Увага, тренінг «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ»
1 квітня 2016 року, в рамках реалізації проекту ЄС/ПРООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ” у м. Хуст відбудеться тренінг «Технічні аспекти підготовки МПП та звітування по траншам за вимогами МРГ-3».
Основна мета тренінгу: дати слухачам (керівникам та членам ОСББ, ОГ, фахівцям міських рад та відповідних відділів) знання по колу питань стосовно підготовки мікропроектних пропозицій та звітування за траншами в рамках Проекту МРГ : підхід у відборі пріоритетних проблем громади, перелік завдань під час вивчення об’єктів, що є основою цих проблем та обсяг документів і завдань при підготовці мікропроектної пропозиції та при звітуванні за кошти, в рамках Проекту МРГ. Тренінг передбачає вироблення практичних вмінь і навичок слухачів.
Дата проведення – 01.04.2016 р. Початок засідання – 11.00 год. малий зал засідань, III поверх, каб. №58.
На тренінг запрошуються члени функціональних груп ОСББ, які відібрані партнерами в 2016 році.
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450529830_492033896813182_2119636541274643559_n-300x184.jpg)