З Днем Конституції України!
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/z-dnem-k09-1160x653-1-300x169.jpg)
Шановні жителі Хустської міської територіальної громади!
28 червня ми відзначаємо одне з головних державних свят – День Конституції України. Адже наша держава завжди розвивалася за демократичними принципами, які понад усе цінують право людини на особисте життя, здоров’я, честь і гідність, власну думку, свободу слова та дій.
Нові стандарти життя вимагають і нових підходів у системі державотворення. Українці з кожним роком все глибше усвідомлюють значення Основного Закону для розбудови держави, для закріплення та розширення прав людини і громадянина.
Зараз ми маємо унікальний шанс – реалізувати в нашому житті усі засади Конституції України: благородні ідеали людської гідності, справедливості, свободи і демократії, закладені в Конституції України.
У день свята бажаю вам міцного здоров’я та творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень.
З повагою Володимир КАЩУК,
Хустський міський голова
Опубліковано: 28.06.2022 1189 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/0ffb16f8-7351-4201-96e2-5ce0ed77b930-scaled-e1704461595642-300x158.jpeg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/d7jqqn-c1200x630x50px50p-up-84a28796d7ca845e02a764abcea5d7be-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/61c2c451dc601889571474-300x141.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/thumbnail-s-201612191258002321-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/150035-300x158.jpg)