Володимир Кащук: Щирі вітання християнам західного обряду з Різдвом Христовим!
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/Z-Rizdvom-Hristovim-300x169.jpg)
Шановні земляки!
Різдво Христове – одне із найважливіших свят для християн усього світу. Це завжди народження надії на все краще, на здійснення найбільш заповітних мрій і помислів. Чудо народження Сина Божого єднає людей у радості, сповнює душі благими намірами та надихає на милосердя.
Нехай Господь береже кожного, ваші сім’ї, родини, множить радість та добро, а прийдешні свята принесуть усім Божі та земні щедроти! Нехай дорогу у майбутнє осяває яскрава Різдвяна Зірка!
Світла вам і радості! Благодатного веселого Різдва! Щиро бажаю, щоб Воно завітало до вас колядками та щедрівками, зігріло душевним теплом, добротою і любов’ю ваших рідних.
Нехай це свято стане початком дороги в новий щасливий рік, який пройде під знаком миру, добра та поваги до ближнього, буде роком багатим на чисті помисли, нові здобутки і приємні події.
З найкращими побажаннями Володимир КАЩУК, міський голова
Опубліковано: 24.12.2020 4598 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/0ffb16f8-7351-4201-96e2-5ce0ed77b930-scaled-e1704461595642-300x158.jpeg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/d7jqqn-c1200x630x50px50p-up-84a28796d7ca845e02a764abcea5d7be-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/61c2c451dc601889571474-300x141.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/thumbnail-s-201612191258002321-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/150035-300x158.jpg)