З Днем залізничника!
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/11/04-Z-dnem-zaliznychnyka-v-Ukrayini-300x225.jpg)
Шановні залізничники та ветерани залізничної галузі!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!
Галузь, у якій ви працюєте, займає важливу сходинку в економіці України, сприяє розвитку усіх інших галузей господарства та задовольняє потреби кожного громадянина у перевезеннях.
Переконаний, що ваші знання та досвід, цілеспрямованість, відданість своїй справі й надалі допомагатимуть успішно вирішувати актуальні професійні завдання, забезпечувати ефективний розвиток транспортної сфери.
Особливої подяки заслуговують ветерани залізниці. Нехай їх відданість справі буде справжнім прикладом для наслідування.
У день професійного свята бажаю всім залізничникам міцного здоров’я, нових професійних здобутків, успіхів на всіх життєвих та професійних магістралях.
З повагою Хустський міський голова Володимир Кащук
Опубліковано: 04.11.2020 1436 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/0ffb16f8-7351-4201-96e2-5ce0ed77b930-scaled-e1704461595642-300x158.jpeg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/d7jqqn-c1200x630x50px50p-up-84a28796d7ca845e02a764abcea5d7be-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/61c2c451dc601889571474-300x141.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/thumbnail-s-201612191258002321-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/150035-300x158.jpg)