Хустська міська рада

Управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради інформує:

Навчання у Франції та Бельгії, гранти на екологічні проєкти та програми для підприємців – можливості від ЄС.

Програми від країн ЄС:

Для техпідприємців з України, Молдови та Грузії. Участь у стипендійній програмі DemTech з можливістю навчального візиту до Копенгагену (Данія). Дедлайн – 15 січня 2021 року.

Для підприємців-початківців з креативної сфери. Пітчинг з пошуку міжнародного інвестування Creative Business Investor Pitch. Дедлайн – 27 листопада.

Для студентів. Вебінар «Болонський процес та міжнародна академічна мобільність» від Національного Еразмус+ офісу в Україні. Відбудеться – 25 листопада.

Для вчителів німецької. Письменницька майстерня з Сандрою Гоффманн від Goethe-Institut. Дедлайн – 1 грудня.

Для митців. Резиденція у Берліні DAAD Artists-in-Berlin-Program. Дедлайн – 1 грудня.

Для усіх зацікавлених у темі екології. Онлайн-лекція «Європейський зелений рух – зміни у дії» від Фонду ім. Г.Бьолля в Україні. Відбудеться – 25 листопада.

Для громадських організацій з Луганської та Донецької областей. Конкурс заявок на проєкти з надання допомоги найбільш вразливим та незахищеним верствам населення, що найбільше постраждали від COVID-19. Дедлайн – 30 листопада.

Для студентів. Стипендії на навчання на магістратурі та PhD у Франції в рамках Eifel Excellence Programme. Дедлайн – 8 січня 2021 року.

 

Форум для креативних підприємців Creative Ukraine

Якщо ви креативний підприємець або плануєте ним стати, ви обов’язково знайдете для себе багато корисного та надихаючого у спеціальній програмі House of Europe на Форумі Creative Ukraine.

19 листопада ми презентували усі можливості House of Europe, познайомились з крутими кейсами від креативних підприємців з України (Pandemic Media Space, БУДЬ в UA) та ЄС (Media Apparat, Австрія) та поговорили яку заміну мобільностям в умовах пандемії приготували i-Portunus, House of Europe та Erasmus for Young Enterpreneurs.

20 листопада на Марафоні можливостей для креативних підприємців чекаємо на представників усіх ключових грантових програм України та ЄС (Creative Enterprise Ukraine, Creative Business Academy, Creative Business Cup, Digital Labs, Creative Accelerator, Офіс просування експорту).

 

Гранти на інноваційні проєкти по боротьбі зі змінами клімату

British Council надасть командам з України та Великої Британії, що запропонують спільне інноваційне рішення на стику мистецтва, науки і цифрових технологій у відповідь на зміни клімату, гранти до 50 000 фунтів стерлінгів. Проєкти мають включати масове залучення аудиторій і довгострокові кампанії. Основні активності можуть відбуватися будь-коли у 2021 році, проте особливо вітаються заходи, безпосередньо пов’язані з Конференцією Сторін ООН з питань клімату, яка відбудеться у Великій Британії в листопаді 2021 року. Дедлайн – 13 грудня.

Стипендії Коледжу Європи на післядипломну освіту

Коледж Європи надає випускникам українських університетів можливість продовжити освіту в провідному інституті європеїстики, де навчаються майбутні дипломати, міністри та чиновники європейських урядів. Ви вчитиметеся у компанії студентів з понад 50 країн світу, а стипендія покриє витрати на навчання, проживання, харчування і подорожі. Дедлайн – 13 січня 2021 року.

Онлайн-курс «Європейські гранти для культурних та креативних проєктів»

Програма ЄС «Креативна Європа» пропонує видавцям, організаторам культурних заходів, професіоналам зі сфери кіновиробництва та театральної індустрії, представникам музеїв та креативних хабів долучитись до онлайн-курсу «Європейські гранти для культурних та креативних проєктів». Курс зрозумілою мовою пояснює кожен етап подачі на грант «Креативної Європи», в рамках якої українські організації можуть отримати до 2 000 000 євро на культурні й креативні проєкти. Учасники дізнаються як обрати конкурс для себе, знайти міжнародних партнерів, заповнити заявку і скласти звітність. Прем’єра курсу – 25 листопада.

Опубліковано: 23.11.2020 197 Переглядів
Поділитися

Також може бути цікавим

Великий новорічний дайджест можливостей від ЄС
Програми для вас від країн ЄС: Для малих та середніх підприємств. Конкурс грантів від ЄС для системної підтримки під час пандемії COVID-19. Дедлайн – 30 грудня. Для драматургів та перекладачів. Конкурс театрального перекладу сучасних європейських п’єс українською «Євродрама». Дедлайн – 31 грудня. Для інноваційних бізнесів, що підтримують демократію. Навчальна та менторська програма з можливістю поїхати до Копенгагена. Дедлайн –… ...
Управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради інформує:
Гранти на подорожі до ЄС для перекладачів й музикантів та стипендії від польського уряду для науковців – можливості від ЄС   Програми для вас від країн ЄС: Для перекладачів. Гранти на професійні подорожі від програми ЄС i-Portunus. Дедлайн – 28 лютого. Для громадських організацій з країн Східного Партнерства. Конкурс грантів на розвиток застосунків для громадянського суспільства… ...
Управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради інформує:
Анонс У неділю, 20 грудня, о 17.00 год. у Закарпатському обласному театрі драми та комедії, що в м. Хуст, відбудеться прем’єра святкового театралізованого концерту за участі оркестру «Різдвяна феєрія». Авторка – Олеся Чепелюк. Режисер-постановник – В’ячеслав Давидюк. Театралізований концерт за участі оркестру «Різдвяна феєрія» – це справжня атмосфера новорічно-різдвяних свят, створена мелодіями світової класики, традиційних… ...
Управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради інформує:
АНОНС 18 грудня 2020 року (п’ятниця) о 15.00год. у Хустській міській картинній галереї (вул.Пирогова, 1) відбудеться відкриття святкової новорічно-різдвяної виставки народного творчого об’єднання художників Хустщини «Митець Верховини». ...
Управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради інформує:
Стартував етап подачі заявок на національний конкурс «Молодіжна столиця України» 20 листопада 2020 року відбулася пресконференція щодо старту національного конкурсу «Молодіжна столиця України» та офіційно оголошено початок подачі заявок від міст для участі у конкурсі. «Молодіжна столиця України» – це щорічний всеукраїнський конкурс з відзначення найкращого міста для проживання та розвитку молоді. Основна мета конкурсу… ...
Управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради інформує:
Міністерство молоді та спорту запустило новий проєкт «Молодіжна політика в Україні: політика, практика, аналітика» Міністерство молоді та спорту забезпечує формування та реалізує державну політику в молодіжній сфері. Але що це означає? Який зміст вкладається у визначення «державна молодіжна політика»? На ці та інші запитання відповість новий проєкт «Молодіжна політика в Україні: політика, практика, аналітика» (екосистема… ...