Відбулося І засідання ІІІ сесії Хустської міської ради VІІІ скликання (ФОТО)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/DSC_1194-300x200.jpg)
Сьогодні, 18 лютого, депутати зібралися на І засідання ІІІ сесії Хустської міської ради VІІІ скликання і розглянули єдине питання, перенесене із попередньої Позачергової. Мова “Про погодження внесення змін до структури та штатного розпису комунального некомерційного підприємства «Хустський центр первинної медико – санітарної допомоги» Хустської міської ради”. До слова, на засіданні під головуванням секретаря ради Василя Губаля всього зареєструвалося 29 обранців, які одноголосно підтримали винесений на розгляд проєкт рішення.
Тож, у відповідності до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Статуту комунального некомерційного підприємства «Хустський центр первинної медико – санітарної допомоги» Хустської міської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету Хустської міської ради від 24.03.2021 №142 та розглянувши лист комунального некомерційного підприємства «Хустський центр первинної медико – санітарної допомоги» Хустської міської ради від 08.02.2022 №432/02-17 у частині погодження скорочення штатних одиниць, Хустська міська рада вирішила погодити скорочення у закладі.
Пресслужба Хустської міської ради
Опубліковано: 18.02.2022 1096 Переглядів
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452142640_496981322985106_986522662494273337_n-1-300x171.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/news_1626712178_60f5a872b2491-300x184.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/451581861_496916836324888_827683365815998922_n-1-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/forum-foto-300x300.jpg)