Вітання міського голови з Днем вишиванки
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/image-2-300x169.png)
Шановна громадо!
Від імені виконкому та депутатського корпусу хочу привітати з чудовим українським святом – Днем вишиванки. Українська вишиванка сягає в давню історію нашої державності.
В усі часи ці чарівні та таємничі візерунки відображали фольклорну складову, вірування, звичаї та традиції українського народу. З покоління в покоління вишивка передавала культурну спадщину пращурів, залишала в спадок їх духовне та інтелектуальне багатство, служила літописом історії українського народу.
Вишиванка – це свого роду генетичний код народу, що закладений в українцях з самого народження та відображає нашу національну приналежність, неповторну ідентичність та самобутність. В усі часи з любов’ю вишиті матусею складні візерунки служили оберегом від негараздів, притягували удачу, з теплотою нагадували про рідну домівку, де б ти не був. В цей день українці по всьому світу одягають вишиті сорочки. І наше місто не виняток, бо тут знають, шанують та поважають національну культуру та традиції.
Бачачи нині кількість людей у вишитих сорочках, вкотре переконуюсь, що це свято ще більше зблизило та об’єднало містян, а це – дуже важливо в наш нелегкий час, коли спільними зусиллями необхідно вирішувати існуючі проблеми, рухатись вперед та робити все можливе для розквіту міста та країни.
Миру вам, добра та злагоди.
Зі святом вас!
З повагою Володимир Кащук,
міський голова
Опубліковано: 20.05.2021 2301 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/0ffb16f8-7351-4201-96e2-5ce0ed77b930-scaled-e1704461595642-300x158.jpeg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/d7jqqn-c1200x630x50px50p-up-84a28796d7ca845e02a764abcea5d7be-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/61c2c451dc601889571474-300x141.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/thumbnail-s-201612191258002321-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/150035-300x158.jpg)