Управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради інформує:
Черговий успішний виступ юних гандболістів
22 квітня у спортивному залі м.Перечин пройшов фінальний тур чемпіонату області «Дитяча ліга» з гандболу серед юнаків 2004-2005 років народження. Інтрига за чемпіонство зберігалася аж до фіналу. Команди ДЮСШ «Хуст-Нарцис», СДЮСШор м.Ужгород та м.Перечин мали одинакові шанси стати чемпіонами і тому все вирішувалося в іграх між цими суперниками. Ігри були цікаві та драматичні, але в спорті є переможці та переможені. Чемпіонство завоювали юнаки СДЮСШор м.Ужгород, ІІ місце у спортсменів з Перечина, а бронзу вибороли хустяни.
Юні гандболісти підтримали переможний почин старших товаришів 2000 р.н. та 2003 р.н., які стали в цьому навчальному році чемпіонами і з достоїнством захищали честь міста протягом чотирьох турів. Відрадно, що вихованці в черговий раз не підвели свого молодого та амбіційного тренера Дениса Науменко.
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/6692cc3da7bef__20240712132916-300x169.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)