З Днем Святого Миколая!
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/image-1-1-300x169.jpg)
Шановні жителі Хустщини! Дорогі юні земляки! Від щирого серця вітаю вас з Днем Святого Миколая! Це особливе свято вчить нас вірити в диво, як вірять у нього діти, навчає милосердю, доброті та чуйності, всепрощенню та любові до ближніх.
Українці завжди шанували Миколая Чудотворця, заступника простих людей, покровителя та вихователя дітей. Наслідуймо й сьогодні добрі та праведні вчинки Св. Миколая. Адже в цей особливий день кожна дитина повинна відчути любов та опіку Святого і саме ми, дорослі, можемо подарувати радість свята кожній дитині, свою любов, тепло та ніжність.
Бажаю всім краянам доброго здоров’я та Божого благословення. Нехай у ваших родинах лунає сміх малечі та сяють радістю дитячі очі, нехай в оселях панують злагода та любов, затишок та добробут, а Святий Миколай захищає нас та наших близьких від усіх незгод!
Зі щирими побажаннями Володимир КАЩУК, міський голова
Опубліковано: 19.12.2020 3430 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/0ffb16f8-7351-4201-96e2-5ce0ed77b930-scaled-e1704461595642-300x158.jpeg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/d7jqqn-c1200x630x50px50p-up-84a28796d7ca845e02a764abcea5d7be-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/61c2c451dc601889571474-300x141.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/thumbnail-s-201612191258002321-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/150035-300x158.jpg)