Вітання Володимира Кащука з Днем адвокатури
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/327678-300x225.jpg)
У грудні 2002 Президент України підписав Указ №1121/2002 про встановлення в Україні професійного свята — Дня адвокатури, яка покликана захищати права та представляти законні інтереси громадян.
Робота адвоката — серйозна та кропітка. Це скоріше стиль життя, ніж звичайна професія. Вони — професійні помічники з юридичних питань. Без їхньої участі досить важко відстояти свої права та інтереси в різних життєвих ситуаціях. Адвокати допомагають вирішити непрості суперечки тисячам людей, які дійшли до суду або ось-ось ризикують там опинитися.
Адвокати дуже впливові, знають безліч секретів, але не розкривають їх в силу адвокатської таємниці. Вони знають усі нюанси, як використовувати той чи інший факт, щоб допомогти клієнту. Майстри слова, доказів та аргументів!
У День адвокатури побажаємо їм, щоб всі справи, за які вони беруться, були забезпечені доказовою базою. Гучних перемог та гідних програшів вам, шановні!
Володимир КАЩУК, міський голова
Опубліковано: 19.12.2020 2396 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/0ffb16f8-7351-4201-96e2-5ce0ed77b930-scaled-e1704461595642-300x158.jpeg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/d7jqqn-c1200x630x50px50p-up-84a28796d7ca845e02a764abcea5d7be-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/61c2c451dc601889571474-300x141.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/thumbnail-s-201612191258002321-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/150035-300x158.jpg)