Хустська міська рада

Управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради інформує:

Дайджест свіжих можливостей від ЄС

 

Відкриті конкурси від House of Europe: 

Digital Labs: куратори артрезиденцій. (Дедлайн — 6 липня)

Digital Labs: кінопродюсери. (Дедлайн – 12 липня)

Digital Labs: режисери театрів. (Дедлайн – 12 липня)

Онлайн-курс з книжкового маркетингу для видавців. (Дедлайн – 13 липня)

Поділіться експертизою з командами на Хататон 2.0 Hack the Culture. 16-18 липня, онлайн, допомагайте культурним менеджерам, художникам, музикантам шукати та моделювати інноваційні та антикризові рішення: онлайн-кінотеатри, віртуальні простори, автоматизовані системи, гібридні формати тощо. Долучайтеся до команди менторiв і пiдтримуйте створення нових форматiв культурного життя.

House of Europe запускає Бібліотеку знань, у якій ви зможете переглядати відеолекції про менеджмент проєктів, історії успішних організацій та тренди майбутнього у сферах культури, креативних індустрій, освіти, соціального підприємництва, медіа, роботи з молоддю. Усі англомовні відео мають зручні субтитри та підписи з коротким змістом.

Бібліотека постійно поповнюватиметься відео з різних професійних тем, тож радимо заглядати туди час від часу за новинками.

Можливості та програми ЄС у сфері культури та креативних індустрій:  

Для студентів та молодих журналістів 16-25 років. Конкурс на участь в ательє кіно-досліджень «Seul le cinéma». Дедлайн – 18 липня

Для організацій, які працюють у сфері мистецтва та/або креативних індустрій. Вебінар «Креативної Європи»: Європейські проєкти співпраці. Відбудеться – 6 липня.

Для літературного сектору. Вебінар «Креативної Європи»: Поширення європейських художніх робіт. Відбудеться – 8 липня.

Для митців. Артрезиденція Гамбурзького етнографічного музею. Дедлайн – 3 серпня.

Для документалістів, режисерів, журналістів, студентів творчих спеціальностей з Дніпра, Львова, Миколаєва, Сум та Харкова. Конкурс проектів «Голоси регіонів України». Дедлайн – 10 липня.

Можливості та програми ЄС у сфері освіти: 

Для вчителів історії та суспільних дисциплін. Конкурс шкільних проєктів «Повсякденне життя в СРСР у період 1980 – 1991 роках». Дедлайн – 15 листопада.

Для шкіл та окремих груп дітей і підлітків віком 8-18 років. Третій конкурс «Модель Міжнародного дитячого суду справедливості». Дедлайн – 15 липня.

Для громадських організацій. Вебінар «Посилення національного впливу проєктів у сфері молоді Програми ЄС Еразмус+». Реєстрація до 6 липня.

Можливості та програми ЄС в інших сферах: 

Для лікарів та студентів медичних вишів. Онлайн-курс «Здорове спілкування» за підтримки House of Europe про комунікацію між лікарем та пацієнтом.

Для студентів, розробників, активістів. Open Data Campus – кемп по роботі з open data та розробці ініціатив та проєктів на їх основі за підтримки USAID/UK aid. Реєстрація до 5 липня.

Третя щорічна конференція EPAIU: про еко-мислення в громадах, за сприяння і фінансування Швеції — 8 липня.

Конкурс зі створення інтерактивних маршрутів «Права людини та де їх шукати», автори п’ятьох кращих мап отримають міні-гранти. Дедлайн – 10 липня.

Для органів місцевого самоврядування всіх рівнів. Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» від Мінрегіону за підтримки Ради Європи. Дедлайн – 30 вересня.

 

Опубліковано: 02.07.2021 592 Переглядів
Поділитися

Також може бути цікавим

Дайджест свіжих можливостей від ЄС
Відкриті конкурси від House of Europe:  – Digital Labs: викладачі соціально-гуманітарних наук зі Східної України. Дедлайн – 30 листопада – Digital Labs: викладачі точних та природничих наук. Дедлайн – 30 листопада – Для власників та дизайнерів невеликих брендів. Digital Labs: фешн-дизайнери. Дедлайн – 30 листопада – Digital Labs: починаючі менеджери танцювальних колективів. Дедлайн – 30… ...
Дайджест свіжих можливостей від ЄС
Відкриті конкурси від House of Europe:  -Для проактивних студентів. Active Citizens Camp online. Дедлайн – 24 листопада –Digital Labs: викладачі соціально-гуманітарних наук зі Східної України. Дедлайн – 30 листопада –Digital Labs: викладачі точних та природничих наук. Дедлайн – 30 листопада –Для власників та дизайнерів невеликих брендів. Digital Labs: фешн-дизайнери. Дедлайн – 30 листопада –Digital Labs: починаючі менеджери танцювальних колективів. Дедлайн – 30… ...
До відома суб’єктів готельно-ресторанного бізнесу: 17 листопада стартував онлайн курс «АКАДЕМІЯ ГОТЕЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА»
Інформуємо керівників та представників готельно-ресторанних закладів, що Установа «Агенція регіонального розвитку Закарпатської області» запрошує долучитись до онлайн курсу «АКАДЕМІЯ ГОТЕЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА»  на тему «Антикризова діяльність закладів HoReCa на засадах сталості у постковідний період»., який стартує 17 листопада 2021 року. Серед лекторів – одні з найкращих фахівців України у сфері HoReCa (Готель Ресторан Кейтеринг) зокрема: Волошин… ...
Художня виставка (АНОНС)
У п’ятницю, 19 листопада, о 15.00 год. к.ч. у Хустській міській картинній галереї (вул. Пирогова, 1) відбудеться відкриття персональної виставки члена Національної спілки художників України Віктора Чепинця. Запрошуємо всіх бажаючих! Управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради ...
Дайджест свіжих можливостей від ЄС
Відкриті конкурси від House of Europe: – Для проактивних студентів. Active Citizens Camp online. Дедлайн – 24 листопада – Digital Labs: викладачі соціально-гуманітарних наук зі Східної України. Дедлайн – 16 листопада –  Digital Labs: викладачі точних та природничих наук. Дедлайн – 16 листопада – Для власників та дизайнерів невеликих брендів. Digital Labs: фешн-дизайнери. Дедлайн –… ...
Дайджест свіжих можливостей від ЄС
Відкриті конкурси від House of Europe:  –Для креативних підприємців. Міжнародна навчальна програма Creative Enterprise Ukraine. Дедлайн – 1 листопада –Для громадських організацій зі сфери культури. Інфраструктурні гранти від 5 000 до 10 000 євро. Дедлайн – 5 листопада –Для культурних та креативних організацій з України, ЄС та Великої Британії. Гранти міжнародної співпраці до 50 000… ...