Хустська міська рада

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Хустської міської ради (ФОТО)

У п’ятницю, 10 листопада, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Хустської міської ради, де розглянуто більше сорока питань. 

Відтак члени виконкому проголосували насамперед за порядок денний за основу, далі внесли зміни до нього, а це – окремі питання зняли на довивчення і кілька внесли додатково. Опісля відкорегований порядок денний затвердили і так приступили до розгляду винесених на засідання питань.

Передувало ж цьому не менш важливе питання, що стосувалося початку опалювального сезону на теренах громади.

Майнові питання розпочали засідання виконавчого комітету ради під головуванням в.о. Хустського міського голови Василя Сабадоша, за участі секретаря міськради Василя Губаля, керуючої справами виконавчого комітету ради Генрієтти Маханець та заступників міського голови – Івана Фетька, Василя Калина, Івана Подолея. Так, йшлося про затвердження висновку про вартість об’єкта оцінки нерухомого майна з метою визначення вартості об’єкта для передачі майна в оренду, а також про намір передачі майна в оренду та затвердження Переліку першого типу об’єктів комунальної власності Хустської міської територіальної громади. Останнє прийнято частково. 

Далі роботу засідання продовжили освітні питання, відтак затверджено норми витрат палива на шкільні автобуси та відкрито додаткові штатні одиниці в окремих закладах освіти Хустської територіальної громади. Крім того, мова йшла про надання пільг в оплаті за харчування учням, що відносяться до соціально незахищених верств населення. 

Члени виконкому затвердили робочий проєкт «Капітальний ремонт захисної споруди цивільного захисту – протирадіаційного укриття Хустської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №6 Хустської міської ради», загальною кошторисною вартістю 4305,772 тис. грн., в тому числі: будівельні роботи – 3220,269 тис. грн.; затвердили штатний розпис Комунального некомерційного підприємства  «Лікувально-діагностичний центр» з 01.01.2024 року та внесли зміни в штатний розпис комунального некомерційного  підприємства «Хустський центр  первинної медико-санітарної допомоги» Хустської міської ради, Статут якого цього дня теж затвердили в новій редакції, відтак внесли зміни до нього.

Також внесені зміни до штатного розпису комунального підприємства «Реклама-Хуст» та затвердження його вже у новій редакції.

Розглянуто й звернення Благодійної організації «Благодійний фонд «Комітет медичної допомоги в Закарпатті» щодо використання даху адмінбудинку Нижньоселищенського старостинського округу для розміщення на ній фотоелектричного модуля (сонячних панелей). Тож, дали дозвіл на це, натомість зобов’язали дотримуватись правил благоустрою.

Про надання дозволу на проведення благоустрою йшлося у наступному зверненні місцевого. Зокрема мова про проведення благоустрою прилеглої території та влаштування берегоукріплення р. Хустець біля території індивідуального житлового будинку в м. Хуст, згідно з наданою схемою розташування і за погодженням Виноградівського міжрайонного управління водного господарства такий дозвіл надано. 

Розглянувши звернення ТОВ «ХУСТФАРМ», надано йому дозвіл на встановлення інформаційної вивіски на опорі вуличного освітлення в м. Хуст, вул. 900-річчя Хуста; ТОВ «АПТЕКА №338» – надано дозвіл на розміщення рекламних вивісок та встановлення механічного підйомника в м. Хуст, вул. Духновича, №2; АТ КБ «ПРИВАТБАНК» –  надано дозвіл на влаштування пандусу для безперешкодного доступу маломобільних груп населення у приміщення відділення, що в м. Хуст, вул. Карпатської Січі, буд. 38; ГО «ФОЙТА» – надано дозвіл на встановлення монументу у рамках проєкту «Герої не вмирають. Цифровий меморіал» в м. Хуст,  вул. Карпатської Січі. До слова, усі дозволи надані згідно з наданими схемами розташування.

Мова йшла й про проведення вибіркових перевірок достовірності відомостей про розміщення внутрішньо переміщених осіб на території Хустської міської територіальної громади.

А продовжила роботу виконкому низка соціальних питань. 

Традиційно під час засідання виконавчого комітету ради надано матеріальну допомогу як жертвам Голодомору, так 90-річним. 

Говорили і про призначення помічників дієздатним особам, і про надання мешканцям Хустської територіальної громади статусу громадянина, який постійно проживає, працює (навчається) на території гірського населеного пункту, і про припинення надання соціальної послуги окремій мешканці громади, і про затвердження протоколу комісії по розгляду питання щодо звільнення осіб від плати за надання соціальних послуг, і про внесення змін до інструкції з діловодства, і про затвердження висновків опікунської ради з питань забезпечення прав повнолітніх осіб, які потребують опіки (піклування), і про затвердження нової редакції Переліку адміністративних послуг, і про затвердження Рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України, і про тимчасове припинення видачі Дозволів на проведення земляних робіт на території Хустської МТГ тощо. По усіх – прийняті відповідні рішення. 

Пресслужба Хустської міської ради

Опубліковано: 10.11.2023 955 Переглядів
Поділитися

Також може бути цікавим

Нагальні питання вирішували депутати на черговому сесійному зібранні (ФОТО/ВІДЕО)
VІ засідання ІV сесії Хустської міської ради VІІІ скликання відбулося сьогодні, 5 грудня. На порядку денному понад півсотні важливих та нагальних питань. Власне, у роботі сесії взяли участь 30 депутатів, які майже одноголосно підтримали більшість винесених на засідання рішень.  Стартували обранці традиційно – з реєстрації, внесення змін до порядку денного та вшанування полеглих захисників хвилиною… ...
З Міжнародним днем волонтера!
Шановні волонтери,       щирі вітання із нагоди свята! Міжнародний день волонтера – свято кожного, хто раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання. В Україні, як і в усьому світі, волонтерський рух займає особливе місце у наданні допомоги населенню у надзвичайних ситуаціях. В умовах війни, коли кожен розуміє ступінь… ...
Оголошено Всеукраїнський конкурс есе для молоді «Світ без росії: нові виклики та перспективи»
В рамках Бандерівських читань недержавний аналітичний центр «Українські студії стратегічних досліджень» оголосив Всеукраїнський конкурс есе для молоді на тему: «Світ без росії: нові виклики та перспективи». Це конкурс для молоді, до участі в якому запрошують молодих авторів віком до 32 років – військовослужбовців, студентів вищих навчальних закладів, магістрантів, аспірантів, вчителів та науковців. Метою Конкурсу є… ...
Профілактична бесіда «Молодь за життя без СНІДу» до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом
1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Студентська молодь, як майбутнє нашої держави, повинна знати про небезпеку, пов’язану з поширенням цієї хвороби, та цінувати найдорожче, що є в житті – здоров’я. Саме тому, 30 листопада,… ...
Конкурсна комісія Хустської міської ради ІНФОРМУЄ
за результатами конкурсу від 30 листопада 2023, суб’єктом оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки визначено – фізичну особу – суб`єкта господарської діяльності – Деяк Наталію Володимирівну, а саме:   Адреса: Кадастровий номер: Площа, га запропонована вартість послуг, гривень 1 Закарпатська область, м. Хуст, вул. Небесної Сотні, 122 2110800000:01:027:0124 0,2512 428,16 ...
Конкурсна комісія Хустської міської ради інформує
за результатами конкурсу від 28 листопада 2023, суб’єктом оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки визначено – ТзОВ «АРКЛАЙТ», а саме на земельну ділянку:   Адреса: Кадастровий номер: Площа, га запропонована вартість послуг, гривень 1 Закарпатська область, м. Хуст, урочище Бартуші, 26 2110800000:01:070:0231 0,2000 718,14 ...