ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ВОЛОДИМИРА КАЩУКА З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ
ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ!
Все більш далекими в історичному вимірі стають буремні роки Великої Вітчизняної війни – цими днями ми відзначаємо вже 68 річницю Перемоги над фашистськими загарбниками. Та з кожним роком все більш вагомим стає значення цієї Великої Перемоги і подвигу наших батьків, дідів та прадідів, які не шкодуючи свого життя стали на захист рідної землі. Цього дня ваші діти, онуки та правнуки вклоняються вам, дорогі ветерани, до землі і складають глибоку синівську шану.
Кожен з вас, шановні ветерани, як міг, наближав цей великий день – на фронтах, в партизанських загонах і на військових заводах в тилу. Мільйонів життів віддала Україна, щоб її діти жили в мирі на вільній землі. Серед них – сотні наших краян. Пам’ять про них завжди в наших серцях.
Від усього серця вітаю вас, дорогі наші ветерани, зі святом Перемоги. Бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя і тепла сердець рідних вам людей.
З повагою, міський голова В.Кащук.
Опубліковано: 09.05.2013 5371 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/6692cc3da7bef__20240712132916-300x169.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)