З Вознесінням Господнім!
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/62231989_2330058917282318_7316415499552686080_o-e1684997363389-300x195.jpg)
Дорогі земляки!
На сороковий день після величного Христового Воскресіння ми відзначаємо одне з найбільших християнських свят – Свято Вознесіння Господнього. Цей світлий день відображає сутність завершення земного служіння Ісуса Христа.
Свято Вознесіння Господнього спонукає кожного з нас замислитися над вічними християнськими цінностями, наповнює наші серця почуттям віри, надії і любові.
З нагоди величного релігійного свята прийміть найщиріші вітання!
Нехай це свято принесе добро і достаток до ваших осель, затишок та Господню благодать, а слово Боже наповнить ваші серця любов’ю, щирістю та надією на краще майбутнє.
Нехай Всемилостивий Господь Бог дарує нам мир і спокій на нашій рідній землі, захистить від життєвих негараздів, наблизить Перемогу, допоможе у здійсненні світлих задумів та надихає всіх нас на добрі справи на благо та добробут наших родин та усієї України!
міський голова
Володимир КАЩУК
Опубліковано: 25.05.2023 1281 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/0ffb16f8-7351-4201-96e2-5ce0ed77b930-scaled-e1704461595642-300x158.jpeg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/d7jqqn-c1200x630x50px50p-up-84a28796d7ca845e02a764abcea5d7be-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/61c2c451dc601889571474-300x141.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/thumbnail-s-201612191258002321-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/150035-300x158.jpg)