Втретє у Хусті відбувся зимовий благодійний бал
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/13-12-2019-59-300x200-1.jpg)
Традиційно мав він особливу мету – допомогти у лікуванні тутешнім онкохворим дітям. Ініціатива проведення свята вишуканості і краси у поєднанні з благодійністю належить хустським студентам. Саме вони вкотре привернули увагу громадськості до благородної справи і у результаті зібрали понад 90 тисяч гривень, які й передадуть родинам хворих на рак.
Вкотре у вишуканий спосіб хустяни засвідчили своє благородство та чуйність, адресовані тим, хто найбільше цього потребує – дітям, які хворіють на рак. Відтак у Хусті відбувся Третій Зимовий благодій бал.
Ініціатива ж проведення свята вишуканості і краси у поєднанні з милосердям та доброчинністю традиційно належить хустським студентам. Відрадно, що їх підтримали. Так, численні партнери вже за доброю традицією долучилися як до організації заходу, так і його проведення під гаслом «Для тебе зерня – для мене ціле життя».
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/13-12-2019-60-1024x683-1.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/13-12-2019-56-1024x683-1.jpg)
Серед дітей, які опинилися на шляху боротьби з онко захворюванням, дворічний Василько Біроваш із Вишкова, що бореться з раком нирки, дев’ятирічна Анюта Цьока із Сокирниці, яка вже чотири роки долає гостру лімфобластичну лейкемію, та Яна Кут-Кубані з Хуста, у якої виявили рак лімфатичної системи.
Саме їм на лікування та реабілітацію й підуть зібрані на балу кошти. А те, що така допомога результативна, вже доведено у минулі роки.
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/13-12-2019-33-1024x683-1.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/13-12-2019-39-1024x683-1.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/13-12-2019-63-1024x683-1.jpg)
Власне, благодійників на балу вистачало. Добровільні внески робили як перед початком балу, так і під час нього. І все це у супроводі ведучих – чарівної Богдани Клекнер та харизматичного Віталія Бути, під мотиви інструментального квартету «Софт-мюзік, ритми танцю «елітівців» (вихованців Центру спортивного сучасного танцю «Еліт») та спів творчих особистостей. Так, до глибини душі вразив присутніх голос Олени Маринець, потішила запальна студентська молодь Хуста, учні професійного ліцею – гурт «Fire 2 band», а також пройняла кожного чарівна музика саксофона у виконанні Григорія Чепури з Ужгорода, лауреата призових премій Всеукранських та міжнародних конкурсів, зачарувала гостя міста, музикознавець Ілона Барта та талановита хустянка Агнета Петенко.
Власне, на заході виступили ініціатори, організатори і партнери балу, у їх числі місцева влада, волонтери з Мукачева, всі, хто просто не міг залишитися осторонь чужої біди. Відбулися й численні церемонії нагородження причетних.
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/13-12-2019-73-1024x683-1.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/13-12-2019-42-1024x683-1.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/13-12-2019-79-1024x683-1.jpg)
Крім того, заслужений тренер України, президент Закарпатського обласного осередку спортивного танцю України Владислава Костак на танцювальному майданчику провела й майстер клас з аргентинського танго. Після чого Далі відбувся традиційний конкурс на кращу танцювальну пару та й на найромантишнішу. Новинкою ж став конкурс «Коробочка з сюрпризом», під час якого обирали «Міс осина талія», «Містера широкий біцепс» та «Міс найвища шпилька» тощо.
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/13-12-2019-113-1024x683-1.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/13-12-2019-107-1024x683-1.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/13-12-2019-30-1024x683-1.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/13-12-2019-49-1024x683-1.jpg)
Також на вечорі провели аукціон картин. Творчі доробки місцевих художників спершу презентували у фоє, а потім їх продавали гостям з молотка. Кожен лот мав стартову ціну, після озвучення якої – її величність щедрість брала все у свої «руки». До слова, виручені кошти за продаж полотен та речей хенд мейду складали до скриньки допомоги. Таким чином вона все наповнювалася.
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/13-12-2019-28-683x1024-1.jpg)
Відбулися й традиційні гадання на Андрія допоки підраховували пожертви. У кінці благочинного вечора оголосили зібрану суму – 93 тисячі 900 гривень, 300 доларів, 200 євро.
Зрештою онкохворі, яким присвячений бал, отримали і цінні подарунки від партнерів заходу.
Прес-служба Хустської міської ради
Фото: Михайло Ковач
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452297035_501234989226406_4245526743325710082_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/453093948_501232929226612_3201988168458041783_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/453091045_501232185893353_4441891937614246526_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452416396_501230269226878_7233401375348846091_n-300x169.jpg)