З Днем Служби безпеки України!
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/03/sb-300x169.jpeg)
Шановні працівники Служби безпеки України!
Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем служби безпеки України!
Захищати національні інтереси – почесна і складна задача, і далеко не кожен здатний робити це так віддано і професійно, як ви. Ви стоїте на сторожі конституційних прав і свобод українських громадян, захисті нашої держави.
Завдяки відповідальному ставленню до виконання обов’язків зростає авторитет Служби безпеки, співробітники демонструють професіоналізм та мужність, не шкодуючи сил і здоров’я, ризикуючи власним життям, захищають законність, права і свободи громадян.
У цей святковий день висловлюю велику вдячність всім працівникам Служби безпеки України. Окремі слова подяки і пошани ветеранам СБУ. Нехай удача та професійні успіхи будуть вашими постійними супутниками у житті.
Бажаю вам міцного здоров`я, витримки й наснаги!
Володимир Кащук, міський голова
Опубліковано: 25.03.2021 3050 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/0ffb16f8-7351-4201-96e2-5ce0ed77b930-scaled-e1704461595642-300x158.jpeg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/d7jqqn-c1200x630x50px50p-up-84a28796d7ca845e02a764abcea5d7be-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/61c2c451dc601889571474-300x141.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/thumbnail-s-201612191258002321-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/150035-300x158.jpg)