Хустська міська рада

Втретє у Хусті відбувся зимовий благодійний бал

Традиційно мав він особливу мету – допомогти у лікуванні тутешнім онкохворим дітям. Ініціатива проведення свята вишуканості і краси у поєднанні з благодійністю належить хустським студентам. Саме вони вкотре привернули увагу громадськості до благородної справи і у результаті зібрали понад 90 тисяч гривень, які й передадуть родинам хворих на рак.

Вкотре у вишуканий спосіб хустяни засвідчили своє благородство та чуйність, адресовані тим, хто найбільше цього потребує – дітям, які хворіють на рак. Відтак у Хусті відбувся Третій Зимовий благодій бал.

Ініціатива ж проведення свята вишуканості і краси у поєднанні з милосердям та доброчинністю традиційно належить хустським студентам. Відрадно, що їх підтримали. Так, численні партнери вже за доброю традицією долучилися як до організації заходу, так і його проведення під гаслом «Для тебе зерня – для мене ціле життя».

Серед дітей, які опинилися на шляху боротьби з онко захворюванням, дворічний Василько Біроваш із Вишкова, що бореться з раком нирки, дев’ятирічна Анюта Цьока із Сокирниці, яка вже чотири роки долає гостру лімфобластичну лейкемію, та Яна Кут-Кубані з Хуста, у якої виявили рак лімфатичної системи.

Саме їм на лікування та реабілітацію й підуть зібрані на балу кошти. А те, що така допомога результативна, вже доведено у минулі роки.

Власне, благодійників на балу вистачало. Добровільні внески робили як перед початком балу, так і під час нього. І все це у супроводі ведучих – чарівної Богдани Клекнер та харизматичного Віталія Бути, під мотиви інструментального квартету «Софт-мюзік, ритми танцю «елітівців» (вихованців Центру спортивного сучасного танцю «Еліт») та спів творчих особистостей. Так, до глибини душі вразив присутніх голос  Олени Маринець, потішила запальна студентська молодь Хуста, учні професійного ліцею – гурт «Fire 2 band», а також пройняла кожного чарівна музика саксофона у виконанні Григорія Чепури з Ужгорода, лауреата призових премій Всеукранських та міжнародних конкурсів, зачарувала гостя міста, музикознавець Ілона Барта та талановита хустянка Агнета Петенко.

Власне, на заході виступили ініціатори, організатори і партнери балу, у їх числі місцева влада, волонтери з Мукачева, всі, хто просто не міг залишитися осторонь чужої біди. Відбулися й численні церемонії нагородження причетних.

Крім того, заслужений тренер України, президент Закарпатського обласного осередку спортивного танцю України Владислава Костак на танцювальному майданчику провела й майстер клас з аргентинського танго. Після чого Далі відбувся традиційний конкурс на кращу танцювальну пару та й на найромантишнішу. Новинкою ж став конкурс «Коробочка з сюрпризом», під час якого обирали «Міс осина талія», «Містера широкий біцепс» та «Міс найвища шпилька» тощо.

Також на вечорі провели аукціон картин. Творчі доробки місцевих художників спершу презентували у фоє, а потім їх продавали гостям з молотка. Кожен лот мав стартову ціну, після озвучення якої  – її величність щедрість брала все у свої «руки». До слова, виручені кошти за продаж полотен та речей хенд мейду складали до скриньки допомоги. Таким чином вона все наповнювалася.

Відбулися й традиційні гадання на Андрія допоки підраховували пожертви. У кінці благочинного вечора оголосили зібрану суму – 93 тисячі 900 гривень, 300 доларів, 200 євро.

Зрештою онкохворі, яким присвячений бал, отримали і цінні подарунки від партнерів заходу.

Прес-служба Хустської міської ради

Фото: Михайло Ковач

Поділитися

Також може бути цікавим

Засідання комісії з питань надання одноразової допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності
Переваги власного бізнесу можна описувати нескінченно довго, проте не у всіх бажаючих втілити в реальність підприємницькі ідеї вистачає коштів на відкриття своєї справи, а також на забезпечення його функціонування і розвитку. Держава зацікавлена в успішній роботі малого та середньому бізнесу, оскільки вони є одним з основних джерел наповнення скарбниці. Підприємці створюють робочі місця і сприяють… ...
«Миттєвості сімейного щастя»: Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації у рамках відзначення Міжнародного дня сім’ї вже традиційно проведе фотоконкурс
У фотоконкурсі можуть взяти участь фотографи-професіонали і аматори. Тематикою фотоконкурсу є зображення сім’ї та сімейних традицій. До конкурсу допускаються роботи всіх фотографічних жанрів (портрет, репортаж та ін.), зроблені за тематичними рубриками: «Народження сім’ї», «Чекаємо на лелеку», «Нас багато в мами й тата», «Батьки і діти», «Працюємо разом», «Сімейні розваги». Кількість фоторобіт, поданих на конкурс від… ...
Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Хустської міської ради інформує:
Реабілітація осіб з інвалідністю. На виконання постанови Кабінету Міністрів України № 80 від 31 січня 2007 р. «Про затвердження порядку надання окремим категоріям осіб послуг із комплексної реабілітації (абілітації). Інформація щодо реабілітаційних установ сфери управління Міністерства соціальної політики України та сфери управління органів соціального захисту населення державної та комунальної форми власності, в яких надаються послуги із… ...
Безкоштовна гаряча лінія ГО “Донбас СОС”
Доводимо до відома про наявність безкоштовної гарячої лінії Громадської організації “Донбас СОС”, яка надає консультаційні послуги інформаційного та правового характеру, щодо широкого кола питань стосовно реалізації та захисту прав, свобод та інтересів громадян, постраждалих від збройної агресії Російської Федерації та тимчасової окупації окремих територій держави, в тому числі внутрішньо переміщених осіб та цивільного населення, яке… ...
Запрошуємо на ІІ Міжнародний семінар «Європейський досвід у реалізації політики сфер культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики: сучасний стан і перспективи розвитку»
Управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради інформує, що з 1 до 5 квітня 2020 року відбудеться ІІ Міжнародний семінар «Європейський досвід у реалізації політики сфер культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики: сучасний стан і перспективи розвитку» з відвідуванням Словаччини, Чехії, Австрії й Угорщини. Взяти участь у Міжнародному семінарі запрошуються представники районних, міських, обласних… ...
До Дня закоханих студентська молодь міста Хуст позмагалася в інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?»
Задля розвитку ерудиції, кмітливості підростаючого покоління та напередодні Дня закоханих, 13 лютого у залі Хустського міського центру позашкільної освіти «Сузір’я» відбулася міська інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» серед команд студентів ліцеїв, коледжів та вузів міста. Заявки для участі у боротьбі за перемогу подали 8 команд навчальних закладів міста: «Патріоти» Закарпатського лісотехнічного коледжу, «Медики-Ведмедики» та «Вакцина»… ...