З Благовіщенням Пресвятої Богородиці!
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/1-21-300x157.jpg)
Дорога громадо!
Сьогодні, 7 квітня ми святкуємо одне з 12 головних церковних свят – величне і світле Благовіщення Пресвятої Богородиці. Це свято «благої вісті» про народження у Діви Марії божественного немовляти – Спасителя роду людського.
Благовіщення також називають святом весни і загального благоденства в природі. Саме тому у народі говорять, що у цей день відбувається третя зустріч зими з весною і вважається, що весна остаточно поборола зиму.
Так, сьогодні, в умовах воєнного стану все нам здається іншим. Однак віра у Всевишнього, як і в Перемогу, залишається непохитною, як і незмінним шанс на добру звістку про МИР!
Від щирого серця бажаю, щоб Боже благословення не покидало Україну, а високі засади християнської моралі зміцнювали український дух і додали кожному з нас надії та натхнення задля відбудови і процвітання нашої країни, а також світлого і гідного майбутнього нашого незламного народу!
Нехай у ваших оселях завжди панує міцне здоров’я, безмежне щастя та добробут, серце ж хай пломеніє любов’ю, а помисли будуть чистими та щирими!
Все буде добре! Все буде Україна!
Володимир КАЩУК,
міський голова
Опубліковано: 07.04.2022 1668 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/0ffb16f8-7351-4201-96e2-5ce0ed77b930-scaled-e1704461595642-300x158.jpeg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/d7jqqn-c1200x630x50px50p-up-84a28796d7ca845e02a764abcea5d7be-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/61c2c451dc601889571474-300x141.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/thumbnail-s-201612191258002321-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/150035-300x158.jpg)