Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/01/1-6-2-300x168.jpg)
Управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради інформує про те, що Міністерством цифрової трансформації України запущено національну онлайн-платформу з цифрової грамотності, яка буде доступною в мережі Інтернет за посиланням_
На онлайн-платформі кожен громадянин зможе безкоштовно опанувати цифрові навички. Тут обрано сучасний формат навчання – освітні серіали за участю експертів та українських зірок. Вже найближчим часом на цій платформі будуть доступні три освітні серіали: базовий серіал із цифрової грамотності, цифрова грамотність для вчителів і освітній серіал для батьків «Онлайн-безпека для дітей». Протягом 2020 року на онлайн-платформі з’являтимуться нові освітні серіали.
Мінцифра також планує забезпечити можливість проходження навчання на онлайн-платформі у 6000 комп’ютеризованих бібліотеках України.
Отже, перша в історії України програма розвитку цифрових навичок громадян стартувала.
Опубліковано: 31.01.2020 1776 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/DSC_0995-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/avatarka-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/425539678_774380528053868_2262908840949635927_n-300x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/images-5.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/images-4.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/DSC_0859-300x200.jpg)