З професійним святом!
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/200621-r-300x225.jpg)
Згідно з указом Президента України від 13 червня 2023 року, День медичного працівника в Україні тепер відзначатимуть щороку 27 липня.
Нині відзначається День медичного працівника − одне з небагатьох свят, яке ніколи не втратить свого вагомого значення в суспільстві. Його відзначають не тільки лікарі і медсестри, але й усі ті, хто має відношення до порятунку людського життя.
Дорогі медики! Вже вдруге ви відзначаєте своє професійне свято на робочому місці в умовах воєнного стану, багато хто з вас, рятуючи поранених військових і цивільних, а переважна більшість, допомагаючи внутрішньо переселеним через війну українцям. Дякую всім вам за невтомну та важку працю, за врятовані життя, за ваш неоціненний вклад у перемогу України.
Також вдячний за жертовність і мужність, за те, що незважаючи на складнощі, ви обрали цей шлях − берегти і рятувати життя й здоров’я людей!
Бажаю вам щастя, наснаги й злагоди! А всім нам − миру та Перемоги!
Володимир КАЩУК,
міський голова
Опубліковано: 27.07.2023 796 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/0ffb16f8-7351-4201-96e2-5ce0ed77b930-scaled-e1704461595642-300x158.jpeg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/d7jqqn-c1200x630x50px50p-up-84a28796d7ca845e02a764abcea5d7be-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/61c2c451dc601889571474-300x141.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/thumbnail-s-201612191258002321-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/150035-300x158.jpg)