Управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради інформує:
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/10/hqdefault-150x150-1.jpg)
Хуст готується 5 та 6 жовтня приймати п’ятий етап Кубка чемпіонату України західного регіону з мотокросу та Кубок пам’яті нашого земляка – заслуженого майстра спорту СРСР Миколи Січа.
У неділю, 6 жовтня, у районі газокомпресорної станції м.Хуст відбудеться П’ятий зональний етап Чемпіонату України в Західному регіоні з мотокросу та Кубок Заслуженого майстра спорту СРСР з мотоциклетного спорту Миколи Січа. Початок о 10.00 год.
Класи: 500, 150, 85, 65, 50 м3
Аматори, Ветерани
мх1
МХ1
Повітряне охолодження
Тож, бажаємо успіхів спортсменам хустського мотоклубу «Хуст-Екстрім», які завжди показують найвищі результати не тільки на Україні, але і у міжнародних змаганнях.
Свято мотоциклетного спорту відбудеться за підтримки народного депутата України Валерія Лунченка та міського голови Володимира Кащука.
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/10/71244961_938072329890271_5581050142745690112_o-746x1024-1.jpg)
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452297035_501234989226406_4245526743325710082_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/453093948_501232929226612_3201988168458041783_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/453091045_501232185893353_4441891937614246526_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452416396_501230269226878_7233401375348846091_n-300x169.jpg)