У здоровому тілі – здоровий дух
14 грудня 2011 року в Хустській гімназії-інтернаті відбувся загальноміський спортивно-масовий захід серед учнів 5-6 класів «Олімпійське лелеченя». Відкриваючи спортивне свято, Оксана Вікторівна Пригара, спеціаліст управління освіти, релігій та у справах національностей виконавчого комітету Хустської міської ради, привітала учасників змагання, побажала їм олімпійського здоров’я, наснаги, успіхів у навчанні і високих злетів.
Програма спортивного заходу була надзвичайно насиченою, цікавою та веселою.
Розпочалися «Олімпійські ігри» конкурсом-представленням команд. Тут можна було побачити і маленьких козаченьків, і активних гімназистів, і навіть, богів, які спустилися із Олімпу. У цьому конкурсі всі команди показали свої креативні та ораторські здібності на високому рівні.
Після презентації, команди почали справжні спортивні перегони. Це була і комбінована естафета (ведення баскетбольного м’яча з обвідкою стійок; біг з підбиванням повітряної кулі; стрибки у мішках; біг, обертаючи скакалку вперед; стрибки з м’ячем, затиснутим між колінами; стрибки по «купинах»; ведення футбольного м’яча з обвідкою стійок; біг з підкидуванням м’ячика ракеткою для настільного тенісу; гладкий біг на 30 метрів), і метання малого м’ячика з колін на дальність, і кидання набивного мя’ча назад, а також стрибки на скакалці та гра у «піонер-бол». У всіх учасників змагань серця горіли полум’ям олімпійського вогню, а у тілах перебував дух бадьорості та завзяття. Кожен намагався бути найшвидшим. Кожна команда хотіла бути найкращою. І їм це вдавалося! Команди були напрочуд дружніми, вболівали одні за одних, впевнено йшли до перемоги!
За підсумками заходу «Олімпійське лелеченя» найвищі результати показала команда ЗОШ І-ІІІ ст.. № 4, друге місце зайняла команда ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, а третє розділили між собою учні 2 команд – гімназії-інтернату та НВК.
Із «олімпійських ігор» діти поверталися із призами, піднесеним настроєм, посмішками та незабутніми враженнями від проведеного заходу.
Фотогалерея:
Опубліковано: 19.12.2011 5254 Переглядів
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/6692cc3da7bef__20240712132916-300x169.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)