У неділю угорська громада Хуста відзначала День Габора Бетлена
відомого угорського князя, період правління якого називають «золотою епохою» Трансильванії.
Розпочалися святкування угорської національної культури екуменічною службою в римо-католицькій церкві. Відтак учасників та гостей свята вітали представники влади та громадських організацій.
– Сьогодні фестиваль вже по праву можна назвати одним з яскравих явищ культурного життя міста над Тисою. Важливо, що свято угорської культури проходить на території нашого багатонаціонального краю. Це красномовний приклад українсько-угорської дружби. У цьому я маю нагоду особисто переконатися, будучи гостем і цьогорічного фестивалю, – зазначив міський голова Володимир Кащук.
Продовжились урочистості виступами творчих колективів національних меншин, дегустацією вишуканих вин та смачних угорських страв.
Цього дня кожен бажаючий зміг придбати цікаві сувеніри народних умільців з Вишкова, Берегова та Виноградова. Діти ж залюбки вчилися виготовляти ляльки-мотанки, сувеніри з кукурудзяного листя, бісеру та малювати почуття під час майстер-класів, які проводили майстри народної творчості.
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452142640_496981322985106_986522662494273337_n-1-300x171.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/news_1626712178_60f5a872b2491-300x184.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/451581861_496916836324888_827683365815998922_n-1-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/forum-foto-300x300.jpg)