити суворий контроль за дотриманням встановлених Державною комісією з питань ТЕБ та НС (протокол від 30.10.2020р. № 40) протиепідемічних заходів.

3. Виконавчому комітету Хустської міської ради, керівнику робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, Хустському відділу поліції ГУ НП України в Закарпатській області, Хустському МРВ УДСНС, управлінню Держпродспоживслужби в Хустському районі рекомендувати:

3.1. Налагодити жорсткий контроль за дотриманням вимог протиепідемічних та карантинних заходів на території міста Хуст, особливо щодо перебування в громадських будинках і спорудах, без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.

3.2. Забезпечити в повному обсязі проведення карантинних та дезінфекційних заходів, спрямованих на запобігання поширенню COVID-19.

3.3.    Забезпечити належну роботу телефонних «гарячих СOVID-19 ліній».

3.4 Посилити проведення серед населення міста Хуст інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо необхідності дотримання вимог карантинних заходів.

4. Відділу поліції ГУ НП України в Закарпатській області, управлінню Держпродспоживслужби в Хустському районі рекомендувати:

4.1. Забезпечити контроль на території міста Хуст за дотриманням обмежень, встановлених постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 (зі змінами та доповненнями).

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

Керівник робіт з ліквідації наслідків

надзвичайної ситуації ­– ­перший заступник            

міського голови                                                                                 Іван ФЕТЬКО

Опубліковано: 19.11.2020 176 Переглядів
Поділитися

Також може бути цікавим

У Хусті відбулася робоча зустріч у рамках Міжнародної акції «16 днів проти насильства»
Гендерна рівність – це рівні права і можливості для жінок та чоловіків у суспільстві, рівні умови для реалізації права людини, отримання рівних винагород за результатами праці. Економічна нерівність жінок підтримується системою гендерної рівності на ринку праці. Насамперед, це стосується сфери професійної зайнятості, можливостей самореалізуватися різними шляхами. На жаль, жінки мають більше проблем, аніж чоловіки, як… ...
Чергові здобутки “елітівців”
Вкотре учасники зразкового хореографічного ансамблю «Еліт» представляли Закарпаття на Кубку Європи зі спортивних танців, що проходив 28-29 листопада у м.Львові. Спортивна пара Гінцяк Станіслав та Дувалка Марта зайняли шосте місце в категорії «Дорослі та професіонали» в програмах європейських та латиноамериканських танців. Керівник ансамблю – заслужений тренер України, суддя вищої міжнародної категорії Владислава Костак. Управління культури,… ...
Хустський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді нагадує:
Життя – це те, що людина більш за все намагається зберегти і менш за все береже. Життя – це багатство, дане кожному з нас батьками. І хочеться, щоб воно було довгим та щасливим. А це можливо тільки за умови міцного здоров’я. І, щоб бути здоровим потрібно його берегти. Щодня, щохвилини, особливо 1 грудня – Всесвітнього… ...
Привітання міського голови з Днем працівників прокуратури
Шановні співробітники та ветерани органів прокуратури! Вітаю вас з професійним святом! Захист законності, прав і свобод громадян, боротьба зі злочинністю, нагляд за діяльністю органів влади – це ті функції, у забезпеченні яких одна з основних ролей належить прокуратурі. Верховенство Закону і Права має бути головним постулатом діяльності прокуратури, що випливає із завдань, які сьогодні стоять… ...
Мітинг-реквієм, приурочений Дню пам’яті жертв голодоморів (ВІДЕО)
У Хусті вшанували жертв трагедії українського народу у роки голодоморів. На площі біля Хустського краєзнавчого музею провели заупокійну панахиду та пом’янули загиблих. Учасники мітингу-реквієму також долучилися до Міжнародної акції «Запали свічку пам’яті». Про це йдеться у відеоматеріалі “Першого кабельного”: Пресслужба Хустської міської ради ...
Управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради інформує:
Гранти на проєкти з відкритими даними, конкурс для архітекторів та стипендії на навчання в Австрії та Естонії – можливості від ЄС   Програми від країн ЄС: Для митців та усіх, хто цікавиться інклюзією у мистецтві. Міжнародний форум-фестиваль Art Access. Відбудеться – 3-5 грудня. Для студентів. Магістерська програма з урбаністики 4CITIES (Брюссель, Відень, Копенгаген і Мадрид). Дедлайн – 15 січня 2022 року. Для… ...