Вітання з прийдешніми Великодніми святами:
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/z-shsh80-tr-300x169.jpg)
Великдень нагадує нам про духовне відродження, яке нині особливо потрібне всім нам, нашій українській нації.
Вербна неділя — свято, коли хочеться згадати всіх, хто дарував і дарує нам впевненість у те, що життя не марне, адже ми живемо і день за днем боремося з труднощами і негараздами заради тих, кого любимо.
Крім того, Пасхальні дні − це й час віддати шану всім тим, кого немає серед живих, хто, залишивши нам свою любов і життєвий досвід, боронячи рідну землю від ворога, поринув у вічність. Згадаймо нині їх молитвою та добрим словом.
Тож, цієї світлої неділі разом із освяченим вербовим гіллям чи великоднім кошиком у наші домівки нехай увійде Божа благодать, серця наповняться добром, любов’ю, щирістю і сподіваннями.
Також дозвольте побажати усім християнам міцного здоров’я, душевної чистоти і гармонії,
миру та спокою – кожній українській родині!
Божої ласки Україні та благословення на перемогу!
Володимир КАЩУК,
Хустський міський голова
Опубліковано: 09.04.2023 1421 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/0ffb16f8-7351-4201-96e2-5ce0ed77b930-scaled-e1704461595642-300x158.jpeg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/d7jqqn-c1200x630x50px50p-up-84a28796d7ca845e02a764abcea5d7be-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/61c2c451dc601889571474-300x141.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/thumbnail-s-201612191258002321-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/150035-300x158.jpg)