Вітання міського голови з Днем Національної гвардії України
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/03/catalog_2019-press.s_297951_1-300x188.jpg)
Шановні Нацгвардійці! Бойові солдати та офіцери!
26 березня наша Держава відзначає національне свято – День Національної гвардії України! Щиро вітаю усіх військовослужбовців, добровольців і патріотів, які у лавах Національної гвардії України стали на захист народу, цілісності і суверенітету нашої держави.
Відновлена у березні 2014 року Національна гвардія показала, що «дух гвардійця» не можна знищити, не можна забути. Саме бійці Національної гвардії та добровольчих батальйонів у її складі одними з перших ступили у бій проти російського агресора. Завдяки мужності та жертовності гвардійців, від рядового і до полковника і генерала, вдалося зупинити агресора.
Ви гідно витримали всі випробування, пройшли крізь пекло війни, здобули довіру та повагу всього українського народу та визнання світу. Держава високо цінує внесок воїнів-гвардійців у зміцнення національної безпеки України, захист та охорону життя, прав, свобод і законних інтересів громадян.
Щиро бажаю всім воїнам Національної гвардії міцного здоров’я, успіхів у військовій підготовці, щастя вам та вашим рідним і близьким!
Нехай оберігає вас Господь та Діва Марія!
Слава Україні!
З повагою
Хустський міський голова
Володимир Кащук
Опубліковано: 26.03.2021 2695 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/0ffb16f8-7351-4201-96e2-5ce0ed77b930-scaled-e1704461595642-300x158.jpeg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/d7jqqn-c1200x630x50px50p-up-84a28796d7ca845e02a764abcea5d7be-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/61c2c451dc601889571474-300x141.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/thumbnail-s-201612191258002321-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/150035-300x158.jpg)