Управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради інформує:
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/05/2-150x150-2.jpg)
Відбудеться міжнародна поїздка до Угорщини, Словенії, Італії та Ватикану
Міністерство культури України спільно зі Всеукраїнською молодіжною організацією «Серце до серця» з 25 вересня по 3 жовтня проводитимуть міжнародну просвітницьку поїздку «Культурно-освітня та соціально-гуманітарна співпраця» до Угорщини, Словенії, Італії та Ватикану.
Така поїздка спрямована на розвиток волонтерського руху, участі у міжнародному семінарі обговоренні перспективи реалізації спільних міжнародних гуманітарних проектів, а також ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн.
Взяти участь у зазначеній поїздці запрошуються представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, представники закладів культури, освіти, охорони здоров’я, соціально-гуманітарної сфери, органів місцевого самоврядування, служб у справах дітей, громадських організацій, інші зацікавлені спеціалісти тощо.
Витрати на проживання, харчування та проїзд передбачаються за рахунок учасників поїздки. За підсумками участі у поїздці видаються сертифікати міжнародного зразка.
Додаткова інформація та реєстрація учасників за телефонами: (044) 501-01-15, (067) 407-77-98, (063) 737-40-47, (050) 447-49-68, (093) 214-64-17, (097) 908-52-28. Кількість місць обмежена.
Детальніше за посиланнями: www.bilrada.gov.ua/files/listi/list_mincult.zip
Тетяна Гайдур,
спеціаліст управління культури, молоді і спорту
Хустської міської ради
Опубліковано: 28.05.2019 2947 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452297035_501234989226406_4245526743325710082_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/453093948_501232929226612_3201988168458041783_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/453091045_501232185893353_4441891937614246526_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452416396_501230269226878_7233401375348846091_n-300x169.jpg)